Продам будинок. Без газу, тільки пічне опалення. Вода в двір підведена. Територія повністю огорожена. Є хоз. постройки для тримання худоби, та поряд місце для випасання. Город до 20 соток, та 3 невеличкі садочки. Детальна інформація за телефоном.

владелец
Продам будинок.    .

Продам приватизований будинок з усіма зручностями у смт. Велика Олександрівка, Херсонська обл. В будинку - 4 кімнати + коридор + кухня + ванна + туалет + котельня. Опалення - газ + пічне. Батареї бі-метал та металопластикові труби. В дворі є літня кухня, сарай, погріб, вуличний туалет та базин.

владелец
Продам будинок зі зручностями у Великій Олександрівці

Продається будинок смс Велика Олександрівка вул. Пушкіна 10 , Загальна площа 49м2 3 кімнати , коридор , кухня , прибудова на ванну кімнату , вода в будинок проведена. Лічильник на електроенергію, твердо топлене опалення + електро опалення. Зацементована ділянка двору . Є господарські будівлі , літня кухня та котельня . Велика кількість фруктових дерев , та город . За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном 06*********37 Анна , або у вайбер та телеграм. 06*********37 Торг присутній ! Оренди НЕМАЄ!

владелец
Продаж Будинку смт Велика Олександрівка

Популярные запросы