Novos Development Group

1 будинок
в процесі
4 будинки
здано з 2014
2014
рік заснування
Новобудови забудовника Novos Development Group у Полтаві
ЖК Victory Club House
Остання квартира
Знижка до 200 000 грн
ЖК Victory Club House
Центр
Від 4.78 млн грн
Корпусний сад
ЖК Оскар
Остання квартира
Ціна 1 100 $/м²
ЖК Оскар
Центр
Від 3.18 млн грн
Каштанова алея
ЖК AMSTERDAM
ЖК AMSTERDAM
Центр
Від 2.18 млн грн
Каштанова алея
ЖК Кадетський
всі квартири продані
ЖК Кадетський
Центр
Корпусний сад
ЖК Козацький
всі квартири продані
ЖК Козацький
Центр
Корпусний сад
Інші забудовники
Про будівельну компанію Novos Development Group

Novos Development Group — це професійний девелопмент у сегменті житлової та комерційної нерухомості. Історія Групи почалася з кількох компаній, які реалізували в 2004-2015 роках різнопрофільні об'єкти у Полтаві. Набутий ними досвід став основою для подальшого розвитку забудовника, який не просто будує квадратні метри, а створює комфортний сучасний простір з унікальними рішеннями для кожного. Житлові комплекси від Novos Development Group приваблюють своєю відкритістю та інфраструктурною облаштованістю.

Головною особливістю будь-яких проектів компанії є їх орієнтованість на задоволення всіх потреб власників кожного квадратного метра. Саме тому створення кожного нового об'єкта житлової або комерційної нерухомості забудовник починає з глибокого аналізу ринку нерухомості і закінчує реалізацією та введенням у експлуатацію.

Успішно справлятися з цим завданням Novos Development Group допомагає багаторічний досвід, постійний розвиток та дотримання передових тенденцій у будівництві та проектуванні. Кожен новий продукт компанії — це продумана концепція, розроблена з урахуванням усіх факторів, включаючи історичну спадщину міст та природний ландшафт.

Зібравши у своїх рядах кращих фахівців у галузі управління проєктами, девелопменті житлової нерухомості та будівництві, Novos Development Group продовжує дивувати полтавчан унікальними новобудовами, впроваджуючи на ринок нерухомості інновації в будівництві та авторські архітектурні рішення. Серед успішно завершених перший у Полтаві клубний будинок європейського рівня Victory Club House та декілька житлових комплексів у історичному центрі міста, які об'єднали комфорт затишного житла із зеленню пішохідних зон та красою гармонійних архітектурних композицій.

Більше
Менше