Продаж квартир мкр. Боднарівка без посередників
24 оголошення по 4 квартирах
власник
2.8 млн грн
50 789 грн/м²
вул. Трускавецька, 48
ТЦ Victoria Gardens
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 2-кімнатна квартира-апартаменти площею 56 м.кв. з гарним плануванням. Квартира розташована на середньому шостому поверсі 10-поверхового будинку. Планування роздільне, кухня-студія та дві спальні. Стан ремонту - під чистову обробку: залита стяжка, стіни поштукатурені, розведене опалення, встановлені радіатори опалення з регуляторами тепла. Вікна - шестикамерний профіль та двокамерні склопакети. Вхідні двері якісні.
Опалення від центральної котельні по звичайному тарифу. Водопостачання централізоване. Встановлені всі лічильники (в загальному коридорі) на воду, опалення, світло. Електрика за комерційним тарифом, але планується переведення на побутовий. Асфальтована дорога, центральна каналізація, вивіз відходів.
Інформація відсутня.
Продаж нотаріально по 3-сторонньому договору переуступки, без комісії та %% для покупця. Вартість переуступки - близько 16 тис. гривень. Вартість оформлення права власності - 6 тис. гривень. Перегляд тільки для реальних покупців перед завдатком.
Односекційний 10-поверховий будинок на 2 підїзди, побудований за монолітно-каркасною технологією з цегляними стінами, утеплений мінватою та пінопластом. В будинку два ліфти. Нижні два поверхи комерційні (кавярні, перукарні, аптеки, стоматологія), на першому поверсі працює супермаркет АТБ. В будинку є підземний паркінг, де знаходиться укриття.
Поруч вулиці Наукова, Пулюй, Кульпарківська. До вул. Кульпарківської 400м, до вул. Наукової та ТРЦ Вікторія Ґарденс 900м. В наявності школа, 2 ліцеї, садочок, спортивний майданчик, супермаркети, магазини, громадський транспорт. Зручний доїзд по асфальтованій дорозі.
Квартира має два санвузли та лоджію. Вікна виходять на південний захід, забезпечуючи сонячне світло з 14:00. Є відеоогляд апартаментів.
2 кімнати
без ремонту
56 / - / 15.5 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 10
власник
2.7 млн грн
61 409 грн/м²
вул. Володимира Вернадського
Парк ім. Івана Павла II
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 1 кімнату. Стан ремонту - без ремонту. Балкон з гарним видом на південно-західну сторону.
Меблі відсутні.
Продаж від власника, без комісії. Оплачується переуступка. Здача квартири запланована на 2 квартал 2027 року. У забудовника всі квартири на 2027 рік продані.
Будинок відноситься до житлового фонду від 2021 року. Секція 4 вже збудована і засклена. Планується великий житловий комплекс.
Квартира розташована в районі Автовокзалу по вулиці Стрийській.
1 кімната
без ремонту
43.4 / - / 18 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 9
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
2.5 млн грн
62 075 грн/м²
вул. Володимира Вернадського
Парк ім. Івана Павла II
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та стан ремонту після будівельників. Меблювання відсутнє.
Система опалення індивідуальна газова з котлами Buderus. Є газове опалення.
Меблювання відсутнє.
Будинок бізнес-класу, перша черга здача у 2027 році (2 квартал). Територія закрита від авто, є підземний паркінг з ліфтовим доступом. Будівництво монолітно-каркасне з перегородками з керамоцегли. Комбіноване утеплення мінвата/пінопласт.
Квартира має балкон та лоджію.
1 кімната
без ремонту
40.1 / - / 13.3 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 6
власник
2.7 млн грн
106 643 грн/м²
Трускавецька вулиця, 2-А
Парк імені святого Папи Римського Івана Павла II
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з ремонтом, готова для проживання або оренди.
1 кімната
з ремонтом
25 / - / 6 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 17
2019 Рік будівництва