Бажаєте проживати в просторій квартирі з вигідним місцерозташуванням?
Пропоную в довгострокову оренду саме таку 1кімнатну квартиру, розташовану в центрі міста Бровари, бульвар Незалежності 6-Б.
Обираючи дану оселю, ви отримуєте безліч вигод:
- вдалу локацію, де все необхідне для комфортного життя поряд: безліч магазинів, базарів, кавярень, навчальних та медичних закладів, салони краси, спортзали, бювет, центральний парк Перемога, зупинки громадського транспорту (до Києва 20км) та ін.;
- зручне та комфортне планування;
- економію коштів - невисокі комунальні платежі (лічильники на газ, світло та воду);
- повністю мебльована та укомплектована необхідною технікою;
- в квартирі газ, що дає змогу в будь-який час, незалежно від виключення електроенергії, приготувати їжу і не залишитися без гарячої кави або чаю).
Квартира вільна, перегляди за домовленістю.
Відеоогляд по запиту
Квартира має роздільне планування з сумісним санвузлом. Зроблено євроремонт. Є балкон.
Квартира має централізоване опалення, центральний водопровід, каналізацію, електрику, газ та вивіз відходів. Підключено швидкісний інтернет з Wi-Fi роутером.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою. Є велике ліжко, простора шафа, кондиціонер, електродуховка, варильна поверхня, холодильник, мікрохвильова піч, телевізор, пральна машина, гігієнічний душ, бойлер, сантехніка Grohe та Hancgrohe. Також є штори-блекаут.
Заселення можливе з 01.07.2025 або на тиждень раніше. Квартира ідеально підходить для однієї людини або пари. Домашні улюбленці не дозволяються.
Будинок типу "хрущовка".
Квартира розташована в центрі Броварів. Поблизу знаходяться центральний парк, озеро, головна площа, продуктові магазини, супермаркети, аптеки, ліцей №7, школа №9, дитячі садочки, АТБ, зупинки громадського транспорту та багато іншого.
Квартира має роздільне планування з окремими кімнатами та виконаний євроремонт. Є балкон і лоджія.
В квартирі встановлена централізована система опалення.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою, зокрема холодильником, варильною панеллю, мікрохвильовою піччю, духовою шафою, пилососом і пральною машиною. Є меблі на кухні.
Квартира здається в оренду з 11.01.2026.
Цегляний будинок житлового фонду 2001-2010-х років. Є ліфт. Встановлено відеоспостереження та сигналізацію.
Квартира розташована в центрі міста Бровари. Поблизу є АТБ, школа, дитячий садок.
Квартира оснащена кондиціонером і має доступ до кабельного, цифрового ТБ, телевізора та Wi-Fi.
Квартира має окремі кімнати та роздільний санвузол. Зроблено косметичний ремонт. Планування роздільне.
Квартира підключена до газу, центрального водопроводу, електрики, центральної каналізації. Вивіз відходів здійснюється. До будинку прокладена асфальтована дорога.
Квартира повністю мебльована і має все необхідне для довготривалого проживання. В наявності є кухонні меблі, гардероб, балкон, лоджія, кондиціонер, ванна, ліфт. Також є побутова техніка: плита, мікрохвильова піч, холодильник, посудомийна машина, пральна машина, пилосос. Мультимедіа представлене Wi-Fi.
Квартира вільна.
Квартира розташована в цегляному будинку житлового фонду 2001-2010-х років. Будинок теплий і світлий. Є паркомісце для автомобіля.
Поблизу розташовані школа, дитячий садок, супермаркети. Є гарне транспортне сполучення.
Домашні улюбленці дозволені: котик, маленький песик (до 10 кг), інша тваринка.
Квартира в хорошому стані з косметичним ремонтом. Планування роздільне, є санвузол.
Квартира має центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ, центральний водопровід. Автономність при блекауті забезпечує працююче водопостачання та опалення.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною побутовою технікою, включаючи холодильник, плиту та пральну машину. Є меблі на кухні та гардероб.
Квартира вільна. Домашні улюбленці не дозволяються.
Будинок житлового фонду 80-90-х років. Є ліфт, балкон та лоджія.
Квартира розташована в самому центрі міста. Поблизу є супермаркети, школа, парк, озеро та гарне транспортне сполучення.
Квартира має швидкісний інтернет.
Квартира має функціональне планування з окремою спальнею з лоджією, великою вітальнею з зоною відпочинку і робочою зоною, великою кухнею та роздільним санвузлом. У квартирі зроблено євроремонт.
Квартира має автономне опалення з двоконтурним котлом. Також є централізоване водопостачання та газ.
Квартира повністю мебльована та обладнана всім необхідним для комфортного проживання. У вітальні є розкладний диван, письмовий стіл з робочим кріслом. Наявні пральна машина, газова плита, електродуховка, мікрохвильовка, електрочайник, холодильник. Встановлені кондиціонери на кухні та у вітальні.
Квартира здається в довгострокову оренду. При підписанні договору сплачується орендна плата, гарантійна сума в розмірі місячної орендної плати та послуги АН (одноразово 50%% з місячної орендної плати).
Будинок цегляний. Є консьєрж, гостьовий паркінг та сигналізація.
До станції метро можна дістатися за 20 хвилин транспортом. Чудова локація з розвиненою інфраструктурою: поруч школи, садочки, магазини та зручна транспортна розвязка.
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. У квартирі свіжий ремонт, виконаний за авторським проектом.
Квартира повністю мебльована та обладнана всією необхідною технікою, включаючи посудомийну машину, сушильну машину, холодильник, мікрохвильову піч, плиту, пилосос та пральну машину.
Є торг. Дозволяється проживання з маленьким песиком (до 10 кг).
Новий будинок зданий в серпні 2021 року. У будинку є консьєрж, ліфт, підключене резервне живлення, працює опалення та водопостачання. На випадок блекауту є генератор. У будинку є укриття.
Квартира розташована в чудовому місці поряд з ТРЦ "Термінал", зупинкою транспорту, школою, ринком, дитячим садком, аптеками та магазинами, парком.
У квартирі невеликі комунальні послуги. Є окремий лічильник тепла та підігрів підлоги на балконі, де також обладнане зручне робоче місце.
Затишна квартира з новими металопластиковими вікнами, встановленими тиждень тому.
Квартира підключена до центральної каналізації, електрики, газу та центрального водопроводу. Система опалення централізована.
Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою, включаючи газову плиту, бойлер, холодильник, пральну машину, електрочайник, пилосос та wi-fi роутер.
Квартира здається в довгострокову оренду без посередників. Завдаток становить 10000 грн і повертається при виселенні. Домашні улюбленці не допускаються.
У будинку є ліфт.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою, є все необхідне для тривалого проживання.
Квартира розташована поряд із супермаркетами, зупинкою громадського транспорту, парком і озером.
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний.
Опалення централізоване.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною побутовою технікою, включаючи варильну панель, холодильник та пральну машину.
Домашні улюбленці не допускаються.
Квартира розташована в хрущовці.
Квартира знаходиться в центрі міста. Поруч розташована вся необхідна інфраструктура, включаючи магазини, торгові центри, Макдональдс, ринок, аптеки, школу, дитячий садок та зупинку громадського транспорту з маршрутами по Броварах та на Київ.
Квартира-студія з євроремонтом. Є гардеробна та засклений балкон.
Квартира повністю мебльована. Є двоспальне ліжко, диван, гардеробна, передпокій та кухонні меблі. Побутова техніка включає посудомийну машину, холодильник, варильну панель, духову шафу, електрочайник, пилосос, пральну машину, бойлер та кондиціонер.
Квартира здається в довгострокову оренду. Без дітей та кішок.
Новобудова з ліфтом, який працює навіть за відсутності світла.
Квартира розташована у 2 хвилинах від ТРЦ "Термінал", де є басейн та супермаркет.
Видова сонячна квартира з гарним освітленням. Взимку дуже тепла.
Квартира з якісним ремонтом у світлих пастельних тонах. Планування роздільне. Санвузол суміжний.
Система опалення централізована.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою, включаючи холодильник, мікрохвильову піч, духову шафу, плиту та пральну машину.
Квартира здається вперше. Без домашніх улюбленців, якщо це не рибки.
Розвинена інфраструктура. Зручне транспортне сполучення, щоб легко можна було дістатись в будь-який район міста та за його межі. У 5 хвилинах доступно все, що потрібно в сучасному світі, щоб бути здоровим, красивим і не голодним.
Квартира має кондиціонер, балкон та лоджію. На кухні є меблі.
Квартира з окремими кімнатами, роздільним санвузлом та заскленими балконами. Зроблений євроремонт.
Квартира має індивідуальне газове опалення з газовим котлом.
Квартира повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою, включаючи холодильник, варильну панель, духову шафу, пральну машину, телевізор та кондиціонер.
Квартира раніше не здавалася, проживали власники. Розглядають пару або пару з дитиною шкільного віку. З тваринами не розглядають. Квартира вільна, покажемо в зручний для Вас час.
Квартира розташована в цегляному будинку, побудованому в період 2011-2020 років. У будинку є ліфт.
Поблизу є асфальтована дорога.
Квартира тепла і світла.
Квартира має роздільне планування. Євроремонт виконано з використанням дубового паркету (мозаїка), дверей з ясена, венеціанської штукатурки. Спальня обклеєна шпалерами під фарбування. Вітальня обладнана німецькою хрустальною люстрою. На балконі є додаткова батарея, а також облаштоване місце під кабінет.
Квартира має автономне газове опалення та власну котельню. Встановлено бойлери на кухні та у ванній кімнаті. Санвузол роздільний. Також є система очистки води Цептор та тепла підлога у ванній кімнаті та на кухні.
Квартира здається з меблями: італійська спальня, стіл і стільці з натурального дерева (Buda), шафа-гардероб з червоного дерева. Техніка включає посудомийну машину 45 см, кондиціонери в кімнатах, бойлери (кухня + ванна), сантехніку HANSGROHE.
Квартира здається для пари або родини з однією дитиною шкільного віку. Домашні тварини не допускаються.
Квартира розташована в житловому фонді 2001-2010-х років. Будинок має ОСББ, що забезпечує мінімальні комунальні витрати. Встановлено сигналізацію Галід. Є відеодомофон. Працює ліфт.
Квартира розташована на асфальтованій дорозі з центральною каналізацією, електрикою, вивозом відходів та центральним водопроводом.
Квартира оснащена додатковою батареєю на балконі, облаштованим місцем під кабінет та системою очистки води. Також є власний генератор, що забезпечує автономність при блекауті.
Квартира має роздільне планування. Є простора кухня з виходом на балкон, окремий санвузол з ванною.
У квартирі встановлені лічильники на світло, газ, воду та тепло.
Квартира частково мебльована. У кухні є маленька диван, встановлені електроплита та холодильник. У коридорі є шафа. Кімната без меблів, але можливе встановлення мяких меблів. Санвузол обладнаний пральною машиною.
Домашні улюбленці не дозволяються.
Квартира розташована у житловому фонді 2011-2020-х років. Будинок цегляний.