Perfect bud

1 будинок
в процесі
3 будинки
здано з 2010
2010
рік заснування
Новобудови забудовника Perfect bud у Рівному
ЖК Lounge
всі квартири продані
ЖК Lounge
Боярка
ТРЦ "Екватор"
ЖК Клубний будинок 16
всі квартири продані
ЖК Клубний будинок 16
Боярка
ТРЦ "Екватор"
пров. Дубенський
всі квартири продані
пров. Дубенський
Тинне
Ринок Ювілейний
ЖК Perfect house
всі квартири продані
ЖК Perfect house
Боярка
ТРЦ "Екватор"
Інші забудовники
Про будівельну компанію Perfect bud

Девелоперська компанія Perfect bud була заснована в 2010 році, а будівельну діяльність розпочала двома роками раніше. У числі реалізованих проєктів: житлові будинки, котеджі, малоквартирні будинки клубного типу. Perfect bud зводить будинки «під ключ» — тим, хто вирішить інвестувати в проєкт, не доведеться витрачати час і сили на внутрішні і зовнішні ремонтні роботи.

Компанія пропонує своїм клієнтам безтурботний і легкий період будівництва — замовник може не вдаватися в технічні деталі процесу, але при цьому Perfect bud заявляє, що:

  • матеріали і технології, які використовуються в будівництві, отримані від надійних постачальників, перевірені і повністю сумісні між собою;
  • будинки проєктують відповідно до сучасних дизайнерських і архітектурних тенденцій, тому вони будуть актуальними протягом багатьох років;
  • всі будівельні та монтажні процеси відповідають нормам і правилам, а якість контролюють провідні фахівці з великим досвідом.

Для того, щоб все це було не просто на словах, а й на ділі, в компанії створена послідовна і поетапна система контролю через проєктний відділ, службу інженерів технічного нагляду, незалежну експертизу з боку постачальників комплектуючих — і все це доступно кожному клієнту. Для оперативної відповіді на питання і координації процесів з кожним інвестором працює персональний менеджер проєкту.

Більше
Менше