Довготривала оренда квартири, евродвушка.
Є кондиціонер, телевізор, плита, духова, холодильник пральна машина, бойлер
Нажаль, без тварин.
Метро Деміївська 12 хвилин пішки.
Квартира з євроремонтом. Великий коридор та гостинна, зручна кухня, затишна спальня з гардеробною, дитяча кімната, санвузол роздільний. Є балкон.
Квартира повністю мебльована та має всі необхідні побутові прилади для комфортного проживання. Є пральна машина, посудомийна машина, телевізор, кондиціонер, мікрохвильова піч, електрочайник, плита, холодильник, варильна панель, духова шафа. Додатково є госп. приміщення, комора.
Оплата здійснюється за принципом 1 місяць оренди + залогова сума + комунальні платежі. Комісія агентства.
Квартира розташована в будинку 2013 року побудови. Є консєрж, 3 ліфти, гарні сусіди. Територія будинку охороняється. Наявний гостьовий паркінг та вантажний ліфт.
Квартира знаходиться у чудовому місці з гарним розташуванням у тихому районі. Метро Деміївська – 7 хвилин пішки. Видубичі та Либідська також неподалік. Центр міста – 5 хвилин на авто. Поруч є дитячі майданчики, супермаркети Велмарт, Атб, Ватсонс, Аврора, пошта, лікарні, аптека, перукарні, ресторани. Либідська та Ocean Plaza – 15 хвилин від квартири. Зупинки громадського транспорту розташовані неподалік.
Квартира світла, затишна та атмосферна. Є підігрів підлоги. Дозволено проживання з дітьми та домашніми тваринами (обовязково узгодити).
Квартира має роздільне планування. Виконано якісний ремонт. Санвузол роздільний. Є засклена лоджія.
У квартирі встановлено 2 кондиціонери. Тепла підлога у кухні, коридорі та санвузлі.
Квартира повністю мебльована та обладнана всією необхідною технікою.
Квартира розташована в одному з найзеленіших районів Києва поруч з Голосіївським парком та озерами. У пішій доступності є супермаркети, аптеки, школа, садочок, поліклініка та станція метро Деміївська (15-20 хвилин пішки). Біля будинку є парковка.
Простора видова квартира з зручним і продуманим плануванням. Є роздільні санвузол і ванна кімната.
Оренда чудової квартири біля метро Деміївська. Розвинена інфраструктура поруч. метро 15 хв пішки. Квартира повністю укомплектована всім необхідним для життя. Наяву набагато краще ніж на фото.
Просторі та світлі кімнати після якісного ремонту.
Квартира економічно вигідна в плані комунальних платежів завдяки лічильникам на опалення, світло та воду.
Квартира здається з необхідними меблями та технікою. Встановлені кондиціонер, холодильник, пральна машина, бойлер та мікрохвильова піч. У прихожій є шафа, у кімнатах - диван, двоспальне ліжко та телевізор. Встановлена вбудована кухня.
Квартира здається в довгострокову оренду. Розглядаються порядні орендатори без шкідливих звичок та домашніх тварин. Комісія - 50%%. Квартира вільна та готова до заселення.
Будинок розташований у тихому місці подалі від магістралей. Є чисте парадне з консьєржем, ОСББ, відеоспостереженням та магнітним ключем.
Відмінна інфраструктура з магазинами, супермаркетами, кавярнями, автовокзалом, ТРЦ "Оушен Плаза" та дитячими закладами. Зручне транспортне сполучення, недалеко метро.
Квартира має просторе планування з роздільним санвузлом. Виконаний євроремонт.
Квартира підключена до централізованого опалення, центральної каналізації та центрального водопроводу. Також є підігрів підлоги.
Квартира повністю мебльована та обладнана всією необхідною технікою для комфортного проживання. У квартирі є посудомийна машина, електрочайник, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духовка, пральна машина.
Квартира здається в оренду.
Квартира розташована в сучасному житловому комплексі з ліфтом, охороною, гостьовим паркінгом і вантажно-пасажирським ліфтом. Будинок побудований у 2001-2010-х роках.
Квартира розташована в одному з найзеленіших районів столиці. Поруч знаходиться метро, парк, супермаркети, кавярні, школи. До центру міста можна дістатися за 15 хвилин.
З 11 поверху відкривається панорамний вигляд. Квартира має кондиціонер, ванну і душову кабіну. У квартирі підключений швидкісний інтернет і Wi-Fi. Будинок має автономне резервне живлення, яке працює під час блекаутів.
Квартира з дизайнерським ремонтом. Вітальня та кухня можуть бути як відкритим простором, так і незалежними приміщеннями завдяки роздвижній конструкції дверей.
Квартира обладнана теплолічильником. Встановлено централізоване опалення та теплу підлогу. Теплий балкон. Є кондиціонери холод-тепло (до мінус 15).
Квартира повністю мебльована. Є вся необхідна побутова техніка, включаючи смарт ТВ, посудомийну машину, духовку, великий холодильник (Лібхер), електрокамін. Вбудований сейф.
Домашні улюбленці не допускаються. Можна іноземцям та з дітьми.
Дім-свічка, закритий з усіх боків іншими будинками. Є тамбур, який закривається на ключ. Встановлені бронедвері та сигналізація ДСО. У будинку є консьєрж, ліфт та вантажний ліфт.
Зручна транспортна розвязка.
Є теплий балкон з центральним опаленням та підігрівом підлоги. Встановлена пожежна сигналізація та відеоспостереження. Є гардероб.