Продається 3-кімнатна квартира, м. Бровари, вул. Незалежності 14/1
Простора та світла 3-кімнатна квартира з якісним євроремонтом у затишному та спокійному районі міста.
Загальна площа – 72 м²
Кухня – 10 м²
Поверх – 9/11
Стан – заходь і живи!
Квартира повністю готова до проживання:
Три окремі кімнати
Сучасна кухня з технікою
Великий балкон з краєвидом
Суміжний санвузол, нова сантехніка, бойлер
Зручне планування для сім’ї з дітьми
Будинок – панельний, індивідуальний проєкт.
Чистий та охайний під’їзд.
Під вікнами – зелена зона та дитячий майданчик.
Ідеальне розташування – все поруч
Школи, садочки, ліцей, зупинки транспорту – 2-3 хв пішки, швидкий виїзд до Києва (15–20 хв на авто)
Ціна: 65 000 $
Розгдядається продаж по держ. програмам
Є відео огляд квартири!
Дзвоніть, відповім на всі питання і домовимось про перегляд, ріелтор Ілля
Продається 2-кімнатна квартира в ЖК «Лісовий Квартал».
Розташована на 8 поверсі 25-поверхового будинку. Зручне планування: кухня, дві окремі кімнати, санвузол, балкон та лоджія.
Квартира з ремонтом, меблями та побутовою технікою: холодильник, духова шафа, посудомийна машина, мікрохвильова піч, варильна поверхня, пральна машина, телевізор, WI-Fi
У будинку встановлено генератор, ліфт працює навіть під час відключення електроенергії.
Розвинена інфраструктура: поряд супермаркети, зупинки транспорту, кафе, ресторани, аптеки, торгові центри та парки, поруч ліс
ID: 87870
Квартира простора з гарним плануванням.
ЖК бізнес класу. Будинок здається в експлуатацію весною. На території є гарні майданчики та гарна територія.
Поруч знаходиться вся інфраструктура.
Квартира має роздільний санвузол.
Квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Виконано якісний євроремонт.
У будинку є власна котельня. Обслуговуюча компанія встановила генератор, який забезпечує безперебійну подачу опалення, водопостачання та водовідведення в квартири, а також підйом ліфтів під час вимкнення світла. Квартира підключена до центральної каналізації, центрального водопроводу, електрики.
Квартира повністю мебльована і оснащена необхідною побутовою технікою. Залишається все окрім телевізора.
Продаж без комісії для покупця.
ЖК Саванна Сіті - найкращий житловий комплекс міста Бровари з закритою територією. Будинок 2019 року здачі в експлуатацію. На території ЖК є консєрж, приватна охорона, пропускна система авто при вїзді. Встановлено відеоспостереження та пожежну сигналізацію. Доступні ліфт та ванна кімната. Є балкон або лоджія.
ЖК Саванна Сіті розташований поруч з приватними та державними дитячими садками та школами, лісом, ТРЦ Термінал та Епіцентром. На території ЖК є багато дитячих майданчиків, батути, скейт-парк, спортивні майданчики, магазини побутового вжитку, салони краси та гуртки для дітей.
Квартира має Wi-Fi та швидкісний інтернет. Також встановлено кондиціонер.
Квартира має роздільне планування. За рахунок великої лоджії зроблена третя повноцінна кімната, до якої можна потрапити як з кухні, так і з зали. Додатково є балкон. Виконано добротний та якісний ремонт за авторським проектом.
Будинок має власну котельню, яка забезпечує тепло взимку. В квартирі є газ та центральний водопровід.
Квартира мебльована, включаючи меблі на кухні.
Будинок побудований в 2001-2010-і роки. Він знаходиться у дворі. Є ліфт.
Поблизу розташований великий парк, 9 школа з басейном, дитяча поліклініка, ринок, магазини.
Квартира має роздільний санвузол. Встановлено Wi-Fi.
Квартира з дизайнерським ремонтом. Планування включає окрему спальню, кухню-вітальню, суміщений санвузол та засклену лоджію.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Є вбудована кухня, стіл, стільці, розкладний диван, двоспальне ліжко, 2 шафи. Також у квартирі є варильна поверхня, духовка, витяжка, посудомийна машина, холодильник, пральна машина, бойлер, кондиціонер.
Будинок з консьєржем та двома ліфтами, включаючи вантажний. У дворі розташований дитячий майданчик.
Квартира розташована поруч із дитячим садком, школами, магазинами (Food Market, Епіцентр), ТРЦ "Термінал", аптеками та зупинкою на Київ.
Квартира з євроремонтом має роздільне планування та роздільний санвузол.
Квартира оснащена централізованим опаленням та підігрівом підлоги.
Квартира продається з меблями, включаючи меблі на кухні.
Квартира продається з ремонтом та меблями.
Квартира розташована в будинку з ліфтом, ванною, балконом, лоджією, консьєржем, паркувальним місцем та вантажним ліфтом. У будинку також встановлено пожежну сигналізацію.
Квартира дуже тепла.
Квартира з роздільним плануванням. Є великий коридор, який дозволить зробити перепланування під потреби комерції. Квартира на дві сторони. Можна зробити окремий вхід з вулиці. Санвузол роздільний. Ремонт у житловому стані.
Квартира оснащена централізованим опаленням, центральним водопроводом та каналізацією. Є електрика та газ.
Квартира мебльована. На кухні є меблі.
Квартира ідеально підходить під комерцію.
Квартира розташована в центрі міста в житловому фонді 91-2000-х років. На високому цоколі вже розташована діюча комерція.
Поблизу знаходиться лабораторія "Сінево".
Квартира має балкон або лоджію та ванну кімнату. Є ліфт. Квартира оснащена кабелем, цифровим ТБ, швидкісним інтернетом, телевізором та Wi-Fi. Є асфальтована дорога, вивіз відходів.
Квартира є великою євро-двокімнатною з якісним євроремонтом.
Квартира обладнана індивідуальними лічильниками на світло, воду та тепло. При відсутності світла працює генератор, який забезпечує функціонування ліфта, водопостачання та опалення.
У квартирі встановлені дорогі вбудовані меблі.
ЖК "Шоколад" - сучасний теплий будинок із закритою територією та автостоянкою. У будинку є охорона.
Поруч розташовані ТРЦ "Термінал", супермаркети, школа, садок, зупинки транспорту.
Квартира з суміжним санвузлом.
Опалення централізоване.
Квартира не мебльована.
Продаж без комісії від власника.
Квартира розташована в житловому фонді, побудованому після 2021 року.
Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Зроблений якісний євроремонт.
Будинок газифікований. Квартира має індивідуальне газове опалення. Встановлено кондиціонер. Підлога з підігрівом. Є душова кабіна. Будинок має власну скважину. Каналізація - септик.
Квартира повністю мебльована та обладнана технікою. В кімнаті є телевізор. Є гардероб. На кухні є меблі. В квартирі є Wi-Fi.
Можливий торг. Готові розглянути Є оселю та Є відновлення.
Квартира розташована в клубному будинку, побудованому в 2011-2020-і роки. Будинок має власну закриту територію з дитячим майданчиком, мангалом, зоною відпочинку та бомбосховищем. Встановлено акумулятор для подачі води на випадок відключення світла. В планах встановлення сонячних панелей.
Квартира розташована в пяти хвилинах від центру міста. Розвинена інфраструктура: супермаркети, магазини, аптеки, школа, дитячий садок, ринок, парк Перемоги. Зупинка транспорту майже біля будинку.
Квартира дуже тепла та затишна. З вікон відкривається вид на соснові дерева та приватний сектор. Є балкон або лоджія.
Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Євроремонт виконаний якісно та сучасно.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Кухня обладнана вбудованою технікою: варильна поверхня, духовка, витяжка, холодильник, посудомийна машина. Також є пральна машина, кондиціонер. На опалюваному балконі, переобладнаному під кабінет, можна працювати або відпочивати. Простора кухня має обідню зону, а світла кімната обладнана сучасними меблями. Ванна кімната охайна з якісною сантехнікою.
Розглядається продаж за державними програмами "єВідновлення", УБД, ВПО, постановами тощо.
Квартира розташована в сучасному будинку, побудованому в 2011-2020-і роки. У будинку є ліфт, відеоспостереження та доглянутий підїзд.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч знаходяться супермаркети, аптеки, банки, кафе та зупинка транспорту. Школа, дитячий садок і зупинка транспорту знаходяться у пішій доступності.
1 кімната
з ремонтом
60 / - / 14 м²
цегляна
поверх 13 з 16
2010 Рік будівництва
власник
2.71 млн грн
44 982 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3к квартира від ВЛАСНИКА ЖК Військове містечко 161
Квартира з роздільним плануванням. З вітальні та спальні є засклені лоджії. Встановлено бойлер. Ремонт косметичний.
Установлені лічильники на електрику, газ та воду. Опалення централізоване.
Квартира мебльована. Наявні телевізор, супутникове ТБ, Wi-Fi, швидкісний інтернет, кабельне та цифрове ТБ.
Продаж від власника.
Перший поверх будинку цегляний та утеплений зовні. До квартири належить власний бетонний погреб, до якого можна спуститися з лоджії. Погріб можна використовувати як укриття.
Квартира розташована у затишному місці з гарними сусідами. Наявна власна інфраструктура містечка.
Бонусом є дозвіл на розташування 2 паркомісць біля будинку та підвальне приміщення під квартирою. Є роздільний санвузол.
Квартира має шикарне планування з роздільним розташуванням кімнат. У квартирі є 2 окремі спальні, кухня, 2 панорамні балкони, а також 2 санвузли. Зроблені чорнові роботи, електрика, сантехніка, якісна штукатурка стін під сітку. Прокладені траси для кондиціонерів (2 шт.). Є якісний дизайн-план з повною розводкою електрики та меблів.
У квартирі встановлено кондиціонери. Є власна котельня. Всі комунікації в порядку.
Будинок заселений. Є власна обслуговуюча компанія. Територія озеленена, обладнана шлагбаумом (перевага паркувальних місць). Є ліфт та вантажний ліфт.
Квартира розташована в новому сучасному районі з розвинутою інфраструктурою.
Квартира має панорамні вікна.
Квартира має роздільне планування з роздільним санвузлом. Вона знаходиться в нормальному житловому стані.
Встановлено централізоване опалення. Будинок підключений до газу, центрального водопроводу та електрики. Дорога асфальтована.
Квартира мебльована, на кухні є меблі.
Квартира продається.
Будинок житлового фонду 2001-2010-х років. Є ліфт.
Квартира розташована в центрі міста. Поряд знаходяться школа, садки, торговий центр, парк.
Квартира обладнана Wi-Fi. Є ванна.
Квартира має окрему кімнату та простору кухню. Виконано якісний євроремонт.
Встановлено лічильники на воду, електрику та тепло.
Всі меблі та техніка, що видно на фото, залишаються при продажу.
Право власності більше трьох років.
Квартира розташована в житловому комплексі, побудованому після 2021 року. У будинку є 3 ліфти.
Квартира має функціональне планування з просторою кухнею, роздільними кімнатами та санвузлами, 2 великими заскленими лоджіями та кладовою. Планування роздільне. Квартира підготовлена до косметичного ремонту.
Квартира має централізоване опалення, центральний водопровід та центральну каналізацію. У будинку є ліфт.
Комісія агентства Well_home становить 5%%.
Цегляний будинок, побудований у 2001-2010-і роки. Чистий підїзд з оновленою вхідною групою. Доглянута прибудинкова територія.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч знаходяться дитячий садок, школа, торговий центр, кінотеатр, ліс, парк та зупинки громадського транспорту. Зручна транспортна розвязка.
Квартира не кутова з виходом на дві сторони будинку. У квартирі зроблений капітальний євроремонт, робилося для себе. Санвузол роздільний.
Квартира оснащена централізованим опаленням, електрикою, центральною каналізацією, газом, центральним водопроводом. Асфальтована дорога. Вивіз відходів.
Продаж власної квартири безпосередньо від власника, не рієлтор.
Будинок чеського типу.
Є душова кабіна. Встановлено Wi-Fi.
Квартира з євроремонтом. Санвузол суміжний.
В будинку власна котельня.
Квартира без меблів, але є меблі на кухні.
Будинок належить до житлового фонду 2011-2020-х років. Є консьєрж, ліфт та ванна. Квартира має балкон та лоджію. В будинку також є ванна і грузовий ліфт.
Біля будинку розташований великий дитячий майданчик, магазини, супермаркети, ринок та зупинки транспорту.
Квартира з авторським проектом та суміжним санвузлом. Ремонт зроблено, ніхто не жив.
Квартира підключена до центрального водопроводу та каналізації, електрики та газу. Будинок має власну котельню.
Квартира мебльована.
Продаж квартири здійснюється за переуступкою.
Квартира розташована в житловому фонді, побудованому у 2021 році. Будинок має закриту територію.
Квартира має відмінне розташування. Поблизу знаходяться магазини, басейн та ліс.
Встановлена розетка для зарядки електрокара.
Квартира з авторським ремонтом. Встановлено панорамні вікна.
Квартира оснащена лічильником тепла. Встановлено централізоване опалення, центральний водопровід, центральну каналізацію та електрику.
Квартира продається з меблями, є меблі на кухні та гардероб. Встановлено кондиціонер і телевізор.
Продаж не терміновий. Є можливість продажу за програмою єОселя.
Квартира розташована в новому кварталі з закритою територією, на якій є паркувальне місце. У будинку є консєрж, ліфт, ванна кімната, балкон, лоджія, комора та підсобка площею 4 кв.м. на поверсі. Також є відеоспостереження та охорона території.
Квартира розташована біля Терміналу.
Квартира внутрішня, тепла. Комунальні платежі невеликі. Є швидкісний інтернет, Wi-Fi, кабельне та цифрове ТБ. Практично ніхто не живе.
Квартира має окрему кімнату та простору кухню-студію. Виконаний якісний євроремонт.
Встановлені всі лічильники, включаючи лічильник тепла. Підключена система аква-стоп.
У квартирі залишаються всі меблі та техніка, що зображені на фото.
Квартира ніколи не заселялася.
ЖК Атлант на Петлюри 28 має закриту територію та 3 ліфти. В будинку відкрився Міні-Новус.
Поруч розташований ліцей 10, дитячі садочки, ТРЦ Термінал, магазин АТБ.
Встановлена тепла підлога на кухні, балконі та у ванній кімнаті. Санвузол суміжний.