Без% продаж 3 кімнатної квартири
Березняки Березняківська 30
69.5/45.3/7.9
8/16 поверх (газ)
2 ліфти
Стеля 2,8 м
З видом на озеро Тельбін
Документам більше 3 років
Відео-огляд за потребою
Є паркомісце з навісом
Продаж затишної 2-к квартири біля набережної Дніпра та озера Тельбін, Березняки, вул. Березняківська.
Розташована на комфортному 4 пов./9 поверхового будинку. Газова плита. Ліфт. Стан жилий.
Планування: дві кімнати, одна кімната обєднана з кухнєю, має обідню зону та зону відпочинку, спальня окрема. Санвузел суміжній, ванна.
Вікна звичайні в гарному стані, на підлозі ламінат.
Будинок розташований в районі з розвиненою інфраструктурою, поруч спортивні майданчики, легкоатлетичний манеж, школи, садочки, магазини (Велмарт, Епіцентр, ТЦ Сільвер Бріз та ін.), поліклініка, аптеки. Все в пішій доступності.
Зручна транспортна розв’язка для власників авто, також біля будинку зупинки громадського транспорту (до метро Лівобережна 15хв, до метро Осокорки 10 хв).
До зупинки міської електрички - 10 хвилин пішки.
Телефонуйте. Очікуємо вас на перегляді!
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!
Розглядаємо безготівковий розрахунок.
Продається простора, затишна 3-кімнатна квартира з радянським ремонтом, 72 м², в спальному районі Березняків, на вулиці Березняківській 14-А, поряд зі станцією метро Лівобережна, Київ.
Квартира на 4 поверсі 9-поверхового будинку. Житлова площа 47.8 м², кухня 7.5 м². Квартира економ-класу. У квартирі є газова плита, газова духовка, холодильник, пральна машина, меблі. До вашої безпеки - домофон. З вікон чудовий вид на місто, двір та вулицю.
Розвинена інфраструктура - дитячі садочки, школи (10 хвилин школа мистецтв та музикальна школа), дитячі майданчики, парк, поруч озеро Тельбін, 15 хвилин Дніпро, супермаркети, аптеки, клініка.
Не втрачайте можливість стати власником цієї затишної квартири. Телефонуйте!
Покажемо в зручний для Вас час!
Продається 1-кімнатна квартира з новим ремонтом на Березняках поряд з озером Тельбін.
Будинок повністю утеплений зовні. Квартира знаходиться в середині секції, зі зручним плануванням. Тому в квартирі дуже тепло, тихо та затишно.
Кухня поєднана з балконом, що збільшує можливість зручного встановлення техніки та кухонних меблів.
У квартирі зроблено КАПІТАЛЬНИЙ ремонт с заміною всіх комунікації.
Встановлена нова сучасна електропроводка з новим електрощитом. Пластикові вікна. Повністю замінені всі сантехнічні комунікації в ванній кімнаті та кухні. Зроблені виводи під бойлер та пральну машину. Встановлена нова душова кабіна та інсталяція, якими ніхто ще не користувався.
Ремонт закінчений на 90 відсотків. Залишилося зробити натяжну стелю, встановити бойлер та умивальник в ванній кімнаті та прикрасити кухню на свій смак.
Після закінчення ремонту в квартирі ніхто не жив.
Будинок обслуговує ОСББ. Гарний чистий під’їзд.
У дворі облаштовані спортивний та дитячий майданчики та місця для паркування авто.
Будинок знаходиться в зеленій зоні – озеро Тельбін, Русанівський канал, набережна Дніпра з розвинутою інфраструктурою для відпочинку, спортивні комплекси, бювет, 2-і школи, ліцей, дитячий садок, поліклініка, ринок та кілька супермаркетів, МакДональдс – все в пішій доступності.
Тихий двір. Дуже чисте та охайне парадне та прибудинкова територія.
Біля будинку - зупинки громадського транспорту.
До метро Лівобережна - 10 хвилин на транспорті.
До зупинки Міської електрички – 10 хвилин пішки.
Прями виїзд на міст Патона та Південний міст.
Квартира готова для проживання.
Усі меблі та техніка залишаються.
Розглядаємо Державні програми.
ID: 80504
Продам ВИДОВУ 2-к квартиру в сучасному ЖК KUB29 від «Ковальська».
за адресою: вул. Березняківська, 29
Поверх 20 із 26
Загальна площа — 73,3 м²
Планування:
• Кухня-вітальня — 18,6 м² із виходом на велику лоджію 18,8 м², яку можна облаштувати під зону відпочинку чи кабінет.
• Спальня — 27,9 м² з додатковою лоджією 4,8 м².
• Два санвузли (3,9 м² та 1,8 м²) — зручно для сім’ї чи гостей.
• Хол — 9,3 м².
Переваги квартири та комплексу:
• Панорамні вікна з краєвидом на Дніпро та місто.
• Продумане планування з великим приватним простором.
• Надійний забудовник «Ковальська».
• Сучасний комплекс із закритою територією, підземним паркінгом, комерційними приміщеннями та благоустроєм.
Локація:
• Березняки, вул. Березняківська, 29 — зелений район біля набережної Дніпра.
• У пішій доступності: школи, дитячі садки, супермаркети (NOVUS, Сільпо), аптеки, спортклуби.
• Поруч Парк “Березняки”, озеро Тельбін, набережна для прогулянок та занять спортом.
• Зручна транспортна розв’язка: 10 хвилин до метро «Лівобережна» чи «Осокорки», швидкий виїзд на Дарницький міст.
• Центр Києва — до 15 хвилин на авто.
✨ Ідеальний варіант для комфортного життя або інвестиції у престижному районі Києва.
Продам ВИДОВУ 2-к квартиру в сучасному ЖК KUB29 від «Ковальська».
за адресою: вул. Березняківська, 29
Поверх 14 із 26
Загальна площа — 43,3 м²
Планування:
• Кухня-вітальня — 13 м² із виходом на лоджію, яку можна облаштувати під зону відпочинку чи кабінет.
Спальня 20 м ²
Переваги квартири та комплексу:
• Панорамні вікна з краєвидом на Дніпро та місто.
• Продумане планування з великим приватним простором.
• Надійний забудовник «Ковальська».
• Сучасний комплекс із закритою територією, підземним паркінгом, комерційними приміщеннями та благоустроєм.
Локація:
• Березняки, вул. Березняківська, 29 — зелений район біля набережної Дніпра.
• У пішій доступності: школи, дитячі садки, супермаркети (NOVUS, Сільпо), аптеки, спортклуби.
• Поруч Парк “Березняки”, озеро Тельбін, набережна для прогулянок та занять спортом.
• Зручна транспортна розв’язка: 10 хвилин до метро «Лівобережна» чи «Осокорки», швидкий виїзд на Дарницький міст.
• Центр Києва — до 15 хвилин на авто.
✨ Ідеальний варіант для комфортного життя або інвестиції у престижному районі Києва.
Видова квартира на Березняках!
Продається комфортна 1-кімнатна квартира, розташована на 4 поверсі 16-поверхового будинку за адресою: вулиця Березняківська, 30. Оселя має особливий шарм завдяки панорамному виду на мальовниче озеро Тельбін та на правий берег Києва, що дарує можливість щодня насолоджуватися чудовими заходами сонця.
Стан помешкання жилий, готовий до негайного заселення. Квартира обладнана всім необхідним для комфортного життя: просторий великий балкон, зручна гардеробна для зберігання речей, а також роздільний санвузол.
Встановлено газову плиту, холодильник, розкладний диван — все залишається для нових власників.
Будинок, збудований за спецпроєктом БПС-6, вирізняється двостороннім під’їздом та наявністю нового пасажирського та вантажного ліфтів. Додатковим плюсом є окремий тамбур із дверима, що забезпечує додатковий простір та приватність.
Прибудинкова територія доглянута, облаштована спортивною площею, біговою та велодоріжкою, а також сучасним дитячим майданчиком, що створює чудові можливості для активного відпочинку просто біля дому.
Інфраструктура району надзвичайно розвинена. У пішій доступності розташовані супермаркети «Сільпо», «АТБ», «Фора», «Веломарт», а також продуктовий ринок, різноманітні ресторани, церква та «McDonalds».
Поруч знаходяться школи, ліцей, лікарня, аптеки, спортивний комплекс «Легкоатлетичний манеж» та Київський університет ринкових відносин. Завдяки розташуванню біля будинку, зупинка громадського транспорту забезпечує зручне сполучення.
Особливою перевагою локації є близькість до природи: у пішій доступності розташовані Парк Тельбін, Озеро Тельбін з муніципальним пляжем та набережна Дніпра, що створює ідеальні умови для прогулянок та дозвілля на свіжому повітрі.
Транспортна доступність зручна: до станції метро «Лівобережна» — 10 хвилин на маршрутці або автобусом. До центру міста можна дістатися за 20 хвилин на машині.
Ціна 40 000 або найкраща пропозиція. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
Продається квартира в теплому будинку. Ключі на руках!!!
Квартира світла, потребує косметичного ремонту. Є вбудована кухня, газова плита. У всій квартирі склопакети.
В кімнаті меблі, зроблені на замовлення. Велика шафа-купе у передпокої. Санвузол сумісний - душова кабіна. Великий балкон на кухню та кімнату, засклений. Кондиціонер.
Поруч с будинком дитячий та спортивний майданчики. Квартира вільна, ст. метро "Лівобережна" . Рекреаційна зона «Тельбін»- 14 хвилин ;
🏡 1-кімнатна квартира на Березняках
📍 Березняківська 22, Дніпровський район, Київ
🔑 Основна інформація:
Стан: хороший, житловий — можна одразу заїжджати або здавати в оренду
Санвузол: суміжний
Дах: у хорошому стані
🛋️ Меблі та техніка залишаються
💡 При відключеннях світла — вода та газ є постійно
🌿 Локація:
Зелений і тихий район Березняків
Поруч озеро Тельбін — для прогулянок, спорту, відпочинку
Гарна набережна, затишний двір
Розвинена інфраструктура: магазини, аптеки, транспорт, школи, садки
Телефонуйте або пишіть , щоб домовитися про перегляд !
Березняківська,6, масив Березняки. Будинок 1969р. Мікрорайон зелений, поряд озеро Тельбін, багато зон відпочинку та багата інфраструктура. В квартирі два не засклені балкона, сумісний сан.вузол. на підлозі ковролін, бойлер, вбудована кухня, хороша столярка. Квартира максимально доглянута, чиста, але потребує оновлення. Перегляд швидкий, по дзвонику. Торг
Продається затишна і тепла квартира в хорошому житловому стані. Простора, світла, з вдалим плануванням ідеально підійде як для проживання, так і для здачі в оренду.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою – все готове для комфортного заселення без додаткових вкладень.
Інфраструктура:
Будинок розташований в районі з добре розвиненою інфраструктурою - в кроковій доступності:
магазини, аптеки, школи та дитячі садки;
зелені зони, озера та парки для прогулянок та відпочинку;
спортивні та дитячі майданчики.
Транспорт:
Дуже зручна транспортна розвязка - поруч зупинки громадського транспорту, швидке сполучення з ключовими районами міста та виїзд на основні магістралі
Готова до продажу. Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд!
Видова на Дніпро! 2к квартира 67м ЖК Куб 29 Березняківська!
Дніпровський р-он, вул. Березняківська, 29А
Інший погляд та стиль життя!
Унікальний новий ЖК від Ковальської напроти Дніпра та набережної!
ЖК Куб 29 комфорт класу.
Введено в експлуатацію!
Неймовірний вид на Дніпро!
Панорамне скління.
2 кімнатна квартира.
14 /26
Площа 67 / 44 /6 кв.м. Двостороння.
У квартирі кухня- вітальня, спальня, 2 с/в, лоджія.
Стан: Після забудовників.
Комунікації: всі міські комунікації, центр.опалення.
Стильне лобі, зона відпочинку, дитячий майданчик.
Підземний паркінг / сховище. Ліфт у паркінг. Гостьова парковка.
Територія під охороною. Відеонагляд.
Поряд Дніпро з чудовою набережною та зонами відпочинку.
Поруч Велмарт, Епіцентр, школи, садочки, ТРЦ River Mall, вся інфраструктура.
3,8 км м. Лівобережна.
Переуступка.
Ви купуєте не квартиру, ви обираєте стиль життя!
Вам неодмінно захочеться тут жити!
Ціна 140 000 у.е. Комісія АН.
Продам 1 кімн. квартиру Березняки метро Лівобережна, Осокорки
Продаж 1 кімн квартири у м. Києві по вул. Березняківська 24.
Гарне місце з виглядом на красиве озеро Тельбін.
9-й поверх 9-ти поверхового будинку, є техповерх.
Загальна площа 32 кв.м.; велика кімната 18 кв.м., кухня 5 кв.м., сумісний санвузол 2,5 кв.м., гардеробна 1,5 кв.м., засклений балкон. Усюди склопакети.
Квартира в житловому стані. Виконаний косметичний ремонт, встановлено кондиціонер, склопакети на вікна, замінені змішувачі, балкон обшито вагонкою та інше. Стеля та стіни рівні, на підлозі - паркет.
Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою (двокамерний холодильник, пральна машинка автомат, кондиціонер!). ГАЗова плита, що в наш час дуже важливо.
Паркова зона, гімназія, поліклініка, Легкоатлетичний манеж.
Ціна 40000 доларів США
Продаж 1-кімнатна квартира на Березняках
Адреса:
Дніпровський район
вул. Березняківська, 14
Загальна площа: 34 м²
Житлова площа: 8м²
Поверх: 9
Про квартиру:
• З ремонтом, готова до заселення
• Продається з меблями та технікою
• Суміжний санвузол
• Засклена лоджія
• Броньовані вхідні двері
Будинок і територія:
• Чисте парадне
• Домофон, доглянутий двір
• Дитячий майданчик, парковка
• Поруч бювет з питною водою
Це не лише зручне місце проживання, але й розвинута інфраструктура:
магазини, супермаркети: ВелМарт, Сільпо, Новус, Епіцентр,
2 школи та 2 дит.садка в пішій доступності.
Поруч озеро Тельбін, набережна Дніпра,
До метро Лівобережна - 10 хв їзди, біля будинку є декілька зупинок громадського транспорту,
Даний варіант підходить, як для проживання так і під здачу в оренду.
Є відеоогляд, вільна, перегляди за домовленістю.
Телефонуйте зараз, щоб домовитись про перегляд!
Готова до угоди.
Пропонується на продаж затишна двокімнатна квартира по вул. Березняківска 38, розташована біля самої набережній Дніпра! Проведено заміну проводки, сантехніки.Чистий підїзд, домофон, добре розвинена інфраструктура району, зручна транспортна розвязка, метро Лівобережна 15-хв.
Загальна площа 47,3 кв.м, 4/9 поверхового будинку.
Стан квартири гарний житловий, дві окремі кімнати.
В квартирі є простора гардеробна. Є необхідні меблі та побутова технікой.
Поряд ТЦ Епіцентр, супермакети, зупинка транспорту.
Документи до продажу готові.
Запрошуємо на перегляд!
Продам 1к. квартира. Дуже затишна, світла та простора. Власник. Перша лінія озера Тельбін,чудове місце для прогулянки та катання на велосипеді, багато ресторанів та кафе , поруч школа, супермаркети АТБ, Фора, Велмарт
Метро Лівобережна, Позняки на транспорті 10 хвилин.
У квартирі є все необхідне для комфортного проживання, адже робилась для себе.
Дивани (розкладаються), дві шафи купе, бойлер, кондиціонер, кавоварка, мультиварка, мікрохвильова піч, холодильник(No Frost ), варильна газова поверхня, духова шафа,пральна машина,пилесос і.т.д.Вся техніка та мебель залишається
інтернет оптоволокно(працює без світла). Квартира на першому поверсі, тому навіть при відключеннях завджи вистачало води. На вікнах решітки.
Телефонуйте, перегляд по домовленості
Продаж 2-кімнатної квартири на Березняках, від господаря!
вул. Березняківська 14а
Без комісійних!
Площа: 48 м²/ 31 м²/ 8 м². (Можливо легко збільшити кухню до 12 м. кв. за рахунок балкону.)
Поверх: 9/9 етажного будинку.
Ідеальне планування: найкращий варіант двокімнатної квартири у чеському проєкті.
Паркет з масиву натурального дерева, під реставрацію (циклювання та лакування).
Роздільні кімнати: зручний простір для вашої сім’ї чи орендарів.
Балкон довгий можливо зробити вихід з кухні, зручно та функціонально!
Еркер додає затишку та природного освітлення.
Роздільний санвузол забезпечує комфорт для всієї родини.
Новий ліфт.
Кооперативний будинок.
Гарні сусіди.
Гарний зелений двір.
Гарний краєвид, видно озеро, зелень, простір.
Озеро та пляж - 5 хвилин пішки
До набережної Дніпра – 25 хвилин пішки
20 хвилин пішки до 2х станцій міської кільцевої електрички в різних напрямках.
Багато гаражних кооперативів в районі 5 хв. пішки.
Квартира вільна.
Стан: ПІД РЕМОНТ. Втілюйте свої дизайнерські ідеї!
Чудовий варіант для родини чи інвестування!
Телефонуйте та домовляйтеся про перегляд. Ця квартира може стати вашою вже сьогодні!
0674656682 Юрій. (Вайбер, Телеграм, Ватсап.)
Простора світла двостороння квартира з роздільним санвузлом та господарським приміщенням. Квартира потребує ремонту, але утримується у житловому стані.
Централізоване опалення, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів. Побутовий газ.
Квартира повністю мебльована, включаючи меблі на кухні та гардероб.
Квартира розташована у чеському будинку з ліфтом та асфальтованою дорогою.
Квартира має розвинену інфраструктуру.
Квартира має 2 балкони, прекрасний вид з вікон та пожежну сигналізацію.
Квартира в жилому стані.
Централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
Квартира може продаватись з меблями.
Квартира може продаватися з меблями.
Будинок збудований у 80-90-х роках. Чистий підїзд.
Поруч розташоване озеро Тельбін.
Встановлені деревяні вікна, паркет та кахель. Квартира має роздільний санвузол.
Квартира чеського проекту з роздільним плануванням. Прямокутна кухня має площу 8 кв.м. Підлога вкрита паркетною дошкою, яка потребує реставрації. Санвузол роздільний. Квартира потребує капітального ремонту. Є великий засклений балкон на кімнату та кухню. Встановлені нові склопакети.
Встановлені лічильники на воду та світло. Система опалення централізована.
Можливий торг.
Кооперативний будинок з гарним підїздом та новим ліфтом. Гарні сусіди. У дворі облаштовані спортивний та дитячий майданчик, є паркування для авто. Парадне та прибудинкова територія дуже чисті та охайні.
Будинок розташований в зеленій зоні. Поблизу знаходиться озеро Тельбін, розвинена інфраструктура для відпочинку, спортивні комплекси, бювет, школи, ліцей, дитячий садок, поліклініка, ринок та кілька супермаркетів, МакДональдс. Все в пішій доступності. Тихий двір. Біля будинку розташовані зупинки громадського транспорту. До метро Лівобережна можна дістатися за 10 хвилин на транспорті, до зупинки Міської електрички - 5 хвилин пішки. Є прямий виїзд на міст Патона.
Квартира має гарний краєвид з вікон.
Кімнати роздільні, двосторонні. Є засклена обшита деревом лоджія. Встановлені металопластикові вікна. Труби замінено. Санвузол роздільний. Ремонт косметичний.
Асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, централізоване опалення.
Меблі та техніка залишаються в подарунок новим власникам.
Продаж із комісією. Готівка.
Тип будинку - чешка. У дворі є зелений сквер із дитячим майданчиком.
Поблизу є все необхідне для комфортного життя.
Квартира має окремі кімнати та роздільний санвузол. Зроблено євроремонт. Підлога вкрита паркетом та ламінатом.
Квартира мебльована та обладнана технікою. Є кондиціонер, бойлер на 80 літрів, вбудована кухонна мебля. Залишається пральна машина-автомат, шафа-купе та всі меблі в спальній кімнаті.
Будинок житлового фонду 80-90-х років. Квартира утеплена зовні по периметру. Є засклений та обладнаний балкон.
Чудова інфраструктура: магазини, супермаркети, кафе, парк, 3 школи, 4 дитячих садочка. Метро Лівобережна за 10 хвилин, метро Осокорки за 15 хвилин транспортом. Поруч чудове озеро Тельбін, а в пішій доступності набережна Дніпра та Русанівський канал.
Затишна, комфортна та велика квартира.
Квартира має просторе планування з трьома окремими кімнатами. Санвузол суміщений, сантехніка в нормальному стані. Підлога покрита плиткою та натуральним паркетом. Вікна металопластикові, забезпечують тепло та шумоізоляцію. Є засклений балкон.
Встановлено лічильники.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною технікою, включаючи телевізор, холодильник, пральну машину, шафу та ліжко.
Будинок з чистим підїздом та новим ліфтом. Діє ОСББ, що забезпечує належний догляд за будинком.
Квартира розташована в зручній локації поблизу метро Лівобережна та мальовничого озера Тельбін. У безпосередній близькості знаходяться школи, дитячі садки, супермаркети, аптеки, кафе та розважальні заклади. Поблизу є парк і озеро Тельбін, що робить це місце ідеальним для прогулянок та занять спортом. Зручна транспортна розвязка, зупинки громадського транспорту поруч.
Вікна виходять у затишний двір, що забезпечує спокій і тишу.
Квартира з вільним плануванням, роздільна. Є простора кухня-студія, спальня, два санвузли та дві тераси. Квартира має панорамні вікна.
ЖК KUB 29 - новий будинок бізнес-класу. Наявні цілодобова охорона та відеоспостереження, консьєрж-сервіс, стильне лобі, чотири швидкісні ліфти, закрита територія та підземний паркінг.
Поблизу є все необхідне для комфортного життя: набережна (3 хв пішки), озеро, школи, дитячі садочки, супермаркети, ресторани, кафе, ТРЦ, бізнес-центри, спортзали, відділення пошти, банки та салони краси.