Єврохолдінг

1998
рік заснування
18
будинків здано у 5 ЖК
з 2010 року
6
будинків в процесі у 4 ЖК
Вся Україна
Луцьк
Івано-Франківськ
Рівне
Новобудови забудовника Єврохолдінг
ЖК Kyiv Sky
Продається та будується
Знижка 94 000 грн
%
Луцьк
ЖК Kyiv Sky
Від 818 тис. грн
Продається та будується
1 будинок будується
ЖК Orange City
Продається та будується
Знижки до 34 000 грн
%
Вараш
ЖК Orange City
Від 669 тис. грн
Продається та будується
1 будинок будується, 1 збудовано, 1 в проєкті
ЖК Dream Town
Продається та будується
Знижка до 40 000 грн
%
Луцьк
ЖК Dream Town
Від 890 тис. грн
Продається та будується
2 будинки будується, 3 збудовано, 2 в проєкті
ЖК Яровиця Life
Продажі ведуться
Калуш
ЖК Яровиця Life
Від 635 тис. грн
Продажі ведуться
4 будинки збудовано
ЖК Яровиця
Останні квартири
Луцьк
ЖК Яровиця
Від 2.61 млн грн
Останні квартири
11 будинків збудовано
ЖК Яровиця Парк
Всі квартири продані
Володимир-Волинський
ЖК Яровиця Парк
Всі квартири продані
1 будинок збудовано
Про будівельну компанію Єврохолдінг

ТОВ ХК «Euroholding» вже більше 20 років займається проєктуванням та будівництвом житлових комплексів, торгово-розважальних та бізнес-центрів. На сьогоднішній день компанія реалізує декілька проєктів у Волинській, Івано-Франківській та Рівненській областях. У кожного з них свій характер та історія, але є й спільне - забезпечення максимального комфорту та якості життя, починаючи від вибору ділянки забудови до ландшафтного дизайну і забезпечення безпеки мешканців та їх майна.

Кожен з проєктів девелопера «Euroholding» - це не просто комфортне житло або комерційні площі для розвитку бізнес ідей, це добре продуманий простір з власною інфраструктурою, автомобільними проїздами та паркінгами, пішохідними алеями, велодоріжками, безпечними дитячими та спортивними майданчиками, зонами відпочинку та продуманою охоронною системою.

Особливу увагу забудовник «Єврохолдинг» приділяє енергозберігаючим технологіям, застосовуючи у своїх комплексах сучасну систему вентильованого фасаду, енергозберігаючі шумоізоляційні вікна та балконні системи, системи індивідуального опалення та інші інновації, які дозволять мешканцям мінімізувати комунальні платежі.

Один з найяскравіших проєктів «Euroholding» - ЖК «Яровиця» у Луцьку, який заслужив нагороду Міжнародного конкурсу «Кришталева цегла», як кращий будинок 2018 року на прикордонних територіях по обидва боки східного кордону Європейського Союзу. Оцінили «Яровицю» й мешканці Луцька - комплекс удостоївся нагороди в номінації «Кращий комплекс 2017 року» конкурсу «Люди року» м.Луцька.

Ще один напрямок діяльності девелоперської компанії «Єврохолдинг» - благодійні проєкти спрямовані на захист навколишнього середовища, допомогу дітям та нужденним, будівництво громадської інфраструктури. Компанія на постійній основі співпрацює з Волинським фондом «Допоможи дитині» та Благодійним фондом «Волинь-2014».

Ще забудовники