Дачный дом кирпичный с печным отоплением 3 комнаты, есть второй этаж, гараж, летняя кухня, беседка, колодец, скважина, туалет кирпичный на улице В селе школа, амбулатория, магазины

владелец
Дача с. Ясногородка Вышгородский район

Продається будинок в с. Ясногородка (Макарівського району) Будинок 90 кв.м., на 3 кімнати розташований на закритій території дачного комплекса. Вода заведена в будинок, каналізація виведена з будинка. Світло 7 кВт, свердловина 70 м, 11,55 соток.

Будинок, дача Ясногородка Макар. рн

Продам дачу у СТ Товаристві «Ясногородка-1» Вишгородський район. 40 км від Києва. Напрямок не перевантажений автівками, пробок немає, чудова красива дорога в бік заповідника «Сухолуччя». Автобусний маршрут від площі Шевченка. Поруч ліс, до київського моря 400 метрів (пляж, риболовля). Ділянка квадратної форми 5 соток, ростуть плодові дерева: сливи, яблуні. Є кущі смородини, аґрус, виноград. Вода – свердловина 6 метрів. Насосна станція працює в автоматичному режимі, є фільтра грубого, та тонкого очищення. Точки подачі води розведені по ділянці (дуже зручно для поливу дерев та господарських потреб). На грядках система автоматичного поливу, програмується на розсуд. Сама будова - фінський будиночок обкладений цеглою, дві кімнати та веранда, є горище, пічне опалення (газ на ділянці, на перспективу можна розглянути опалення газовим котлом), металопластикові вікна. На ділянці літня кухня, комора, душ (підігрів води бойлером 80 літрів), біотуалет. По периметру ділянки європаркан, 2 хвіртки та ворота для заїзду автомобіля. Чудове місце для проведення вихідних днів, пікніків, відпочинку від міської метушні. Є можливість провести оптоволоконний інтернет (провайдер на території СТ). Зараз працює 4G роутер, швидкості на побутові потреби вистачає. Цифрове Т2 працює чудово. Дача не покинута, приїжджаємо регулярно у вихідні з ранньої весни до пізньої осені. Деякі сусіди живуть цілий рік. Запрошуємо на перегляди, подаємо детальні відповіді по телефону.

владелец
Продам дачу, Ясногородка, Вишгородський район.

Популярные запросы

География, Ясногородка