Продаж 2 кімнатної квартири + кухня-вітальня Замарстинівська 134а
Локація: вул. Лінкольна 5
Площа: 79,5 кв. м
Поверхи: 10/10 (над квартирою є технічний поверх)
Зонування квартири: передпокій, кухня-вітальня з балконом та 2 ізольовані кімнати, велика лоджія, 2 санвузоли
Квартира дуже світла та простора.
Автономне опалення (будинкова котельня), в квартирі встановлено радіатори опалення.
Будинок зданий в експлуатацію, з присвоєною адресою.
Квартира з правом власності. Забудовник Галжитлобуд
Будинок комфорт класу.
Чудова локація неподалік парку, школа, садочок, магазини, аптеки, АШАН, ТЦ Інтерсіті, ТЦ Арсен, ближній центр.
В комплексі є підземний паркінг.
Ціна 115 500$ (1450$ за м2)
Продам 3-кім.квартиру, вул. Лінкольна 23 З Ремонтом!
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 1-му поверсі, 5-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 111.30 м.кв.,житлова - 60 м.кв., кухня - 18 м.кв.
В хорошому житловому стані. Квартира в цегляному будинку на першому поверсі з індивідуальним опаленням. Два санвузла, кладова та підлога з водяним та електричним підігрівом. Вся техніка та меблі залишаються. Паркомісце. Є можливість зробити окремий вхід
Компанія "Квартира Нова" (Kvartira Nova) має можливість консультувати українською, англійською та рос мовами.
Не додзвонилися чи не має мережі? За номером є всі месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). Це зручний спосіб отримати відповіді на запитання у реальному часі.
Вартість квартири 120 тис. дол., агентські послуги 3,5%
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-117-859-RE.
Продаж 2 кім квартири в гуртожитку вулиця Лінкольна, кімнати ізольовані, свій душ та туалет, кухня в користуванні трьох кімнат. Поверх 9/9.
Площа:43 кв.м
Ціна:35000$
Продаж Дворівневої 2 кім. квартири новобудова з ремонтом та меблями на 10 поверсі з 10, вулиця Лінкольна 6, місто Львів.
Загальна площа 92кв.м., житлова 35кв.м., кухня 14кв.м.
На першому поверсі розташована кухня та вітальня з балконом, санвузол.
На другому поверсі одна ізольована спальня, гардеробна та другий санвузол.
В квартрі є все для конфортного проживання : посудомийна машина, пральна машина, електрична варильна поверхня, духова шафа, великий холодильник .
Індивідуальне опалення та тепла підлога
Також за потреби до квартири можна придбати комору 5.9 кв.м
код обєкту 13785
✨ Продається простора 2-кімнатна квартира у сучасній новобудові за адресою: вул. Лінкольна, 4.
🏢 Забудовник: надійна компанія Галжитлобуд
📐 Площа: 81,7 м² (житлова – 38,4 м², кухня – 20,6 м²)
🏙 Поверх: 11-й із 16-ти
🏗 Будинок: цегляний, міжкімнатні перегородки теж цегляні
Особливості планування
✅ Простора кухня-вітальня
✅ Дві ізольовані кімнати – ідеальний варіант для сім’ї
✅ Балкон з кухні – чудове місце для ранкової кави
✅ Два санвузли, зокрема ванна кімната з вікном
Технічні характеристики
🔥 Опалення – централізоване (будинкова котельня), встановлені радіатори
🏗 Стан – чистова стяжка та штукатурка
Переваги будинку
🏡 Активний дах – можливість облаштування рекреаційної зони
🛗 Два ліфти – комфортний підйом на будь-який поверх
🌿 Озеленена територія з розвиненою інфраструктурою
🛠 Будинок зданий.
📜 Продаж згідно договору Переуступки у забудовника (5000грн) після того можна оформляти право власності.
💰 Ціна: 122 550$ (1 500$ за м²)
📞 Телефонуйте, щоб дізнатися більше та оглянути квартиру!
Агентство "RealCity"
Більше інформації по телефону.
Завжди раді допомогти Вам у пошуку житла.
Квартира має ізольовані кімнати, окремі ванну та туалет. План двосторонній. Є два балкони. У квартирі проживає сімя. Без сучасного ремонту.
Продаж чистий, заміни не потрібно. Документи готові. Покази у будь-який час по домовленості.
Будинок цегляний, побудований у 1994 році за чеським проєктом.
Квартира розташована у затишному дворі.
Квартира з ремонтом. Є два санвузли.
Кухня облаштована меблями та побутовою технікою (холодильник, індукційна плита, духова піч). У спальні є двоспальне ліжко та шафа-купе. У дитячій кімнаті є диван, ліжко, письмовий стіл та шафа. У коридорі встановлена шафа-купе.
Новобудова ЖК Лінкольн. Територія будинку закрита, вїзд через шлагбаум. Є охорона, відеоспостереження, генератор. Будинок має гостьовий та підземний паркінги. Облаштований дитячий майданчик. Перший поверх комерційний: супермаркет, салон краси, спортзал. Будинок цегляний, фасад утеплений мінватою. Є два ліфти.
Будинок розташований біля парку 700-річчя, до центру 2 км. Неподалік є торговий центр, ринок, магазини, школа і дитячий садочок.
Встановлені кондиціонери.
Квартира має дві ізольовані кімнати, простору кухню, 2 санвузли та балкон. З вікон відкривається гарний вид. Є право власності.
Опалення здійснюється 2-х функційним газовим котлом. Підведено всі комунікації.
Новобудова здана в експлуатацію. На перших поверхах вже працює різноманітна комерція.
Поблизу розташовані два парки, супермаркети, магазини, школа, садочок, церква Йосафата та зупинка громадського транспорту. До центру міста 15 хвилин.
Квартира у відмінному житловому стані. Планування роздільне, кімнати ізольовані. Санвузол роздільний. Є засклений балкон з вмонтованою шафою, доступ до якого можливий як із кухні, так і з однієї кімнати.
Будинкове опалення з лічильником. У ванній кімнаті є електрична сушка для рушників/батарея, а в туалеті встановлено бойлер.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою. У вітальні встановлено кондиціонер.
Квартира розташована в цегляній новобудові (побудована приблизно 10 років тому). Будинок у хорошому стані, є робочий ліфт. Територія будинку обладнана зручним паркувальним майданчиком та ігровою зоною для дітей.
Чудова локація з розвиненою інфраструктурою. Спальний район у пішій доступності до школи та всіх необхідних магазинів.
Квартира наповнена природним світлом. Встановлені броньовані двері та металопластикові вікна.
Квартира з покращеним плануванням. Санвузол роздільний. Є засклений балкон та дві комірки. Квартира під чистову обробку.
Опалення центральне.
На поверсі 3 квартири. Є підвал. Затишний внутрішній двір.
Розвинена інфраструктура. Поруч вулиці Лінкольна, Мазепи. Поблизу розташовані супермаркети, навчальні та медичні заклади, зупинки громадського транспорту та багато іншого.
Квартира має продумане планування, що ідеально підходить для сімї. У квартирі три ізольовані кімнати, два санвузли (ванна + душова), окрема гардеробна кімната, простора кухня та затишний балкон. Додатково є комора площею 4 кв.м. Висота стель становить 2.70 м. Квартира має якісний сучасний євроремонт.
Квартира має індивідуальне газове опалення.
Квартира продається з усією меблями та побутовою технікою.
Сучасна новобудова з якісним будівництвом. Закрита територія з відеоспостереженням. Є дитячий та спортивний майданчик. Чистий та доглянутий підїзд. Будинок дуже теплий з хорошою шумоізоляцією.
Житловий комплекс розташований у зручному районі з розвиненою інфраструктурою. Все необхідне — в межах 3–7 хв пішки: магазини та супермаркети, автобусна та трамвайна зупинка, аптека, медичні послуги, зелена зона та парк для прогулянок, ресторани та кавярні, школа та садочок поруч. Відмінна транспортна розвязка - швидкий виїзд у центр.
Квартира світла та простора.
Квартира має класне планування з євроремонтом.
Дитяча кімната обладнана підігрівом підлоги.
Квартира мебльована.
Квартира розташована в житловому комплексі з закритою територією, охороною, паркомісцями та сучасним дитячим майданчиком.
Житловий комплекс знаходиться в безпосередній близькості до центру Львова.
Квартира має власну терасу довжиною 9 метрів з панорамним виглядом на Високий Замок. Територія комплексу тиха і безпечна. У квартирі є два санвузли, по одному на кожному поверсі.