Продам будинок в новому районі 500 м до центру . З присадибною пртватизованою ділянкою 15 сот Два входи , господарські приміщення : гараж , підвал , літня кухня ... т.д Всі комунікації : світло , газ , вода . Асвальтний доїз до будинку . Детально по телефону .

владелец
Продам будинок в Гощі

Продається елітний будинок в смт.Гоща. БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Загальна площа 157 м.кв. Будинок цегляний на два поверхи, 6 кімнат, велика та простора кухня 25 м.кв, санвузол, вання, душова, гардеробна. Для зручності зроблено два окремих входи. Перший зі сторони коридору, другий з сторони кухні, поруч з літнею кухнею, де Ви вільно зможете готувати закрутки, випікати пиріжки в печі, або готувати смачні та ароматні ковбаски . В будинку є величезний підвал, де зможете збеігати солення та варення, а також, де можна сховатись при небезпеці. Другий підвал розташовано в одному із підсобних приміщень на вулиці. На території є гараж на два атомобілі. Ворота на пульту. Доповненням до всього стає банька, де Ви зможете паритись і релаксувати. Адже доведено, що саме відвідування бані стимулюють кровообіг, активізують обмінні процеси, поліпшують стан внутрішніх органів і опорно-рухового апарату, нервової, серцево-судинної і дихальної систем. А для жінок, це ще й незамінний помічник в процесі схуднення і омоложення шкіри. Ландшафтний дизайн і бесідочка стає родзинкою. В бесідці є піч, плита та коптилка, де виготовленні в літній кухні ковбаски та мяско будуть готуватись. На території є квітник з різноманітними квітами, фруктові дерева, котрі вже плодоносять та невеличкий клаптик землі під городину.

Продаж великого та просторого будинку в Гощі

будинок для сім"ї в затишному місці. Всі комунікації підведені (світло 380в, газ, вода, центральна каналізація). Автономне опалення (газове, електричне та на твердому паливі). Гарне планування. Є гараж для авто та власний сад позаду будинку. Окремо розташована літня кухня площею 64 кв.м. Розташування зручне: кілька хвилин до зупинки маршруток та магазину, недалеко від річки та мальовничого урочища "Берізки". Підїздна дорога заасфальтована. Вуличка затишна, оснащена освітленням, не загальнопроїздна. Масив повністю забудований. Телефонуйте надамо вам детальну інформацію. Запрошуємо придбати якісний та красивий будинок!

владелец
Заводська, 1, Гоща, Гоща, Ровенская 55000.0 USD

География, Гоща