Продам будинок який складається з двох поверхів та горища. Під будинком великий підвал. Великий молодий яблуневий сад, також є інші дерева: черешні, вишні, горіхи. Яблука приносять гарний дохід. Гараж розрахований на велике т/з, є яма для обслуговування. В 2020 р. повністю оформлені документи і готові до переоформлення, тому після придбання не потрібно витрачати час та чималі гроші на їх підготовку.

владелец
Будинок, гараж, сад

Продається будинок з присадибною ділянкою площею 0,184 Га у центрі села Зіньків Віньковецького району Хмельницької області по вул. Молодіжна (Щорса), №20. Асфальтований під"їзд до брами, капітальні цегляні будови: Хата, Гараж, Літня кухня (літня баня), Сарай для худоби, Дроварня. Усі документи на будинок оформлені, кадастровий номер ділянки 68*****500:01:003:0278. Центральне водопостачання, газопостачання, електропостачання - без боргів! У будинку крім газового котла (парове опалення) є дві пічки (грубки) на усі кімнати. У літній кухні збудована баня з парилкою. Будинок у гарному стані, подвір"я засаджено виноградником. Город обробляється.

владелец
Будинок у с. Зіньків, Віньковецький р-н, вул. Молодіжна (Щорса), 20

Продам будинок у смт. Віньківці (Тополівка) ділянка 25 сотих. Будинок на 5 житлових кімнат + кухня, ванна, веранда, гараж. Двоконтурний газовий котел, пічне опалення під газ, водопровід, відеоспостереження. На території: літня кухня з підвалом, окремий гараж, хлів, фруктовий сад. Ціна 42 $ Тел. 06******24 або 06******10

владелец
Продам будинок у Віньківцях
Задайте цену для поиска
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Продається будинок на 6 кімнат загальною площею 108 м на Хмельничині. Літня кухня на 2 кімнати з великою верандою, погребом та двома прилеглими гаражами. Окремий погреб. Сарай на 3 кімнати. Загальна площа земельноі ділянки 18 соток + 25 соток город. Садок з фруктовими деревами. Криниця. Є необхідні для проживання меблі. Газ, єлектрика. Як у домі так і в літній кухні є печі. Поруч з будинком город на 25 соток. Зручне місцерозташування в метрах 200 від головноі дороги. Земельна ділянка знаходиться на підвищиній місцевості звідки відкриваеться прекрасний вид на місцевий ландшафт. Неподалік річка та ліс. Всі питання по телефону.

владелец
Будинок з літньою кухнею, 2 гаража, 2 погреба, сарай, город, садок

Продається будинок в гарному стані площею 80 кв.м., ,80 км.від Хмельницького, знаходиться в центрі села, є газ,вода, світло. Біля будинку є літня кухня, гараж, майстерня, приміщення для утримання тварин, також поряд з будинком 50 соток землі та 2 яблуневі сади . Будинок продається з меблями, які в ньому є. Телефон власника 06*********12

владелец
Будинок с.Дашківці,Віньковецький р-н (Власник)

Будинок загальною площею 70кв.м. В будинку є всі комунікації вода, газ, каналізація( септик) в будинку залишаються всі меблі, встановлені пластикові вікна. Додатково ще є літня кухня , комора , гараж, хлів, курник. Город та сад фруктовий черешня вишня, яблуні. Біля хати великий квітник.

Будинок для спокійного життя  за містом.