Квартира має роздільне планування, окремі кімнати, дві санвузли, простору кухню і лоджію. Зроблений косметичний ремонт.
Будинок має власну котельню, центральний водопровід, каналізацію, електрику та газ.
Квартира мебльована. Є Wi-Fi. На кухні є меблі.
Будинок утеплений, є ОСББ, що забезпечує якісне обслуговування. У будинку є ліфт.
Відмінне розташування в центрі Боярки. За хвилину до маршрутки на Київ. Поруч розташовані магазини, ТЦ, школи, дитячі садки та все необхідне для комфортного проживання.
Квартира простора. Є балкон, лоджія, ванна, душова кабіна та комора. Асфальтована дорога.
Квартира має зручне планування з суміжним санвузлом. Виконано новий сучасний ремонт з використанням якісних матеріалів.
Опалення електричне, підігрів підлоги водяний. Є проект на встановлення газового двоконтурного котла. Квартира оснащена ліфтом.
Квартира мебльована та оснащена технікою преміум класу. На кухні є меблі.
Квартира розташована в житловому фонді 2001-2010-х років. Будинок оснащений відеоспостереженням.
Квартира розташована в популярному районі з розвиненою інфраструктурою. Неподалік знаходяться магазини (Епіцентр, Сільпо), банк ПриватБанк, кафе, ресторани, заправка UPG. Неподалік також будується ресторан McDonalds.
Квартира має великі вікна, що забезпечують достатній доступ до природного світла. Є балкон або лоджія. Квартира оснащена кондиціонером, душовою кабіною, сигналізацією. Забезпечений вивіз відходів. Є Wi-Fi. Доступна асфальтована дорога.
Квартира з сучасним якісним ремонтом "для себе". Планування включає просторий коридор, окремий санвузол, кухню площею 10 кв.м. та окремі кімнати площею 17,2/15,6/12,2/8,1 кв.м. Є три утеплені засклені лоджії по 1,5 кв.м. У квартирі зроблено теплу підлогу.
Квартира обладнана автономним опаленням з електрокотлом.
Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою, які залишаються після продажу.
Квартира вільна та готова під орендний бізнес чи власне проживання. Один власник, право власності більше 3 років.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. Будинок утеплений по фасаду. Квартира не кутова, двостороння. Є тамбур на дві квартири.
Квартира розташована в центрі міста Боярка, поруч з АТБ, Форою, дитячими садками, ліцеями (школами), Центром дитячої творчості, спортзалом, кавярнями, піцеріями, суші-барами, аптеками, ринком, відділеннями банків.
Квартира має сучасний якісний ремонт та комфортне планування. "Вживу" виглядає набагато краще, ніж на фото.
Продається 2-кімнатна квартира в Боярці, Київська область, Києво-Святошинський район, Колгоспна вул., буд. 23/3,
Характеристики квартири:
Площа: 67 м² (житлова - 38 м², кухня - 12 м²)
Поверх: 4 з 10
Комунікації: центральна вода, газ, автономне опалення
Інтернет: оптоволокно, кабельне ТБ
Лічильники: холодна вода, газ
Зручності та обладнання:
Побутова техніка: газова плита, духовка газова, холодильник
Додатково: меблі, Wi-Fi
Безпека: домофон, відеонагляд
Інфраструктура та сервіс:
Освітні заклади: школа, дитсадок
Банківські послуги: відділення банку, банкомат, термінал прийому платежів, пункт обміну валют
Побутовий сервіс: мінімаркет, супермаркет, торгівельний центр, ринок, парковка перед будинком, аптека, клініка, перукарня, пошта, хімчистка
Релаксаційні сервіси: фітнес центр, більярд, сауна, басейн, парк (сад), дитячий майданчик, ліс, озеро / річка
Громадське харчування: кафе, ресторан, фастфуд, їдальня, бар Околиці:
Живописне оточення з лісом та озером, створюючи сприятливі умови для відпочинку та активного життя.
Не втрачайте можливість придбати комфортне житло в затишному місці! Звертайтеся для отримання більше інформації чи організації перегляду.
Для тих, хто цінує комфорт та зручність!
Квартира має зручне роздільне планування з просторими кімнатами. Санвузол суміжний.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Всі готові для проживання. На кухні є меблі.
Перегляди за домовленістю.
Будинок побудований у 2009 році. Є ОСББ. Підїзд доглянутий. Ліфти на ключ, що забезпечує безпеку. Є гостьовий паркінг.
Квартира розташована поруч з усією необхідною інфраструктурою: зупинками громадського транспорту, магазинами, АЗС, "Епіцентром", "Сільпо", McDonalds, школами та дитячими садками.
Квартира має два балкони, що забезпечує максимальне природне освітлення. Сонячна сторона. Квартира дуже тепла. Встановлено швидкісний інтернет.
2 кімнати
з ремонтом
61.6 / - / 9.7 м²
поверх 11 з 16
2.33 млн грн
38 229 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2х кімнатна квартира м Вишневе Променада ЖК Променада
Квартира розпашонка з роздільним плануванням. Санвузол роздільний.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Газовий котел входить у вартість.
Квартира продається за переуступкою.
Будинок здається через пару місяців. Тип будинку - житловий фонд від 2021 року.
Продаж 2-хикімнатної квартира в Боярці
Київська область
Києво-Святошинський район
вул. М. Левицького 23/3
Характеристики квартири:
Площа: 58 м2+ 6 м2 лоджия,
житлова - 32,3 м2, кухня - 12,6м2.
Поверх: 10/10+тех. поверх.
Простора, затишна 2-х кімнатна квартира зі свіжим ремонтом та новою технікою від 2020 року.
В квартирі розташована велика продумана шафа з підсвіткою. Ліжко та диван також з місцем для зберігання. Санвузел сумісний. Ванна.Плитка. Бойлер.
Теплий будинок, має невисокі тарифи на опалення та обслуговування.
В будинку своя котельня з генератором, є своє укриття.
Парковочні місця навколо будинку. Також є закритий платний паркінг 200 грн./міс.
Є дитячій майданчик, спортивна площадка та футбольне поле. Школа межує з прибудинковою територією, але не парадною частиною, та стадіоном.
Дитячий садочок - 5 хв. пішки. Поруч Фора, АТБ базарчик - 8 хв пішки.
Дитяча поліклініка - 10 хв пішки. Також в Боярці розташована Районна лікарня з пологовим будинком та дитяча обласна лікарня. Чудова транспортна розвʼязка, електичка та маршрутки: 801, 720, 368, 742, 3 - 8 хв пішки. До кільцевої 10 км на авто.
Квартира готова для продажу та заселення! Чекає своїх нових Власників!!!
55000у.о.
Квартира має роздільне планування, кімнати окремі. Санвузол роздільний. Потребує незначного косметичного ремонту.
Опалення індивідуальне, газове. Є центральний водопровід, центральна каналізація, електрика, газ.
У квартирі є меблі, включаючи меблі на кухні. Також є душова кабіна.
Цегляний житловий фонд 91-2000-і. Високий перший поверх, квартира не кутова. Є балкон.
Поблизу є асфальтована дорога, організований вивіз відходів.
Квартира має мультимедійні можливості, включаючи Wi-Fi.
Квартира після будівельників. Кімнати просторі, площею 21.1 кв.м., 11.2 кв.м. та 13.9 кв.м. Великий коридор площею 15.9 кв.м. Є окремі ванна та туалет. З кухні є вихід на балкон площею 3 кв.м.
Усі комунікації працюють. Будинок має власну котельню. Комунальні платежі невеликі.
Будинок побудований у 2010 році з цегли та обкладений утеплювачем. В будинку є два ліфта.
Поряд розташовані школа, дитячий садок, майданчик, магазини та зупинки громадського транспорту.
Квартира з роздільним плануванням. У великій кімнаті 2023 року зроблено повний ремонт із натяжною стелею. В кімнатах на підлозі ламінат. У ванній кімнаті та туалеті плитка. На кухні частково плитка та декоративна штукатурка. У коридорі та кухні зроблена декоративна штукатурка, що дає можливість фарбувати стіни в будь-який колір.
Квартира з індивідуальним газовим опаленням. Встановлено двоконтурний котел з мідною проводкою труб. Лічильники стоять на світло, газ та воду. Заборгованості за комунальні послуги немає.
Залишається кухня, частково меблі та техніка. В кожній кімнаті та кухні встановлено кондиціонер. Всі кондиціонери справні та вчасно обслуговувалися. Підключено швидкісний інтернет.
Документи в повному порядку.
Квартира розташована в центрі міста. Поряд розташовані садок, школа, АТБ, Фора, Ощадбанк, пошта та зупинка маршруток. До залізничного вокзалу можна дійти пішки за 15 хвилин, до метро Вокзальна - за 25 хвилин.
Вікна виходять на центральну вулицю, звідки відкривається дуже гарний краєвид. Двері в квартирі деревяні. Балкон повністю деревяний, на дві кімнати, з вікнами Rehau.
2 кімнати
з ремонтом
52 / - / 8 м²
поверх 7 з 9
2.23 млн грн
42 010 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається двокімнатна квартира у Боярці з індивідуалкою. 53000$
Квартира з роздільним плануванням, кімнати та санвузол окремі. Євроремонт.
У квартирі встановлено двоконтурний газовий котел "Vissmann" для опалення та підігріву води. Квартира має індивідуальне газове опалення, центральний водопровід, електрику та центральну каналізацію.
Квартира продається з меблями, включаючи меблі на кухні. Встановлено Wi-Fi та швидкісний інтернет, є телевізор.
Квартира розташована в панельному будинку 1997 року побудови. На балконі облаштовано погреб, який за потреби можна використовувати як укриття, оскільки має додатковий вихід на вулицю. Квартира має власне бомбосховище.
Затишний район з дуже зручним транспортним сполученням. Поряд знаходиться Мак Дональдс та торгові центри.
Квартира охайна. Балкон засклений.
Квартира з висотою приміщення 3.40 метра. Є кладова.
Квартира з ремонтом, меблями та технікою.
Квартиру можна перевести під комерцію.
Квартира розташована в районі з найкращою інфраструктурою. У пішій доступності знаходяться школа, садочок, спортзал, парк ім. Шевченка, стадіон "Зеніт", магазин, медична клініка, ринок, вокзал ЗС Тарасівка, зупинка, Нова Пошта (поштомат біля підїзду) та ресторан.
Квартира має бомбосховище.
Простора квартира-студія з висотою стелі 3.40 м. Є суміжний санвузол.
Опалення забезпечується власною котельнею.
Квартира мебльована.
Без відсотків. Є можливість переведення під комерцію.
Квартира має найкращу інфраструктуру. В пішій доступності розташовані школа, садочок, спортзал, парк ім. Шевченка, стадіон «Зеніт», магазин, медична клініка, ринок, вокзал ЗС Тарасівка, зупинка МТЗ, відділення Нової Пошти (поштомат біля підїзду), ресторан та інші обєкти.
До квартири додається кладова. Є бомбосховище.
Квартира має світле та просторе планування. Вітальня площею 24,4 кв.м. ідеально підходить для відпочинку. Спальня площею 16 кв.м. забезпечує затишок і спокій. Кухня площею 14,7 кв.м. має вихід на балкон і чудово підходить для кулінарних шедеврів. Коридор площею 12,2 кв.м. зручний для шафи та зони зберігання. Роздільний санвузол площею 5,8 кв.м.
У квартирі розведена електропроводка, встановлені радіатори та розведена вода. Висота стелі - 2,70 м. Опалення забезпечується власною котельнею.
Будинок має тихий двір з дитячим майданчиком.
Квартира розташована в зручному місці. Поруч зупинка маршруток 796 та 720, що забезпечує швидке сполучення з Києвом. В пішій доступності знаходяться Сільпо, Епіцентр, заправка UPG, новий МакДональдз, кавярні та ресторани.
Квартира світла завдяки великим вікнам та грамотному плануванню. Розведена електропроводка забезпечує зручне планування розеток.