NOVBUD

3 будинки
в процесі
96 будинків
здано з 2010
2007
рік заснування
Новобудови забудовника NOVBUD у Київській області
ЖК Нові Теремки
немає зв'язку
ЖК Нові Теремки
Новосілки
Іподром
ЖК Petrivsky Residence
продажі призупинено
ЖК Petrivsky Residence
Святопетрівське
Житомирська
ЖК Нові Жуляни
немає зв'язку
ЖК Нові Жуляни
Крюківщина
Теремки
ЖК Петрівський квартал
немає зв'язку
ЖК Петрівський квартал
Святопетрівське
Житомирська
ЖК Квартал Крюківщина
всі квартири продані
ЖК Квартал Крюківщина
Крюківщина
Іподром
Інші забудовники
Про будівельну компанію NOVBUD

Будівельна компанія NOVBUD працює на ринку первинної нерухомості Київської області з 2007 року. За цей час вона стала автором кількох масштабних проєктів, реалізація деяких триває і сьогодні.

Якими принципами керується в роботі забудовник NOVBUD

Можливості компанії «НовБуд» дозволяють проводити повний цикл робіт від створення до реалізації об'єктів житлової нерухомості. Для NOVBUD продаж квартир в новобудовах передмістя Києва – це не єдиний напрямок діяльності. Також девелопер здійснює управління житловими об'єктами, надає послуги з їх ефективної експлуатації.

Будучи членом Конфедерації будівельників України, компанія NOVBUD, новобудови якої займають верхні позиції в рейтингах і ТОПах по затребуваності серед покупців, довела надійність і не раз заслуговувала позитивні відгуки.

ЖК NOVBUD: що пропонує забудовник

Будкомпанія «НовБуд» зводить як багатоквартирні житлові будинки, так і комплекси котеджів і таунхаусів, які набирають популярність. При проєктуванні об'єктів увага приділяється зручності і ергономічності планувань, надійності житла, екологічності.

З повним переліком будинків, в яких пропонує купити квартиру в передмісті Києва NOVBUD, можна ознайомитися на офіційному сайті. Там же розміщена інформація про ціни та акції, умови продажу квадратних метрів з ремонтом і без, фото будинків, останні новини компанії.

Більше
Менше