Продаж дач Моршин

3 оголошення по 3 будинках
$ 6.8 тис.
143 $/м²

Будинок 47.4 м² з ділянкою 5 соток.

Будинок без ремонту. Санвузол роздільний. Ідеальний варіант для тих, хто хоче облаштувати житло на свій смак для постійного проживання або відпочинку. Є можливість підключення електроенергії, поруч опори. Є вода. Меблювання: Ні. Продаж дачі за вигідною ціною! ТОРГ! Є балкон, цоколь, підвал, огорожа, сад, город. Неподалік розташоване джерело з питною водою. Зовсім поруч знаходяться лісові ставочки. Мальовнича місцевість біля курортного містечка Моршин. Чудова локація!
2 кімнати
без ремонту
47.4 м²
5 сот
2 поверхи
без комісії
$ 22 тис.
275 $/м²

Площа будинку 80 м², земельна ділянка 5 соток.

Продається дачний житловий будинок із земельною ділянкою. Стан ремонту не вказано, але зазначено, що меблювання відсутнє. Будинок має всі комунікації: водовідведення (септик), водопідведення (свердловина, колодязь), електрику та інтернет. Також є газ та опалення. Меблювання відсутнє. На території розташована господарська будівля. Є огорожа, сад та город. Будинок розташований поблизу міста Моршин. Поблизу є парк. Будинок має балкон, цоколь та підвал.
2 кімнати
80 м²
5 сот
2 поверхи
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
$ 25 тис.
330 $/м²

Продаж будинку 75.8 м², ділянка 6 соток.

Будинок цегляний, двоповерховий. Стан ремонту не вказано, але будинок електрифікований. Будинок електрифікований. Можливий обмін на автомобіль 2017 року випуску, дизель. Належить до садового товариства Лісова фантазія. Постійно проживаючі сусіди. Поруч ліс. До міста Стрий 12 км, до міста Моршин 2 км.
2 кімнати
без ремонту
75.8 м²
6 сот
поверх 1 з 2