1-кімнатні квартири від 3.15 млн грн
70 000 грн за м²
1 кімната
45 м²
Поверхи: 2-6
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
70 000 грн за м²
1 кімната
48.99 м²
Поверхи: 2-6
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
70 000 грн за м²
1 кімната
63.66 м²
Поверхи: 2-6
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
70 000 грн за м²
1 кімната
66.64 м²
Поверхи: 7
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
2-кімнатні квартири від 3.68 млн грн
68 000 грн за м²
2 кімнати
54.17 м²
Поверхи: 2-6
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
68 000 грн за м²
2 кімнати
105.73 м²
Поверхи: 7
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
3-кімнатні квартири від 4.75 млн грн
57 500 — 59 000 грн за м²
3 кімнати
82.66 м²
Поверхи: 2-6
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
Найважливіші оновлення ЖК CONTINENT CLUB
Акції, знижки та спецпропозиції
Нові фотографії з будівництва, аерообльоти
Оновлення цін від відділу продажу
Оновлення документів в реєстрах