Будинок побудований у 2021 році. Другий поверх має євроремонт. Планування другого поверху передбачає два санвузли, кухню та 3 кімнати. Перший поверх перебуває на стадії будівництва. Будинок має підвал. Є світло та швидкісний інтернет. У будинку встановлені металопластикові вікна, металеві ставні та двері. Продається будинок з приватизованою дачною ділянкою площею 20 соток. Будинок має два контейнери. Є туалет і душ на вулиці. На ділянці є технічна вода протягом усього поливного сезону. Будинок охороняється цілодобово. Будинок розташований поруч із річкою Вольнянка. У кооперативі є альтанка, мангал та огороджена територія. Є можливість полювання та риболовлі.

Продам 2  этаж.дом (дача) 18 км от  Шевченковского  района Запорожье

Будинок після будівельників. На першому поверсі передбачені кухня, санвузол та кімната. На другому поверсі розташовані 2 кімнати. Мансарду можна переобладнати під кімнату. До будинку підведено електрику. Газ проходить по вулиці. Вода є круглий рік. Будинок розташований на заселеній вулиці, де люди живуть постійно. На подвірї є місце для паркування 2 машин. Поруч розташовані супермаркети Епіцентр та Таврія. До центру міста можна доїхати маршрутками за 15 хвилин.

Продам дом-дачу в 15ти мин езды от Эпицентра .Земли 6 соток

Дача складається з будинку розмірами 8х6 метрів та веранди 2х2.5 метри. Є світло. На ділянці є полив у сезон. У селі Криничне є маршрутка, яка ходить за розкладом з Гортопа. За 800 метрів від дачі розташований великий ставок. Є охорона.

владелец
Дача Прогресс-5 с.Криничное