Riviera Estate

немає будинків в процесі
немає зданих будинків
2 проєкти
заміського типу
2010
рік заснування
Новобудови забудовника Riviera Estate у Київській області
КМ Riviera Village
Ціна 1 918 $/м²
КМ Riviera Village
Лебедівка
Від 8.81 млн грн
Героїв Дніпра
КМ Zenhouz
продажі призупинено
КМ Zenhouz
Лебедівка
Героїв Дніпра
ЖК Zenhouz
продажі призупинено
ЖК Zenhouz
Лебедівка
Героїв Дніпра
Інші забудовники
Про будівельну компанію Riviera Estate

Riviera Estate — компанія-девелопер заміських житлових комплексів. Зокрема, це концептуальні проєкти преміум-класу. Компанія виконує повний цикл робіт: від концепції і планування простору, забудови і розвитку суміжної інфраструктури до обслуговування та управління готовим проєктом.

Riviera Estate має житлові (Zenhouz) та інвестиційні проєкти (Riviera Finance), а також власний сервіс обслуговування (Riviera Concierge). Співробітники компанії мають більш ніж 20-річний досвід на ринку заміської нерухомості та в інвестиційно-банківській сфері, що може говорити про надійність і кваліфікацію. У колаборації з Dragon Capital Riviera є учасником створення і управління відомого проєкту елітного житла під Києвом Riviera.

При реалізації проєктів забудовник дотримується наступних принципів:

  • Тільки генеральне планування. Об'єкти Riviera Estate — це живі автономні організми, навколо яких створюється інфраструктура: дороги, школи, зони відпочинку, пляжі.
  • Високі стандарти якості.
  • Антропоцентризм. Девелопер будує не просто стіни і дах, а особливий спосіб життя для людей нового формату мислення. Створює базу для ком'юніті, де воля, демократичний підхід і самоврядування всебічно підтримані на рівні комфорту і сервісу.
  • Турбота має початок, але не має кінця. Участь в проєкті не закінчується на етапі забудови. Девелопер Riviera Estate здійснює сервісне

    обслуговування житлових комплексів, а також продовжує покращувати і розвивати територію поблизу.

Забудовник визначає свою місію у створенні продуманого, нестандартного і висококласного заміського простору для життя людей, що цінують якість у кожній деталі.

Більше
Менше