Квартира потребує незначного косметичного ремонту. Санвузол обладнаний.
У квартирі встановлені нові батареї та пластикові вікна.
У квартирі є кухонний стіл, раковина, газова плита та газовий котел.
Продаж від власника.
2 кімнати
з ремонтом
48.1 / 27.2 / 7.2 м²
цегляна
поверх 7 з 9
власник
1.9 млн грн
39 485 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2к Квартира Цегельна (Гвардійців Родимцева) вулиця
Квартира має комфортне планування.
Квартира тепла та світла.
Квартира обладнана всім необхідним для комфортного проживання.
Квартира розташована всередині будинку.
Квартира під ремонт. Планування роздільне. Санвузол роздільний.
Є вода та світло. Квартира без газу. Система опалення інша.
Квартира продається від власника.
Будинок житлового фонду 80-90-х років.
Замінені металопластикові вікна та вхідні двері.
Квартира з новим євроремонтом, у якій ще ніхто не жив. Планування - студія.
Квартира обладнана електроопаленням.
Є кухонний гарнітур, душова кабінка, бойлер, кондиціонер.
Квартира розташована в хрущовці.
Квартира знаходиться в самому серці міста, де життя кипить, а вечори наповнені вогниками площі Шевченка.
Вікна виходять на центральну площу Шевченка.
Квартира має роздільне планування з окремими кімнатами. Санвузол також роздільний. Зроблено косметичний ремонт. Є велика кухня площею 12 кв.м.
Квартира має індивідуальне газове опалення з новим німецьким 2-контурним котлом. По квартирі два кола обігріву, що дозволяє відключати лоджії для економії. Нова електрика з тумблерами на відключення кожної кімнати.
Квартира повністю мебльована. За бажанням меблі можна залишити.
Квартира розташована у житловому фонді 2001-2010 років. Є великий тамбур з великими шафами, в тамбурі одні сусіди.
Квартира має 4 добудовані лоджії, під якими розташовані підвали. З вулиці є господарська комірка. Вхідні двері хорошої якості з замком на 3 сторони.
3 кімнати
з ремонтом
93 / - / 12 м²
цегляна
поверх 1 з 9
власник
1.8 млн грн
31 259 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 3-ох кімнатна квартира м. Первомайськ Миколаївська область ЖК ОЗББ
Квартира не кутова, двостороння. Планування - чешка. Санвузол роздільний. Зроблений євроремонт. Встановлені натяжні стелі з підсвіткою, металопластикові вікна та балкон. Нові вхідні двері. Сучасна ванна кімната з новою плиткою. Підігрів підлоги на кухні та у ванній.
Опалення індивідуальне газове. Для гарячої води встановлена нова газова колонка.
Квартира продається з меблями та побутовою технікою: холодильник, пральна машина, газова плита, телевізор, інтернет Wi-Fi.
Район з розвиненою інфраструктурою. Поруч розташовані школа, дитячий садок, ринок, АТБ, аптеки, зупинка транспорту.
Квартира дуже тепла. Є відеоогляд квартири. Гарний варіант для сім’ї, також чудово підійде для інвестиції під оренду.
Квартира з роздільним плануванням та роздільним санвузлом. Ремонт у житловому стані.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням, центральною каналізацією, електрикою, вивозом відходів, газом та центральним водопроводом.
Квартира продається з меблями, заскленою лоджією, холодильником та кухонними меблями.
Цегляний будинок з працюючим ліфтом та технічним поверхом.
У квартирі встановлені склопакети та двоконтурний газовий котел.
2 кімнати
з ремонтом
47.1 / - / 7 м²
цегляна
поверх 10 з 10
власник
1.7 млн грн
28 138 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продается 3 квартира.С очень большой лоджией..В шикарном районе. ЖК Корабел
Квартира з роздільним плануванням, зроблена за авторським проектом. Ремонт вже зроблений. У квартирі є велика лоджія, яка може замінити ще одну кімнату.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням, газовою колонкою та котлом. Також є центральний водопровід, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів та газ.
Квартира повністю мебльована і обладнана технікою. Є меблі на кухні, гардероб, телевізор та Wi-Fi.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років.
У безпосередній близькості від квартири знаходяться три дитячі садки, школа, секції, ринок, супермаркет АТБ, безліч магазинів, мальовниче озеро з фонтаном та автобусні зупинки. Квартира має вигідне розташування на розвилці в будь-який бік міста.
Квартира дуже тепла, затишна, велика та простора. Вона має роздільний санвузол та балкон.
Квартира має роздільне планування, санвузол також роздільний. Ремонт житловий.
Квартира частково мебльована, є меблі на кухні.
Продаж безпосередньо клієнту без посередників. Можливий розумний торг.
Квартира розташована в чеському будинку. Додатково є балкон, лоджія, ванна кімната, паркувальне місце, господарське приміщення, комора, гардероб, грати на вікнах.
Поблизу проходить постійний потік потенційних клієнтів.
Квартира жила, готова до заселення. Можливе комерційне використання. Будинок розташований на асфальтованій дорозі, має центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ, каналізацію септик, центральний водопровід.
Квартира в гарному жилому стані. Планування роздільне. Санвузол роздільний.
Система опалення індивідуальна газова. Наявні центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована і оснащена необхідною технікою. Наявні меблі на кухні.
Будинок теплий. Є гостьовий паркінг.
Квартира розташована в тихому районі з гарними сусідами. Зручне розташування з гарним сполученням.
Є балкон та лоджія.
У квартирі проведено євроремонт. Планування роздільне, санвузол суміжний. Змінено планування ванної кімнати та туалету. Є балкон.
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення. Проведено нову проводку, встановлено новий стояк. Є центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
Квартира не мебльована. Є кондиціонер, який не повісили.
Квартира розташована у будинку чеського планування.
Є асфальтована дорога.
У квартирі встановлено нові двері по колу. Всі матеріали купувалися вищої якості. У ванній кімнаті є тепла підлога та душова кабіна.
Квартира має покращене планування. Виконано якісний євроремонт.
Встановлено індивідуальне опалення та підігрів підлоги.
Квартира продається повністю з меблями та побутовою технікою.
Квартира розташована в новому цегляному будинку. Здійснено повне зовнішнє утеплення. Встановлено дорогі якісні металопластикові вікна та ковані решітки на всіх вікнах.
Квартира з роздільним плануванням. Ванна суміжна. Є можливість підключення інтернету. Квартира потребує ремонту, особливо в ванній кімнаті.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Є гаряча вода. Установлені металопластикові вікна.
У спальні є диван, шкаф і стіл. На кухні є умивальник, газова плита, холодильник і пральна машина.
Будинок побудований з селікатного цегли з внутрішнім деревом. Є два підїзди. Квартира не кутова.
Квартира розташована в районі ЦРБ. Поблизу знаходяться вулиці Південна і Коротченка. Остановка автобусів №12 і №56 знаходиться в 1-2 хвилинах пішки.
Квартира розташована на сонячній стороні. Обидва вікна виходять у двір, під якими є город.
Квартира має роздільне планування. Ремонт житловий.
Є вода і парове опалення. Зручності на вулиці, каналізації немає, але є можливість провести.
Квартира приватизована.
До магазину та залізничного вокзалу 7 хвилин ходьби. Ходить електричка 2 рази в день.
Є гараж, сарай, туалет, утеплений душ. Погріб в аварійному стані. Є город площею 5 соток.
Квартира кутова, має суміжне планування з прохідними кімнатами. Санвузол роздільний. Стан квартири задовільний.
Квартира має автономне газове опалення з італійським 2-контурним котлом, що забезпечує постійну наявність тепла та гарячої води. Встановлені лічильники на газ, воду та електроенергію. Будинок підключений до центральних комунікацій, включаючи каналізацію та водопровід.
Квартира продається з меблями та всім необхідним для проживання. Є меблі на кухні, телевізор, ванна, балкон та лоджія.
Будинок цегляний, типу хрущовки.
Квартира має гарне розташування поруч з ринком, магазинами, аптеками, зручною транспортною розвязкою та інфраструктурою.
Квартира може бути гарним варіантом для здачі в оренду.
Квартира має суміжне прохідне планування. Виконано косметичний ремонт.
Встановлено індивідуальне газове опалення.
Квартира продається з меблями.
У дворі будинку є металевий гараж.
Квартира розташована в тихому та затишному дворі з розвиненою інфраструктурою. Поблизу є озеро.
Квартира тепла. Є балкон, лоджія та кондиціонер.
Квартира з частково зробленим ремонтом за авторським проектом. Санвузол суміжний.
В квартирі індивідуальне електроопалення.
Квартира мебльована.
Квартира розташована в районі "Цегляний".
Квартира має роздільний санвузол і кухню площею 7,8 кв.м. Старий ремонт, який дає можливість створити свій інтерєр з нуля.
Є працюючий ліфт.
Квартира розташована в тихому спальному районі Златополя.
Є два балкони.
Квартира має зручне планування без прохідних кімнат. Є окремі ванна та туалет, дві комори та два балкони. Стан житловий, можна одразу заїжджати за потреби. Можливе перепланування під комерцію.
Підключені інтернет та кабельне телебачення.
Зручне розташування: поряд школа, дитячий садок, лікарня, супермаркет та все необхідне в кроковій доступності.
Квартира зручна для людей похилого віку, оскільки не потрібно користуватися ліфтом.
Квартира має сучасний ремонт з використанням якісних матеріалів. Простора та світла кухня, затишна вітальня та дві окремі спальні забезпечать комфортний відпочинок для кожного члена сімї.
Квартира оснащена сучасною системою електроопалення, що допомагає зекономити на комунальних платежах. Зовнішнє утеплення якісним пінопластом та оздоблення типу короїд зберігають тепло всередині та знижують витрати на опалення.
Квартира має засклений балкон та простору засклену лоджію, які ідеально підходять для облаштування зони відпочинку або робочого простору. Квартира розташована в спокійному районі з розвиненою інфраструктурою.