Квартира покращеного планування з великою лоджією та просторою кухнею. Ремонт косметичний. Санвузол суміжний.
Власна котельня. У квартирі встановлені металопластикові вікна, облицювальна плитка, замінені труби та сантехніка.
Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою. Є кухонні меблі, двоспальне ліжко, холодильник, пральна машина, водонагрівач.
Квартира вільна і повністю готова до заселення орендарів. Дозволено проживання з домашніми улюбленцями будь-якого розміру та виду.
Будинок теплий, цегляний, житловий фонд 80-90-х років. У будинку є консьєрж та ліфт.
Квартира розташована на ближньому Жуковському.
Квартира має балкон, лоджію, швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Квартира має формат кухні-студії та спальні. Планування роздільне. Санвузол суміжний. Зроблено євроремонт.
Система опалення власна котельня. Є центральна каналізація, електрика та вивіз відходів.
Квартира повністю укомплектована технікою та меблями. Є меблі на кухні та гардеробна кімната. В наявності побутова техніка: посудомийна машина, електрочайник, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа, пральна машина. Також є мультимедіа: швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi.
Квартира здається вперше. Додатково оплачуються комунальні платежі. Оплата послуг агентства 50%% за фактом вселення. Домашні улюбленці не допускаються.
Будинок житлового фонду від 2011 року. Є ліфт та вантажний ліфт.
Квартира розташована поблизу метро Проспект Гагаріна.
В квартирі встановлена сигналізація та тепла підлога. Є балкон та лоджія. Також є кондиціонер, відеоспостереження та душова кабіна.
Квартира з капітальним ремонтом. Планування суміжне, прохідне. Санвузол роздільний.
Система опалення централізована.
Квартира укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою для комфортного проживання. Є холодильник, варильна панель, духова шафа, плита, пральна машина. Також є телевізор, Wi-Fi, кондиціонер, балкон, лоджія, ванна та меблі на кухні.
Тип будинку - хрущовка.
Квартира має євроремонт. Планування - студія. Санвузол суміжний.
Опалення здійснюється власною котельнею.
Квартира повністю укомплектована меблями для комфортного проживання. Є електрочайник, варильна панель, мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина, праска. Мультимедіа включає Wi-Fi, швидкісний інтернет і телевізор.
Додаткові витрати - всі комунальні платежі за квитанцією.
Будинок належить до житлового фонду 2001-2010-х років.
Квартира розташована в 12 хвилинах пішки від станції метро Академіка Павлова.
Квартира обладнана кондиціонером.
Сдам в аренду долгосрочно для большой семьи новострой по адресу Чернышевская 53 возле киевского ЦНАПа. Пешая доступность метро Университет , Ярослава Мудрого.
В квартире выполнен евроремонт , есть вся необходимая мебель, техника, посуда для комфортного проживания
Формат квартиры 3 спальни, зал, кухня студия, два санузла, два гардероба.
Есть два парковочных места - за дополнительную плату!
Код 15468
Квартира з розумним плануванням, що дозволяє поєднати кухню-студію, компактну спальню, просторий хол, гардеробну кімнату та робочу зону з компютерним столом. Виконано дорогий дизайнерський ремонт з якісних матеріалів за авторським проектом. У квартирі централізоване опалення. Також є кондиціонер та бойлер. Квартира оснащена великою кількістю шаф і шафок для зберігання речей, різноманітними освітлювальними приладами, сучасною меблями та побутовою технікою.
Можливе проживання одного або двох осіб без дітей.
Дозволено проживання з невеликим домашнім улюбленцем.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. На вікнах встановлені грати. У квартирі є сейф.
Поблизу розташовані Сумський ринок та Парк Центральний
Дві станції метро ("Університет" та "Пушкінська") у пішій доступності. Метро Ярослава Мудрого
Сумська
Здається 4 кімнатна квартира в самому центрі міста .
Поруч з м.Арх.Бекетова, вул.Дарвіна 12
Квартира формата: 3 окремі кімнати та 1 прохідна
Квартира укомплектована спальними містами
Побутової техніки не має
Пропонуємо в оренду гостинку в ЖК Воробйови Гори, що в пішому доступі до метро Академіка Павлова.
Квартира вільна , готова до перегляду та заселення. Укомплектовані всією необхідною технікою та меблями для комфортного проживання. Квартира вільна готова до заселення.
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Виконано капітальний новий євроремонт.
У квартирі є все необхідне: бойлер, холодильник, пральна машина, електрочайник, варильна панель, мікрохвильова піч, телевізор. Також є меблі на кухні та інші меблі.
Оплата за світло та воду окремо.
Роздільне планування. Санвузол суміжний. Житловий стан.
Централізоване опалення. Центральна каналізація, електрика, центральний водопровід. Асфальтована дорога.
Квартира з меблями. Є холодильник, духова шафа, плита, пральна машина, кондиціонер, меблі на кухні.
Можна з дітьми. Домашні улюбленці не допускаються.
Будинок типу хрущовка. Працює опалення при блекауті.
Квартира знаходиться в 3 хвилинах від метро Студентська.
Квартира-студія з євроремонтом. Санвузол суміжний.
Квартира має централізоване опалення.
Квартира повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою, зокрема електрочайником, холодильником, варильною панеллю, мікрохвильовою піччю, плитою, пилососом, пральною машиною, телевізором та кондиціонером. Також є швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Квартира здається в довгострокову оренду. Домашні улюбленці не дозволяються, але можливе проживання з маленьким песиком (до 10 кг).
Квартира розташована в житловому комплексі ЖК "Воробйові гори". Будинок - гостинка.
Квартира-студія з суміщеним санвузлом. Планування покращене. Зроблено євроремонт.
Централізоване опалення, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів.
Квартира повністю укомплектована меблями з великою кількістю місць для зберігання речей. Є електрочайник, плита, мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина, кондиціонер, ванна, меблі на кухні, гардероб. Мультимедіа включає Wi-Fi, швидкісний інтернет, телевізор, кабельне та цифрове ТБ.
Довгострокова оренда. Оформлення договору. Додатково оплачуються комунальні. Перевага надається одній особі. Заселення швидке.
ЖК Воробйові гори. Є гостьовий паркінг.
Квартира розташована в 15 хвилинах пішки від метро Академіка Павлова.
Фотографії відповідають дійсності.
Квартира з роздільним плануванням та євроремонтом.
Централізоване опалення, центральний водопровід, електрика та газ. Автономність при блекауті: працює опалення та водопостачання.
Квартира повністю мебльована. Є двоспальне ліжко та 2 односпальні ліжка. З побутової техніки є холодильник, варильна панель, духова шафа, пилосос та пральна машина. З мультимедіа є телевізор та Wi-Fi.
Військових беремо.
Тип будинку - чешка.
Квартира розташована поряд з усією інфраструктурою: супермаркетами, ринком, поштою, аптеками, поліклініками, салонами краси. Поблизу зупинка громадського транспорту, звідки можна дістатися до будь-якого району міста.
Квартира комфортна, є кондиціонер, балкон та лоджія, ванна. Дозволено проживання з домашніми улюбленцями: великим песиком, котиком, середнім песиком (до 25 кг), маленьким песиком (до 10 кг) та іншими тваринками.
2 кімнати
з ремонтом
50 / - / 8 м²
поверх 5 з 12
5 500 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Супер предложение сдам 2х комнатную квартиру в Новострое
Квартира має суміжне, прохідне планування. Виконано капітальний ремонт, який робився для себе.
Санвузол суміжний. Система опалення централізована.
Квартира повністю укомплектована необхідною побутовою технікою та меблями.
Можливий невеликий торг.
Квартира розташована в новому житловому фонді, побудованому після 2011 року.
Фотографії відповідають дійсності, але в реальності квартира виглядає набагато краще.
Квартира з роздільним плануванням у хорошому житловому стані.
Квартира підключена до централізованого опалення, центральної каналізації, електрики, вивозу відходів, газу та центрального водопроводу.
Квартира здається в оренду.
Поблизу є асфальтована дорога.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання.
Квартира має євроремонт.
Система опалення централізована.
В квартирі є сучасні меблі та вбудована кухня.
Тип будинку - чешка.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою, де є супермаркет, мережа магазинів, кіоски, аптека, відділення пошти, дитячий майданчик та зупинка громадського транспорту.
Квартира дворівнева, планування - студія. Санвузол суміжний. Зроблено євроремонт.
Опалення централізоване. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована і обладнана необхідною побутовою технікою: електрочайник, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, пральна машина. Є меблі на кухні.
Будинок побудований після 2011 року. У будинку є три ліфти, в тому числі вантажний. Чиста доглянута територія і підїзд. Є зона відпочинку з барбекю. Наявне паркувальне місце.
До станції метро Ак. Павлова 10 хвилин пішки.
Квартира обладнана кондиціонером. Є швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi.
Квартира з новим ремонтом, перша здача.
Централізоване опалення з лічильниками на тепло. Центральна каналізація, своя котельня, вивіз відходів, центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована та обладнана новою технікою.
Чистий затишний двір з дитячими майданчиками. Є ліфт. Будинок житлового фонду від 2011 року.
Поблизу розташована зупинка громадського транспорту. Неподалік знаходяться Гідропарк та річка.
Дуже тепла та затишна квартира з балконом, з якого відкривається шикарний вид на місто і річку. Квартира вільна, покази з 05.11!
Квартира має косметичний ремонт. Санвузол суміжний.
Опалення централізоване.
Квартира з меблями. Є газова плита, кондиціонер, газова колонка, холодильник, пральна машина, Wi-Fi.
Заселення у зручний час. Домашні улюбленці дозволені: котик, середній песик (до 25 кг), маленький песик (до 10 кг).
Парк Центральний (Горького) розташований за 2 хвилини пішки.
Квартира має роздільне планування. Санвузол також роздільний. Квартира в житловому стані, зроблено косметичний ремонт.
Встановлені лічильники на все. Система опалення централізована.
Квартира повністю мебльована. Є спальні місця - диван і двоярусне ліжко. З побутової техніки є холодильник, пральна машина-автомат і плита.
При укладенні договору необхідно внести заставу та одноразово сплатити послуги агентства у розмірі 50%%. Домашні улюбленці не дозволяються.
Тип будинку - хрущовка.
Квартира розташована навпроти супермаркету "Рост".
Квартира має роздільне планування та санвузол. У квартирі зроблено косметичний ремонт. Є балкон.
Квартира підключена до центральної каналізації, електрики, газу та водопроводу. Централізоване опалення. Працює бойлер.
Квартира повністю мебльована, є дві краватки та один диван. На кухні встановлені меблі. Побутова техніка включає електрочайник, холодильник, варильну панель, духову шафу, плиту та пральну машину. Також є телевізор та Wi-Fi.
Оренда квартири плюс комунальні послуги. Дозволяється проживання з домашніми улюбленцями, зокрема з котиком.
Квартира розташована у сталінці.
Встановлено два кондиціонери.
Смарт-квартира з капітальним ремонтом, виконаним за авторським проектом.
Централізоване опалення. Є роутер, який працює під час блекауту.
Квартира повністю мебльована. Є вбудована кухня, вбудована електрична поверхня, витяжка, пральна машина, бойлер, телевізор, холодильник, СВЧ. Встановлений великий місткий шафа-купе. Диван розкладається.
Орендна плата + комунальні (недорогі). Квартира готова до заселення. Підходить для проживання однієї людини або двох. Можна з котом або кішкою (нігті підстрижені, стерилізовані) або з маленькою собачкою (до 10 кг).
Будинок заселений.
До метро Академіка Павлова 10 хвилин пішки. Поблизу розташовані кіоски з продуктами. Біля будинку є місця для паркування.
Квартира-студія з авторським проектом.
У будинку своя котельня. Квартира обладнана водонагрівачем на 50 літрів.
Квартира здається з меблями. Встановлено кондиціонер з функцією обігріву, холодильник, мікрохвильова піч, варильна поверхня, потужна витяжка, праска, сушилка для білизни, гладильна дошка. Є електрочайник та пральна машина.
Квартира здається в оренду без комісії. Домашні тварини не дозволяються.
ЖК Воробєві гори має охороняєму територію з відеоспостереженням. На прибудинковій території та всередині будинку регулярно проводиться прибирання.
Квартира розташована за 7 хвилин пішки від метро Академіка Павлова.
Квартира затишна та ергономічна. Є швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi.