Квартира з якісним євроремонтом. Планування роздільне. Санвузол суміжний. З кухні є вихід на балкон. Висота стелі - 2,7 м.
Квартира з центральним водопроводом, каналізацією, електрикою, газом. Вивіз відходів організований.
Квартира повністю умебльована. У квартирі є всі необхідні меблі та побутова техніка для комфортного проживання, включаючи посудомийну машину, холодильник, варильну панель, духовку, пральну машину, телевізор, Wi-Fi та швидкісний інтернет. На кухні є меблі.
Квартира вільна та готова до заселення.
Будинок цегляний, утеплений, новий. Є ліфт, гостьовий паркінг та паркувальне місце.
Район із розвиненою інфраструктурою. Поруч парк Боднарівка, супермаркети Сільпо та Країна Мрій, торговий центр, школа, садок. Зручне транспортне сполучення.
Квартира світла та затишна.
Перша здача! Оренда 1-кімнатної квартири у ЖК Леви міста. Адреса: Стрийська 45, ЖК Леви міста (забудовник "Галжитлобуд"), перехрестя Стрийська - Наукова. Площа: 51 кв. м, поверх: 7/9. Перша здача, нова квартира. У підїзді 2 ліфти. Індивідуальне опалення (власний котел), підігрів підлоги по всій квартирі, панорамні вікна, гардеробна кімната, окремий робочий кабінет, дамський столик. Якісна техніка Bosch: пральна машина, сушильна машина, посудомийна машина, два телевізори, кондиціонер, гігієнічний душ, інтернет. Для перегляду та додаткової інформації звяжіться з нами. Ключі на руках! Покази в зручний час.
Квартира має суміжне прохідне планування. Євроремонт. У спальні є ліжко та ніша з диваном та шафою. Кухня окрема. Також є великий балкон. У квартирі встановлено підігрів підлоги з плиткою. Вікна виходять у двір.
Квартира здається вперше з абсолютно новими меблями та технікою. У комплектацію входять пральна машина, холодильник, електрочайник, варильна панель, мікрохвильова піч та телевізор. Власники готові доставити ще необхідне для комфортного проживання.
Квартира вільна та готова до заселення. Без спільного проживання. Дозволено проживання з кішкою та маленьким собакою вагою до 10 кг.
Квартира розташована у будинку з індивідуальним газовим опаленням.
Квартира має чудову локацію. Поруч знаходиться парк, озеро, супермаркет Сільпо, безліч магазинів, кафе та піцерій.
У квартирі є швидкісний інтернет та Wi-Fi. Тихо та спокійно.
Квартира перепланована з 2 кімнат. Планування включає окрему спальню та велику кухню-вітальню. Зроблено гарний ремонт у світлих тонах за авторським проектом.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням та внутрішньо/підлоговими конвекторами. Також є підігрів підлоги.
Квартира здається з меблями та побутовою технікою, зокрема кондиціонером, посудомийною машиною, кавомашиною, електрочайником, холодильником, мікрохвильовою піччю, духовою шафою, плитою, пилососом, пральною машиною. Також є супутникове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi.
Квартира здається вперше після власників.
Будинок повністю заселений, ремонтів вже немає.
Через дорогу розташовані парк та озеро.
Квартира має 2 гарні балкони, на яких можна облаштувати робочі місця або поставити бігову доріжку. Санвузол суміжний.
Квартира має суміжний санвузол. Виконаний сучасний якісний ремонт за авторським проектом.
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення з підігрівом підлоги. Також є кондиціонер.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою. В наявності є духова шафа, холодильник, плита, мікрохвильова піч, посудомийна машина та пральна машина.
Квартира здається з 30 червня. Показ проводиться за домовленістю. Не беруть тварин і дітей.
Квартира з дизайнерським євроремонтом. Сучасний ремонт включає підігрів підлоги.
Квартира обладнана якісними меблями та технікою.
Це перша здача квартири. В оренду беруть без тварин і дітей.
Оренда 2 кім квартири
(Перепланована з 1кім)
вулиця Стрийська 45
(ТЦ Фабрік)
Площа 55м, поверх 10/11ти.
ПЕРША ЗДАЧА!
Спальня, велика кухня вітальня та дитяча або кабінет робочий.
2 кондиціонери, посудомийка, підігрів підлоги.
Індивідуальне опалення.
Гарний ремонт у світлих тонах.
Через дорогу парк та озеро.
Ціна 600$
Квартира має роздільне планування з ізольованою спальною кімнатою, кухнею-студією, санвузлом та гардеробною кімнатою. Спальня обладнана двоспальним ліжком та великим телевізором. Кухня розділена на зону готування та прийому їжі. На кухні встановлена вся необхідна техніка. Санвузол суміжний з пральною машиною та ванною кімнатою. Квартира здається з житловим ремонтом.
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги, ліфт.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною побутовою технікою. У спальні є двоспальне ліжко та розкладний диван. Кухня оснащена холодильником, газовою варильною поверхнею, духовою шафою, мікрохвильовою піччю та посудомийною машиною. Також у квартирі є пральна та сушильна машини, кондиціонер та 2 телевізори Smart-TV.
Квартира здається в довгострокову оренду. Це перша здача.
ЖК «Стрийська, 45» - це сучасна новобудова комфорт-класу, реалізована забудовником Галжитлобуд. У дворі відсутні машини. Концепція включає закритий внутрішній двір з дитячими та спортивними майданчиками, прогулянковими алеями та ландшафтним дизайном. Наявний експлуатований еко-дах з декоративними деревами та зеленим газоном. У ЖК є підземний паркінг з ліфтом та гостьова стоянка біля будинку.
Квартира розташована у Франківському районі.
Квартира має панорамні вікна.
Квартира з якісним євроремонтом.
Квартира повністю мебльована. Є дорогі меблі, вмонтована кухня, розкладний диван, двоспальне ліжко. Встановлена побутова техніка: холодильник, пральна машина, посудомийка.
Квартира здається в оренду.
Квартира розташована в новобудові. Є підземний паркінг.
Квартира має зручну транспортну розвязку. Поруч розташовані супермаркети та ТЦ Фабрік.
Квартира має панорамні вікна, гардеробну кімнату, окремий робочий кабінет та дамський столик. У квартирі зроблено новий ремонт.
Квартира обладнана індивідуальним опаленням (власний котел) та підігрівом підлоги по всій квартирі.
Квартира укомплектована якісною технікою Bosch: пральною машиною, сушильною машиною, посудомийною машиною, двома телевізорами, кондиціонером та гігієнічним душем.
Перша здача. Ключі на руках. Покази в зручний час.
ЖК Леви міста побудований забудовником "Галжитлобуд". У підїзді встановлено 2 ліфти.
Квартира розташована на перехресті вулиць Стрийська та Наукова.
Квартира з дизайнерським ремонтом. Вдало розмежовані зони побуту та відпочинку.
Квартира оснащена індивідуальним опаленням.
Зона відпочинку обладнана під проектор.