Продається домоволодіння ( з земельною ділянкою 45 соток ) в екологічно чистому центральному регіоні України, в Полтавській області . Садиба знаходиться в селі Оржиця за 5 км від м. Гребінка. На подвір’ї знаходяться цегляний будинок (1970 років забудови) площею 84 м2, з газовим опаленням, з ремонтом, містить 4 кімнати, коридор. Крім цього є цегляний будинок (1990 років забудови) площею 38,5 м2, який містить житлову кімнату(20 м2), ванну, кухню(15 м2) , з газовим опаленням, підведеною водою та каналізацією. Також на подвір’ї є: гараж, сарай, підвал (2000 року забудови) та інші господарські будівлі, сад, огород. . Недалеко є залізнична зупинка (5 хв пішим ходом), де курсують приміські потяги з Гребінки до Шевченкове-Південне (Черкаська обл.), за 2,5 км - залізнична зупинка, де курсують електрички з Гребінки на Київ. Вартість садиби – 29 900 дол, торг можливий.

владелец
Продається домоволодіння з земельною ділянкою 45 соток

Продається будинок ,площа137.3 кв.м.є гараж,2 погріба ,літня кухня. Два поверха. Зроблений ремонт. Більш детально за телефоном.09******85

владелец
Продається будинок смт. Оржиця, Лубенський р-н, Полтавська область

Продам будинок газифікований є сарай погреб гараж на всі питання відповім телефоном

владелец
Продам будинок в Оржиці
Задайте цену для поиска
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Смт.Оржиця, Полтавська область. Цегляний будинок 65 м.кв., 4 кімнати. Газ та вода заведені в будинок, будинок може опалюватися, як водяним, так і газовим котлами, а також дровами. На ділянці є окрема літня кухня, газ заведений, також є декілька сараїв, гараж, погреби та плодово - ягідний сад 0,42Га (чорнозем), сінокіс. Ділянка приватизовна. Поруч річка і гідрозаповідник 200м. Тихе, мальовниче та екологічне місце для життя. Залишаю всі меблі, ТВ, холодильник, інструменти, інвентар + буд. матеріали, торг тільки для реальньних покупців. Рієлторам прохання не турбувати.

владелец
Продам буд.- 65 м2, зем. діл.- 0,42 га, Оржиця, Полтавська обл.

Популярные запросы