Продаж квартир: Чоколівський бульвар, 22, Київ
6 оголошень по 3 квартирах
ціна знижена
без комісії
1.9 млн грн
58 044 грн/м²
Чоколівський бульвар, 22
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії для покупця! Продається за 1 тис. квартира за адресою Чоколовський бульвар, 22. Район 33/17/8, поверх 13/1. Будинок цегляний, спеціального планування. 1973 року. Квартира ПІД КАПІТАЛЬНИМ РЕМОНТОМ! Велика лоджія. С/в роздільний. Вікна виходять на площу Космонавтів. Сонячно та тепло. Два нових ліфти. Консьєрж.
Гарна інфраструктура, поруч все, що потрібно для життя - магазини, супермаркети, Novus, школа, дитячий садок, розважальні заклади, аптека, поруч Севастопольська площа, офіс, кафе, салони. Чудове транспортне сполучення. Зупинка біля будинку., можна дістатися до будь-якого району міста. До станції метро 15 хвилин. ID: 92810
1 кімната
без ремонту
33 / 17 / 8 м²
цегляна
поверх 13 з 14
1973 Рік будівництва
3 млн грн
84 291 грн/м²
Чоколівський бульвар, 22
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з євроремонтом. Планування передбачає перепланування. Кухня виконана на замовлення з якісною фурнітурою, витяжкою, комбінованою плитою (індукція + газ), сталевою мийкою, духовою шафою та підсвіткою верхніх шафок і робочої поверхні. Замінена проводка, встановлено двозонний лічильник. Передбачено підключення еко-фло. Вікна Veka з подвійним склопакетом та дитячими замками. Тепла підлога в зонах балкону, кухні та ванній. Бойлер на 80л.
Система опалення централізована. Централізоване гаряче водопостачання. Встановлено бойлер на 80л. Замінена проводка, встановлено двозонний лічильник. Передбачено підключення еко-фло. Чотири години безперебійної роботи у разі відключення світла завдяки резервному живленню інтернету від Київстар та Ланет.
Продаж з меблями та технікою. Кухня обладнана витяжкою, комбінованою плитою (індукція + газ), сталевою мийкою, духовою шафою. Також є пральна машина та кондиціонер.
Продаж квартир. Можливе використання державних програм.
Будинок обладнаний двома ліфтами, консьєржем. Активні сусіди готові до покращення умов спільного проживання.
Поруч розташовані Сільпо, Новус, АТБ, ринок. Зручна транспортна розвязка.
Квартира має супутникову тарілку, а також виведений кабель від провайдера для ТБ. Заведені інтернет-кабелі від Київстар та Ланет. Датчики теплої підлоги та бойлера з wi-fi дозволяють керувати обігрівом дистанційно.
1 кімната
з ремонтом
35 / - / 8 м²
цегляна
поверх 5 з 14
1973 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
2.4 млн грн
63 593 грн/м²
Чоколівський бульвар, 22
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Затишна квартира з продуманим плануванням. Кімната площею 17,5 кв. м, зручна кухня площею 7,4 кв. м, балкон і невелика комора для зберігання різних дрібничок. Санвузол роздільний, з ванною. Зроблено косметичний ремонт.
Квартира підключена до централізованої системи опалення, центральної каналізації, електрики та центрального водопроводу. Вивіз відходів здійснюється регулярно.
Квартира з меблями. Кухня обладнана варильною поверхнею, духовою шафою, холодильником та мікрохвильовою піччю. У кімнаті є диван та містка шафа. У санвузлі встановлена пральна машина.
Будинок має ліфт та гостьовий паркінг.
Розвинена інфраструктура. Поруч розташовані кав’ярні, магазини, аптеки, банківські та поштові відділення, парк. Поблизу також є зупинки громадського транспорту, що дозволяє легко дістатися до центру або інших районів міста.
Квартира має гарний краєвид.
1 кімната
з ремонтом
37.4 / - / 7.4 м²
цегляна
поверх 11 з 14
1973 Рік будівництва