Квартира має дизайнерський ремонт, роздільне планування. Є преміальна спальня з панорамним балконом та великими вікнами, підлогою з підігрівом, простора вхідна гардеробна, друга затишна спальня з гардеробом, простора вітальня з красивим каміном та великою статуєю Аполона, підігрівом підлоги, кухнею-бар з виходом на панорамний балкон з великими вікнами та підігрівом підлоги, гостьова гардеробна. Один душовий санвузол з пральною та сушильною машиною «Bosh» та з підігрівом підлоги, другий санвузол з ванною джакузі з мармуровою статуєю богині Афін, та підігрівом підлоги.
Квартира обладнана центральним опаленням, центральним водопроводом, центральною каналізацією, електрикою, асфальтованою дорогою та вивозом відходів.
Квартира мебльована та обладнана технікою. Є великий холодильник «Bosh», мікрохвильова піч, духова шафа, фен, посудомийна машина, пилосос, варильна панель, сушильна машина, праска, пральна машина, електрочайник.
Власник здає квартиру без комісійних. Домашні тварини не допускаються.
Квартира розташована в елітному новому будинку житлового фонду від 2011 року. Є консьєрж, ліфт, гостьовий та підземний паркінг. Територія охороняється, встановлено відеоспостереження. Є пожежна сигналізація.
Поруч знаходиться метро Наукова.
Квартира має панорамний вид на місто. У вітальні встановлено кондиціонер. Є балкон, лоджія, душова кабіна, ванна, панорамні вікна, сигналізація, гардероб.