Оренда квартир Вулецька вулиця, Львів, довгостроково

4 оголошення по 3 квартирах
$ 400

Вулецька вулиця

Sonata hotel
Новобудова із євроремонтом. Якщо вас зацікавила ця пропозиція, тоді телефонуйте.
1 кімната
з ремонтом
40 / 20 / 10 м²
поверх 6 з 7
можна з тваринами
$ 450

Вулецька вулиця

Sonata hotel
Оренда 1-кімнатної квартири в ЖК «Первоцвіт» Пропонується в оренду затишна 1-кімнатна квартира за адресою: вул. Бережанська, 18, ЖК «Первоцвіт». Загальна площа — 42 м². Квартира розташована на високому першому поверсі, фактично на рівні другого поверху. Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання: меблі та побутова техніка; індивідуальне опалення; функціональне планування; охайний житловий стан. Квартира вільна та готова до заселення. Можливе проживання з дітьми. Розглядаються орендарі з деякими домашніми тваринами за додаткову оплату. Будинок розташований у тихому та затишному районі. До зупинки громадського транспорту на вул. Зеленій — близько 15 хвилин пішки, до ТЦ «Іскра» — приблизно 2 км. За детальною інформацією та для огляду телефонуйте.
1 кімната
з ремонтом
42 / 18 / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 7
2020 Рік будівництва
$ 420

Вулецька вулиця

Sonata hotel
Квартира з дизайнерським ремонтом, перша здача. Планування роздільне, складається з ізольованої спальні, кухні-студії та суміжного санвузла. У квартирі встановлено підігрів підлоги, індивідуальне опалення (двохфункційний газовий котел). Квартира повністю мебльована та обладнана всією необхідною побутовою технікою, включаючи посудомийну машину та прально-сушильну машину. Оренда без тварин. Пропозиція від агентства нерухомості. Будинок знаходиться неподалік лісопарку, в районі який активно розвивається. У будинку є підземний паркінг, у внутрішньому дворі є дитячий майданчик. Поруч лісопарк. Є відеоогляд квартири.
1 кімната
з ремонтом
36 / - / 18 м²
поверх 1 з 5

Оголошення в радіусі 500 м

6 оголошень по 1 квартирі
можна з деякими тваринами
$ 600

Зелена вулиця

Sonata hotel
Квартира-студія з роздільним плануванням, розташована на 7 поверсі 8-поверхового будинку. Виконано сучасний ремонт із використанням якісних матеріалів, що відповідає авторському проєкту. Квартира дуже світла. Опалення індивідуальне газове. Передбачено підігрів підлоги у трьох зонах: коридор, ванна та кухня. Встановлено бойлер для забезпечення гарячої води. Також є фільтр грубої очистки та помякшувач води. Автономність при блекауті забезпечується роботою ліфта, опалення, інтернету та водопостачання. Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою. Є двоспальне ліжко, розкладний диван, великий гардероб та шафи в коридорі та ванній. З техніки доступні: пральна машина, посудомийна машина, духова шафа, варильна поверхня, мікрохвильова піч, витяжка, холодильник NoFrost, кондиціонер, електросушарка, подрібнювач, кавомашина, електрочайник, мультиварка. Також встановлено домофон та швидкісний інтернет, з розетками під робоче місце та ТВ/приставку. Квартира здається вперше. Можлива оренда для студентів та сімей з дітьми. Домашні улюбленці дозволені (інша тваринка). Посередникам прохання не турбувати. Будинок житлового фонду від 2021 року. На першому поверсі ЖК розташовані заклади: Креденс, Тікітай, 1708, Салалат, Еміля та інші. Передбачено відеоспостереження, пожежна сигналізація, охорона території, консьєрж, гостьовий паркінг. Є можливість оренди паркомісця за домовленістю. Поруч із ЖК знаходяться супермаркети Сільпо та Арсен, метро, МакДональдс, зупинки громадського транспорту, а також спортивні зали (Go Hard, кросфіт). Квартира має французький балкон та панорамні вікна. Встановлено кондиціонер, сигналізацію та грати на вікнах. Є меблі на кухні.
1 кімната
з ремонтом
45 / - / 15 м²
цегляна технологія
поверх 7 з 8