Для довгострокової оренди пропонується класна доглянута квартира в новому ЖК Атлант на Київській в будинку на Симоненка 105. Відмінний стан, хороший ремонт, є все необхідне для комфортного проживання. Ідеальна інфраструктура, центр міста, супермаркети, зупинка транспорту, кавʼярні, спорткомплекси, парк, ліс 3 хвилини пішки. Без тваринок
Квартира має якісний ремонт. Окремо спальня+кухня-вітальня. С/в сумісний, ванна. Великий коридор з вбудованими шафами. Є вся необхідна техніка (пральна машика, бойлер, кондиціонер, духова шафа, холодильник). Є двоспальне ліжко, диван. Дуже світла та тепла. Розвинута інфраструктура, гарне транспортне сполучення. Поблизу велика кількість магазинів, кафе, аптек. Ціна 12000. Можна з вихованими тваринками.
Квартира тепла, виконаний ремонт. Засклений балкон.
Централізоване опалення. Встановлено лічильник тепла та 2-зонний лічильник світла.
Квартира обладнана гарними меблями, зокрема 2-спальним ліжком з ортопедичним матрасом та місткою шафою-купе. Наявний кондиціонер, бойлер, пральна машина, варочна поверхня, духова шафа, електрочайник, холодильник та мікрохвильова піч.
Домашні улюбленці не допускаються.
Цегляний будинок. В підїзді є консьєрж, 2 ліфта та ванна кімната. Сума платежів ОСББ поміркована.
Поблизу розташовані парк та магазин АТБ.
Квартира з дизайнерським ремонтом. Планування включає окрему кухню та спальню. Просторий санвузол обладнаний душовою кабіною. Є панорамні вікна та шафи-купе.
Квартира здається з меблями.
Квартира вільна з 15 жовтня. Домашні тварини не дозволені.
Квартира розташована у новобудові.
Квартира з переплануванням, зовнішнім утепленням та косметичним ремонтом. Санвузол суміжний.
У квартирі є електрика, газ, центральна каналізація та центральний водопровід. Опалення централізоване. При блекауті працюють опалення та водопостачання.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Є холодильник, газова плита, духовка, витяжка, електро-чайник, пральна машина, бойлер, осушувач повітря, велика шафа, телевізор (smart-TV), праска, сушарка.
Без комісії. Довгострокова оренда. Проживання з домашніми тваринами неможливе. Можливе проживання іноземців, студентів та з дітьми.
Квартира розташована в центрі міста Бровари у гостьовому будинку. У підїзді є консьєрж, домофон та ліфт. На вікнах встановлені грати. У квартирі функціонує охоронна система Ajax (пультова охорона).
Поблизу знаходяться школа, дитячий садок, супермаркети, великий господарський ринок, гарний парк з озером. До зупинки пішки 3 хвилини. Маршрутки до Лісової курсують кожні 3-5 хвилин.
Квартира обладнана швидкісним інтернетом та Wi-Fi. Є кабельне та цифрове телебачення. У квартирі встановлена сигналізація.
Квартира має косметичний ремонт.
Квартира здається з необхідними меблями та побутовою технікою, яка включає холодильник і пральну машину.
Квартира вільна. Здається порядним людям.
Тип будинку - хрущовка. Санвузол суміжний. Система опалення централізована.
Квартира обладнана Wi-Fi.
м.Бровари, 1к.квартира ЖК Лісовий Квартал, вул.Київська,247, 4/25, 44/20/12, свіжий ремонт, повністю укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою, в тому числі бойлер, кондиціонер. Новий ЖК, три ліфти, консьєрж, в разі вимкнення електроенергії встановлено генератор. Зручна локація, все поруч: Сільпо, Бутік, магазини, супермаркети, парк Сосновий, зупинка транспорту і т.д. Ціна:14000грн+комун. Комісія агенції нерухомості 50% + залог. Квартира вільна до перегляду та заселення, для пари чи однієї особи. Без домашніх улюбленців. Додаткова інформація по телефону: 0676594460, 0636061104, 0953489347
Квартира з євроремонтом. Санвузол суміжний. Є балкон або лоджія.
У квартирі є швидкісний інтернет.
Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною технікою: холодильником, плитою, пральною машиною та телевізором. Є меблі на кухні.
Квартира вільна. Плюс заставна сума 10000 грн. Плюс комісія рієлтора. Домашні улюбленці не дозволяються.
ЖК "Олімпійський" - новий будинок з чистим підїздом, консьєржем, відеоспостереженням, ліфтом та ванною. Є генератор.
Гарна інфраструктура: поряд зупинка транспорту, магазини, кавярні.
Квартира тепла, затишна та доглянута. Фото відповідають дійсності.
Квартира має окрему гардеробну кімнату. Санвузол суміжний.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою.
Оплата перший місяць + залогова сума + комісія.
ЖК Атлант на Київській.
Квартира має суміжний санвузол, балкон та лоджію. В квартирі зроблена якісна звукоізоляція.
Будинок підключений до резервного живлення, що забезпечує роботу опалення, інтернету та водопостачання під час блекауту.
У квартирі є необхідні меблі та побутова техніка для комфортного проживання, включаючи холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, духову шафу, плиту, пральну машину та меблі на кухні.
Квартира здається для сімї без дітей та без домашніх тварин.
Квартира знаходиться у житловому фонді 2001-2010-х років. Будинок оснащений ліфтом, ванною, кондиціонером, відеоспостереженням, пожежною сигналізацією та має консьєржа. Також є гостьовий та вантажний ліфти.
Квартира має всі необхідні для комфортного проживання меблі та техніку.
В квартирі встановлено лічильник на опалення.
Квартира здається в оренду порядній сімейній парі, одній людині або з дитиною (в залежності від віку). Домашні тварини заборонені.
ЖК Лісовий квартал має розвинену інфраструктуру. Поряд є супермаркети, аптеки, ТЦ, парки та зупинки транспорту. До Києва 15 хвилин на авто.
Квартира має роздільне планування та євроремонт.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Побутова техніка включає посудомийну машину, електрочайник, холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, духовку та пральну машину. Додатково є телевізор та Wi-Fi.
Умови здачі квартири дозволяють проживання з дітьми.
Квартира розташована в новому житловому фонді, побудованому після 2011 року. Будинок має централізовану систему опалення. Санвузол роздільний.
Здається в довгострокову оренду 2к квартира длядівчини або жінки
Вул Петлюри 21а
Поверх 6/10
Вільна лише одна кімната, в іншій інколи буде приїздити власник на період лікування (БУДЕ ПОПЕРЕДЖУВАТИ ЗАЗДАЛЕГІТЬ).
Поруч добре розвинута інфраструктура, парк, магазини, кіоски, ТЦ Термінал тощо.
Без тваринок та дітей.
Вартість оренди 6 000 грн + 50% комісія ан та залогова сума.
Телефонуйте за номером або надсилайте повідомлення в телеграм. Рієлтор Артем.
Квартира має роздільне планування з роздільним санвузлом. Ремонт косметичний.
Квартира здається з усіма необхідними меблями та побутовою технікою. Встановлено електрочайник, холодильник, праску, духовку, плиту, пилосос, пральну машину. Меблі є на кухні.
Квартира здається платежездатним орендарям без домашніх тварин. Ціна оренди становить 8000 грн. плюс комунальні послуги.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. У будинку є ліфт.
Вулиця має асфальтоване покриття. Доступні центральна каналізація, газ та центральний водопровід.
Квартира має балкон і лоджію.
Квартира у відмінному стані, зроблений косметичний ремонт.
Квартира повністю мебльована новими меблями. У квартирі є нові побутова техніка (холодильник, плита, пральна машина, пилосос) та мультимедіа (телевізор, Wi-Fi). На кухні є меблі.
Оплата за два місяці. Послуги агенції.
Квартира розташована в новому житловому фонді від 2011 року. Будинок має консєржа, гостьовий паркінг, підігрів підлоги, ванну кімнату з душовою кабіною, балкон та лоджію. Також є грузовий ліфт.
Квартира знаходиться в хорошому районі. Поблизу розташовані всі великі супермаркети, школа, садочки, багато кафе, зупинка маршруток. До Києва можна дістатися за 15 хвилин.
Квартира має суміжний санвузол. Встановлений кондиціонер. Є централізоване опалення. Будинок має асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів та центральний водопровід.
Квартира з євроремонтом. Планування роздільне. Є балкон та лоджія.
Квартира з централізованим опаленням.
Квартира здається з меблями. У квартирі є холодильник, пилосос, плита, варильна панель, пральна машина, телевізор та кондиціонер.
Комісія 5000 грн. Домашні тварини не допускаються. Можна з дітьми, іноземцями та студентами.
Квартира розташована в чеському будинку.
Квартира знаходиться поруч з супермаркетом Купава, аптеками та іншими необхідними обєктами.
Квартира після ремонту. Санвузол суміжний.
Квартира має централізоване опалення.
Квартира здається з меблями. Побутова техніка включає варильну панель, духовку, холодильник і пральну машину.
Квартира здається в оренду на довготривалий строк. Бажано для двох осіб без тварин.
Квартира розташована в житловому фонді від 2011 року.
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміщений.
Квартира повністю мебльована та укомплектована необхідною побутовою технікою, зокрема холодильником, варильною панеллю, мікрохвильовою піччю, духовою шафою та пральною машиною.
Квартира розташована в центрі міста. Поряд знаходяться супермаркет, МакДональдз, Епіцентр, зупинка громадського транспорту та парк Сосновий.
Квартира з добротним ремонтом. У квартирі суміжний санвузол. Кухня площею 20 кв.м. Балкон засклений. Тепла підлога.
Квартира укомплектована новими сучасними меблями та побутовою технікою, зокрема холодильником, кондиціонером, бойлером, пральною машиною-автомат, варочною поверхнею, духовою шафою, телевізором, витяжкою.
Квартира здається з 20 вересня. Перегляди можливі за домовленістю. Невеликі комунальні послуги. Світло, вода та опалення по лічильнику.
Новий будинок. В будинку є консьєрж та 2 ліфти.
Квартира розташована біля Епіцентру. До Києва 20 хвилин. Поряд зупинка громадського транспорту та магазин.
м.Бровари, 1к.квартира вул.С.Москаленка,2б, 5/5, 32/18/7, в квартирі є всі необхідні меблі та побутова техніка. Зручна локація, поруч зупинка транспорту, школа, садочок, гімназія. Ціна:7500грн+комун. Комісія агенції нерухомості 50% + залог. Квартира вільна до перегляду та заселення. Додаткова інформація по телефону: 0676594460, 0636061104, 0953489347
м.Бровари, 1к.квартира ЖК Лісовий Квартал, вул.Чорновола,6а, 11/25, 42/18/10, гарний стан, повністю укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою, стан-зайти і жити! Новий ЖК, три ліфти, консьєрж, в разі вимкнення електроенергії встановлено генератор. Зручна локація, все поруч: Сільпо, Бутік, магазини, супермаркети, парк Сосновий, зупинка транспорту і т.д. Ціна:14000грн+комун. Комісія агенції нерухомості 50% + залог. Квартира вільна до перегляду та заселення, для пари чи однієї особи. Без домашніх улюбленців. Додаткова інформація по телефону: 0676594460, 0636061104, 0953489347
Планування роздільне. Кухня простора, площа 20 кв.м. Квартира зроблена з новим ремонтом.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання. Є вся техніка та меблі. Власник ще доставить диван на кухню та духовку.
Квартира здається на довгий термін порядним клієнтам. Можливе проживання сімї з собакою породи мальтипу. Комісія + брокера.
Квартира розташована в бізнес-класі ЖК із закритою територією. Є генератор.
Поблизу знаходиться вся необхідна інфраструктура: супермаркети, магазини, кафе, школи, садочки, зупинки громадського транспорту. До Києва можна дістатися за 15-20 хвилин.
Квартира в нормальному житловому стані. Є роздільний санвузол. Виконано косметичний ремонт.
У квартирі є диван, крісло, шафа, кухня з меблями, холодильник, пральна машина, телевізор та бойлер.
Оплата за два місяці вперед. Надання послуг агенції. Домашні улюбленці не дозволені.
Квартира розташована в житловому фонді 2001-2010-х років. Будинок обладнаний ліфтом. Є гостьовий паркінг.
Хороший район. Недалеко знаходяться школи, дитячі садки, супермаркети та зупинка маршруток. До Києва 20 хвилин.
Квартира має балкон та лоджію.