Пропонується до продажу затишна дача у дачному кооперативі "Лісова поляна", Таценки, Обухів, в оточенні соснового лісу. На території кооперативу є озеро, ділянка виходить на канал, розміром 5 соток, зелена, є фруктові дерева. Будинок 80 м2, окремо на ділянці будиночок в якому розташовані с/вузол, сауна та кімната відпочинку, 20 м2. В основному будинку 2 поверхи, на першому кухня, побутова кімната, вбиральня, вітальня з каміном, на другому дві спальні. Будинок цегляний, є зовнішнє утеплення та штукатурка. Є пряме сполучення з Київом, на маршрутці 25 хв. Дуже вигідна вартість . Запрошуємо на перегляд!

лісова

Дача в сосновому лісі ,загальною площею 100 кв ,селі Таценки в кооператив «Ветеран».При будинку земельна ділянка 5 соток ,підведено 5 кв світла,скважина 100 метрів.Загороджена ділянка з доглянутою територією .Гарне місце розташування,до пляжу 5 хвилин пішки. До Києва 20 хвилин по хорошій Новообухівській трасі.Телефонуйте дам детальну інформацію.

Продаж будинку в селі Таценки в кооперативі «Ветеран»

Дача знаходиться в садовому товаристві Лісова Поляна площею основного будинку 79,3 кв.м та літньою кухнею з сауною площею 65 кв.м. на ділянці 8.74 сотих зі своїм виходом до лісу для грибників кращого місця не знайдеш, асфальтований підїзд.Територія кооператива огороджена та вїзд через автоматичні ворота. На території садового кооперативу знаходиться озеро невелике, також через 200 метрів є велике озеро для рибалок місце супер. стан будинку та літньої кухні на фото, туалет на вулиці, вода заведе тільки в літню кухню. В будинку все залишається, деталі за телефоном, документи є на все.

Дача в лісі, та з виходом до лісу, озера 200м

Популярные запросы

География, Таценки