Єврохолдінг

1998
рік заснування
26
будинків здано у 7 ЖК
з 1998 року
4
будинки в процесі у 4 ЖК
Новобудови забудовника Єврохолдінг
ЖК U HOME
“єОселя” на готові квартири
ЖК U HOME
Зміїнець
Від 1.54 млн грн
ЖК РЕНЕСАНС
Відкрите бронювання
ЖК РЕНЕСАНС
Луцьк
Від 1.63 млн грн
Північний ринок
ЖК Dream Town
Квартири в збудованому будинку
ЖК Dream Town
Луцьк
Від 1.77 млн грн
ЖК Orange City
всі квартири продані
ЖК Orange City
Вараш
ЖК Яровиця
всі квартири продані
ЖК Яровиця
Луцьк
ЖК Kyiv Sky
всі квартири продані
ЖК Kyiv Sky
Луцьк
Старе місто
ЖК Яровиця Life
всі квартири продані
ЖК Яровиця Life
Калуш
ЖК Яровиця Парк
всі квартири продані
ЖК Яровиця Парк
Володимир
Про будівельну компанію Єврохолдінг

ТОВ ХК «Euroholding» вже більше 20 років займається проєктуванням та будівництвом житлових комплексів, торгово-розважальних та бізнес-центрів. На сьогоднішній день компанія реалізує декілька проєктів у Волинській, Івано-Франківській та Рівненській областях. У кожного з них свій характер та історія, але є й спільне - забезпечення максимального комфорту та якості життя, починаючи від вибору ділянки забудови до ландшафтного дизайну і забезпечення безпеки мешканців та їх майна.

Кожен з проєктів девелопера «Euroholding» - це не просто комфортне житло або комерційні площі для розвитку бізнес ідей, це добре продуманий простір з власною інфраструктурою, автомобільними проїздами та паркінгами, пішохідними алеями, велодоріжками, безпечними дитячими та спортивними майданчиками, зонами відпочинку та продуманою охоронною системою.

Особливу увагу забудовник «Єврохолдинг» приділяє енергозберігаючим технологіям, застосовуючи у своїх комплексах сучасну систему вентильованого фасаду, енергозберігаючі шумоізоляційні вікна та балконні системи, системи індивідуального опалення та інші інновації, які дозволять мешканцям мінімізувати комунальні платежі.

Один з найяскравіших проєктів «Euroholding» - ЖК «Яровиця» у Луцьку, який заслужив нагороду Міжнародного конкурсу «Кришталева цегла», як кращий будинок 2018 року на прикордонних територіях по обидва боки східного кордону Європейського Союзу. Оцінили «Яровицю» й мешканці Луцька - комплекс удостоївся нагороди в номінації «Кращий комплекс 2017 року» конкурсу «Люди року» м.Луцька.

Ще один напрямок діяльності девелоперської компанії «Єврохолдинг» - благодійні проєкти спрямовані на захист навколишнього середовища, допомогу дітям та нужденним, будівництво громадської інфраструктури. Компанія на постійній основі співпрацює з Волинським фондом «Допоможи дитині» та Благодійним фондом «Волинь-2014».

Ще забудовники