Єврохолдінг

1998
рік заснування
1
будинок здано у 1 ЖК
з 2010 року
5
будинків в процесі у 3 ЖК
Вся Україна
Луцьк
Івано-Франківськ
Новобудови забудовника Єврохолдінг
Про будівельну компанію Єврохолдінг

ТОВ ХК «Euroholding» вже більше 20 років займається проектуванням та будівництвом житлових комплексів, торгово-розважальних та бізнес-центрів. На сьогоднішній день компанія реалізує декілька проектів у Волинській, Івано-Франківській та Рівненській областях. У кожного з них свій характер та історія, але є й спільне - забезпечення максимального комфорту та якості життя, починаючи від вибору ділянки забудови до ландшафтного дизайну і забезпечення безпеки мешканців та їх майна.

Кожен з проектів девелопера «Euroholding» - це не просто комфортне житло або комерційні площі для розвитку бізнес ідей, це добре продуманий простір з власною інфраструктурою, автомобільними проїздами та паркінгами, пішохідними алеями, велодоріжками, безпечними дитячими та спортивними майданчиками, зонами відпочинку та продуманою охоронною системою.

Особливу увагу забудовник «Єврохолдинг» приділяє енергозберігаючим технологіям, застосовуючи у своїх комплексах сучасну систему вентильованого фасаду, енергозберігаючі шумоізоляційні вікна та балконні системи, системи індивідуального опалення та інші інновації, які дозволять мешканцям мінімізувати комунальні платежі.

Один з найяскравіших проектів «Euroholding» - ЖК «Яровиця» у Луцьку, який заслужив нагороду Міжнародного конкурсу «Кришталева цегла», як кращий будинок 2018 року на прикордонних територіях по обидва боки східного кордону Європейського Союзу. Оцінили «Яровицю» й мешканці Луцька - комплекс удостоївся нагороди в номінації «Кращий комплекс 2017 року» конкурсу «Люди року» м.Луцька.

Ще один напрямок діяльності девелоперської компанії «Єврохолдинг» - благодійні проекти спрямовані на захист навколишнього середовища, допомогу дітям та нужденним, будівництво громадської інфраструктури. Компанія на постійній основі співпрацює з Волинським фондом «Допоможи дитині» та Благодійним фондом «Волинь-2014».

Ще забудовники
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування