Продається будинок в Київський області, в селі Черняхів, двоповерховий, площею 157м2. Будинок розташований на ділянці 25 соток. Дорога асфальтована, останні 300 метрів до будинку відсипани щебнем. Відстань до Обухова - 23км, до Києва - 70км. Підключені газ, електрика (3 фази) нова лінія, 2-х зонний лічільник. Опалення: газовий двухконтурний котел + резервний електрокотел. Тепла підлога по всьому першому поверху, окрім кухні. Піделючений швидкісний інтернет, оптика. Будинок побудований з ракуши + SIP панелі, дах з безазбестового полімерного шиферу. Утпелення стін - 20мм XPS + 50мм пенопласт, даху - 100мм пенопласт. Внутрішне оздоблення: Перший поверх - стіни в коридорі готові під покраску або під поклейку шпалер. Кухня - OSB Другий поверх - OSB Планування: Перший поверх - Прихожа, коридор, санвузол, кухня, 2 окремі кімнати, 1 прохідна кімната. Другий поверх - 2 окремі кімнати, 1 прохідна кімната.

владелец
Продається будинок в Київський області, с. Черняхів 157м2

Будинок знаходиться в с. Черняхів Обухівського району Київської області. В центрі села. У 5 хвилинах від автобусної зупинки, садочка, школи, дитячого майданчика, будинку культури, магазинів. У селі багато ставків, два з яких неподалік від будинку. У будинку проведений газ та світло. Є погріб та хоз. приміщення. Ділянка 25 соток з садом та городом. Підʼїзд - асфальтована дорога. На околиці села є зупинка електрички. Торг при зустрічі!

владелец
Продам будино село Черняхів. Обухівський район

Продам будинок в с.Черняхів, Київської області. Будинок- цегляний, 7м×9м+веранда,3 кімнати, під будинком підвал. У дворі- криниця,цегляний погріб, сарай,гараж,забор, металеві ворота, металевий каркас теплиці (68 кв.м) Ділянка 40 соток, хороший підїзд до двору, газ по вулиці. У селі є школа,садок, майданчик, лікарня, магазин, базар, пошта, сільрада, багато ставків для відпочинку і рибалки, маршрутки до Києва,

владелец
Продам будинок в с.Черняхів