Квартира двостороння, затишна.
Є інтернет.
У квартирі є вся необхідна техніка.
Цегляний будинок з ліфтом.
Тихий двір з парковкою. До метро Крещатик - 10 хвилин пішки.
Є незасклений балкон.
Квартира виконана в стилі модерн.
Квартира обладнана всім необхідним для комфортного розміщення 4 гостей. Гості можуть розміститися на двоспальному ліжку та розкладному дивані.
Квартира розташована в самому центрі міста. Удобне місце розташування як для туристів, так і для ділових подорожніх.
Квартира має 2 окремі спальні з двоспальними ліжками, вітальню-студію з двоспальним розкладним диваном, балкон та сумісний санвузол.
Квартира забезпечує безперебійну подачу гарячої води.
У квартирі є вся необхідна побутова техніка, кабельне телебачення, Wi-Fi, банні та постільні речі.
Квартира розташована на 4 поверсі пятиповерхової будівлі без ліфта. Вхід фасадний, підїзд чистий, встановлений кодовий замок.
Квартира знаходиться в двох кроках від станції метро Майдан Незалежності.
Квартира з роздільними кімнатами та хорошим ремонтом.
Кухня обладнана всім необхідним для приготування їжі. У санвузлі є душова кабіна, ванна та біде.
Квартира розрахована на 5 осіб.
У будинку є ліфт та консьєрж.
В пішій доступності всі види міського транспорту, супермаркет, торговий центр Глобус, кафе, ресторани, нічні клуби.
Шикарні апартаменти з видом на Майдан Незалежності.
У квартирі встановлений кондиціонер.
Пентхаус обладнаний усім необхідним: пральною машиною, телевізором з кабельним телебаченням.
У квартирі є власна сауна.
Відмінне розташування. Поруч багато магазинів, ресторанів та памяток.
Квартира розрахована на проживання до 6 осіб.
Квартира виконана в стилі модерн. Вона має джакузі та два санвузли.
Квартира розташована в самому центрі Києва з видом на Площу Незалежності.
Квартира відноситься до класу люкс.
Унікальні двокімнатні апартаменти з дизайнерським рішенням. Квартира розрахована на чотирьох осіб.
Квартира здається в оренду.
Апартаменти розташовані в зручному місці. Поблизу є кафе, ресторани та хороша транспортна розвязка. До основних памяток Києва можна дійти пішки за кілька хвилин.
Апартаменти класу люкс. В квартирі є все необхідне для комфортного проживання.
Квартира має просторе планування з чудовим ремонтом.
Квартира обладнана інтернетом, кабельним телебаченням, гарячою водою.
Квартира оснащена новими меблями та побутовою технікою. Наявне чисте постільне білизна.
Квартира розташована в самому центрі туристичного центру Києва, неподалік від головної вулиці міста. Має прекрасну інфраструктуру.
Квартира сонячна.
Квартира виконана в традиційному класичному стилі з використанням дерева, шкіри та мармуру. Є спальня з великим зручним ліжком King-size, вітальня-студія з робочою зоною, диваном та кухонною зоною. Також є балкон. Ванна кімната обладнана джакузі та високоякісною сантехнікою. Вхід до будинку - фасадний. Є ліфт.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Є плазмовий телевізор з понад 170 багатомовними каналами, високошвидкісний Wi-Fi інтернет, праска, прасувальна дошка, пральна машина та сушарка, тапочки, фен, шампунь, мило та гель. Кухня обладнана всім необхідним. Квартира містить повний набір чистої свіжої постільної білизни та рушників.
Квартира розташована в центрі Києва, неподалік від станції метро "Університет" (30 метрів) та готелю Хілтон (20 метрів).
Квартира VIP-класу.
Квартира-студія виконана в стилі мінімалізм.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання та відпочинку.
Тихий двір з паркуванням.
Квартира розташована в супер місці в Старому Києві. Поблизу знаходяться Майдан Незалежності, Михайлівський собор, Софія Київська, Андріївський узвіз, Пейзажна алея, парк Володимирська гірка, фунікулер.
Квартира люкс-класу з сучасним дизайном, виконаним з використанням високоякісних матеріалів. Вона складається з вітальні, двох спалень, загальної ванної кімнати, кухні та трьох балконів. Два балкони виходять на Глобус та Майдан Незалежності, один балкон - у двір. Останній балкон засклений, утеплений та обладнаний шафами для різних господарських речей.
Квартира підключена до інтернету (Wi-Fi 100 Мб/с) та телебачення (Воля).
Квартира повністю укомплектована необхідною побутовою технікою: чотири кондиціонери, чотири телевізори, пральна машина, посудомийна машина, холодильник, плита, мікрохвильова піч тощо.
Вікна двох кімнат виходять на Глобус та Майдан Незалежності, що дозволяє перебувати в епіцентрі культурного життя Києва. Квартира обладнана датчиками руху та підключена до сигналізації міжвідомчої охорони МВС.
Квартира з видом на Майдан Незалежності має дві роздільні кімнати та простору кухню. Виконано свіжий ремонт.
У квартирі є безперебійна подача гарячої та холодної води.
Квартира повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою. Є 4 спальні місця: двоспальне ліжко та розкладний диван. Встановлені кондиціонер, телевізори з цифровим телебаченням, холодильник, газова плита, мікрохвильова піч. Є пральна машина, сушарка для білизни, утюг, прасувальна дошка, посуд, постільна білизна та кухонні приналежності.
Квартира розташована поруч із метро Майдан Незалежності та Хрещатиком. Поблизу знаходяться торгово-розважальний центр Глобус, ресторани, бари, піцерії та головні памятки Києва.
Квартира має сучасний роздільний санвузол. Надається безкоштовний Wi-Fi.
Квартира має 4 окремі спальні з двоспальними ліжками, окрему кухню, велику вітальню, балкон та два санвузли. В санвузлах є кутова ванна та душова кабіна.
Квартира розташована за 5 хвилин від Майдану Незалежності. Поблизу знаходяться Михайлівська та Софіївська площі, готелі "Хаят" та "Інтерконтиненталь".
Квартира має окрему спальню, окрему кухню та відкритий балкон з видом на тихий двір.
Квартира розташована в центрі Києва, на Хрещатику, біля Майдану. Поблизу є вся необхідна інфраструктура для комфортного проживання.
Квартира затишна. Будинок не має ліфта.
Квартира з новим ремонтом.
В будинку немає ліфта.
Квартира розташована в історичному центрі Києва на Софіївській площі.
Квартира має французький балкон з видом на Софіївську площу.
Квартира має одну кімнату з двоспальним ліжком та якісним матрацом. Також є два крісла для відпочинку.
Квартира оснащена телевізором з плоским екраном та кабельними каналами, кондиціонером, безкоштовним Wi-Fi. Кухня обладнана плитою, мікрохвильовою піччю, холодильником, електрочайником та всім необхідним посудом. У ванних кімнатах є ванни, пральні машини, фен, а також набір рушників та засоби особистої гігієни.
Квартира розташована в самому центрі Києва, біля Золотих воріт.
Квартира має ідеальне розташування, що дозволяє швидко дістатися до основних туристичних обєктів, ресторанів, кафе та магазинів. Також забезпечений зручний доступ до транспорту.
Квартира має зручне планування: велика кімната, окрема кухня та великий суміщений санвузол. Квартира відремонтована за класом люкс.
Санвузол обладнаний душовою кабіною та джакузі.
Квартира розташована в царському будинку.
Поблизу розташовані чотири станції метро.
Квартира нещодавно пройшла косметичний ремонт.
У квартирі є вся необхідна побутова техніка: пральна машина, мікрохвильова піч, чайник, холодильник, телевізор. Також підключені інтернет та бойлер.
Квартира знаходиться в будинку без ліфта.
Квартира розташована в тихому місці в центрі Києва. Вона знаходиться за 10 хвилин пішки від залізничного вокзалу та станцій метро "Університет" і "Вокзальна". Поблизу розташований медичний центр Берсенева.
Квартира має євроремонт. У квартирі є кухня, ванна кімната та засклений балкон з металопластиковими вікнами та дверима.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. У кімнатах є двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, двомісний диван, комфортний двомісний диван та розкладне крісло. Є 3 шафи-купе. Кухня оснащена всіма необхідними побутовими речами та хорошою дорогою посудом. В квартирі є 2 телевізори (170 каналів), кондиціонер, газова плита, холодильник, мікрохвильова піч, тостер, електрочайник, пральна машина, пилосос, праска, фен, телефон, бойлер, а також всі необхідні постільні та банні речі. Встановлено високоякісний фільтр очищення води.
Квартира здається в оренду.
Квартира має прекрасне розташування у центрі Києва. Відстань до станцій метро "Крещатик", "Театральна", "Золоті Ворота" та "Майдан Незалежності" становить 5 хвилин пішки.
Квартира затишна, комфортна, тепла та чиста. Є 5 спальних місць (2+2+1). В квартирі є інтернет Wi-Fi.
Квартира має 3 окремі спальні, простору вітальню-студію, 2 ванні кімнати. У першій ванній кімнаті встановлений великий гідромасажний бокс з ванною-джакузі, а у другій - душова кабіна. Зроблено євроремонт.
Квартира повністю укомплектована вишуканими італійськими меблями, всією побутовою технікою, кухонними та банними приналежностями.
Квартира розташована в самому центрі столиці.
Квартира має красивий дизайн, комфорт та затишок. Гостям надається безкоштовний Wi-Fi.
Квартира з євроремонтом має просторе планування. В ній розташовані 3 окремі спальні, 2 гардеробні кімнати, простора вітальня-студія, ванна кімната з туалетом, біде, умивальником і ванною, гостьовий туалет та балкон.
Квартира повністю укомплектована всією необхідною побутовою технікою, включаючи телевізор, 2 кондиціонери, праску, прасувальну дошку, холодильник, мікрохвильову піч, тостер, чайник, пральну машину, посудомийну машину, газову плиту, духовку та пилосос. Також у квартирі є кухонні та банні приналежності.
В квартирі є інтернет Wi-Fi. Спальних місць: 6 (2+2+2).
Простора квартира-студія з великим балконом. Санузел суміщений з просторою душовою кабіною. В квартирі зроблений відмінний ремонт, є кафель та ламінат.
У квартирі встановлені бойлер, кондиціонер та обогревач.
Квартира повністю мебльована і має всю необхідну техніку. В наявності є велика зручна двоспальна кровать, телевізор, безлімітний інтернет (Wi-Fi), пральна машина-автомат, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, фен, праска. Також є вся необхідна посуда, чисті постільні та банні приналежності.
Квартира розташована в 9-поверховому цегляному будинку з ліфтом. Вхід у квартиру обладнаний бронедверями та кодовим замком. Вікна виходять в тихий двір.
Квартира розташована в самому центрі Києва, за 2 хвилини пішки від метро Майдан Незалежності. Рядом знаходяться вул. Хрещатик, Європейська площа, Бессарабська площа, Михайлівський собор, Софіївський собор, Маріїнський парк, торгово-розважальний центр Глобус, цілодобовий супермаркет. У дворі є парковка, неподалік є платна парковка.
Квартира з прекрасним ремонтом. Санвузол суміщений. Є великий балкон.
Квартира повністю мебльована. У ній є велике зручне двоспальне ліжко та диван, телевізор, безлімітний інтернет (Wi-Fi), автоматична пральна машина, кондиціонер, бойлер, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, фен, праска, обігрівач, вся необхідна посуда, чиста постільна та банна білизна.
Предоставляються звітні документи.
Квартира розташована в цегляному будинку з ліфтом. У підїзді встановлено кодовий замок.
Квартира розташована в самому центрі Києва. До метро "Майдан Незалежності" 2 хвилини пішки. Поблизу знаходяться вулиця Хрещатик, Європейська площа, Бесарабська площа, Михайлівський собор, Софіївський собор, Маріїнський парк, торгово-розважальний центр Глобус, цілодобовий супермаркет. У дворі або поруч є платна парковка.
Вікна квартири виходять у тихий двір.