Novos Development Group

3 будинки
в процесі
3 будинки
здано з 2014
2014
рік заснування
Новобудови забудовника Novos Development Group у Полтаві
ЖК AMSTERDAM
Київський
ЖК AMSTERDAM
Від 1.47 млн грн
1 будинок будується
ЖК Оскар
Останні квартири
Київський
ЖК Оскар
Від 2.6 млн грн
Останні квартири
1 будинок збудовано
ЖК Victory Club House
Шевченківський
ЖК Victory Club House
Від 3.29 млн грн
1 будинок збудовано
ЖК Козацький
всі квартири продані
Шевченківський
ЖК Козацький
всі квартири продані
1 будинок збудовано
ЖК Кадетський
всі квартири продані
Шевченківський
ЖК Кадетський
всі квартири продані
2 будинки збудовано
Про будівельну компанію Novos Development Group

Novos Development Group — це професійний девелопмент у сегменті житлової та комерційної нерухомості. Історія Групи почалася з кількох компаній, які реалізували в 2004-2015 роках різнопрофільні об'єкти у Полтаві. Набутий ними досвід став основою для подальшого розвитку забудовника, який не просто будує квадратні метри, а створює комфортний сучасний простір з унікальними рішеннями для кожного. Житлові комплекси від Novos Development Group приваблюють своєю відкритістю та інфраструктурною облаштованістю.

Головною особливістю будь-яких проектів компанії є їх орієнтованість на задоволення всіх потреб власників кожного квадратного метра. Саме тому створення кожного нового об'єкта житлової або комерційної нерухомості забудовник починає з глибокого аналізу ринку нерухомості і закінчує реалізацією та введенням у експлуатацію.

Успішно справлятися з цим завданням Novos Development Group допомагає багаторічний досвід, постійний розвиток та дотримання передових тенденцій у будівництві та проектуванні. Кожен новий продукт компанії — це продумана концепція, розроблена з урахуванням усіх факторів, включаючи історичну спадщину міст та природний ландшафт.

Зібравши у своїх рядах кращих фахівців у галузі управління проєктами, девелопменті житлової нерухомості та будівництві, Novos Development Group продовжує дивувати полтавчан унікальними новобудовами, впроваджуючи на ринок нерухомості інновації в будівництві та авторські архітектурні рішення. Серед успішно завершених перший у Полтаві клубний будинок європейського рівня Victory Club House та декілька житлових комплексів у історичному центрі міста, які об'єднали комфорт затишного житла із зеленню пішохідних зон та красою гармонійних архітектурних композицій.

Більше
Менше
Ще забудовники