Немає зв'язку
Збудовано
Немає зв'язку
Збудовано
Розташування
Вказати неточність
Генплан
Метро
Мапа
Супутник
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Вказати неточність
Дивитись всі
Статус будівництва
Оновлено 14.06.2022
Вказати неточність
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Котеджі
В проєкті 60 Будуються 0 Збудовані 4
Дуплекси
В проєкті 11 Будуються 0 Збудовані 0
  Вільні Забудовуються Забудовані
Ділянки
Вільні 90 Забудовуються 0 Забудовані 20
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із КМ Ясний
Про проєкт
КМ Ясний ще шукають як Ясний
Вказати неточність

Котеджне містечко «Ясний» розташоване в екологічно чистій місцевості далеко від промислових підприємств. Поблизу є кілька озер, неподалік є ділянка лісу.

Розташування котеджного селища

КМ «Ясний» в Ясногородці Макарівського району Київської області знаходиться між селами Неграші та Осикове, поруч з трасою Р-04. Відстань до Макарова становить приблизно двадцять п'ять кілометрів. Проїхати тридцять кілометрів до Кільцевої автодороги Києва на автомашині можна за тридцять-сорок хвилин. До станції метро «Житомирська» також близько тридцяти кілометрів. По сусідству є зупинка автобуса, який курсує до метро «Нивки».

Інфраструктура котеджного містечка

У селі є все необхідне для комфортного проживання. Поблизу:

 • загальноосвітня школа І-ІІ ступеня з дитячим садком;
 • автомагазин;
 • магазини продовольчих і господарських товарів.

Котеджне селище має власну обслуговуючу організацію, яка забезпечує прибирання прибудинкової території, вивезення сміття, стежить за справністю вуличного освітлення і системи відеоспостереження. Ті, хто вирішив купити будинок в КМ «Ясний» в Ясногородці, можуть бути спокійні за свою нерухомість – селище знаходиться під цілодобовою охороною.

Забудовник потурбувався і про підключення котеджів до інженерних комунікацій, в кожному будинку є:

 • електроенергія;
 • газ;
 • система опалення з газовим котлом;
 • водопровід з артезіанської свердловини глибиною 100 метрів;
 • каналізація – септик.

Згідно з генпланом вся земля поділена на окремі огороджені земельні ділянки. Територія кожної ділянки може мати площу від 600 до 1000 м2.

Власник нерухомості в КМ «Ясний» отримує можливість користуватися власною інфраструктурою, в яку входить магазин, медичний пункт, кафе, а також два дитячих і один спортивний майданчик. Керуюча компанія розміщується в окремій адміністративній будівлі.

Технологія будівництва та типи нерухомості

Котеджне містечко є частиною великого інфраструктурного проєкту, до складу якого входять малоформатні будинку на п'ять-десять квартир, зблоковані будинки з двома таунхаусами, а також котеджі.

Спорудження ведеться із застосуванням адаптивних термо-активних будівельних систем, що зменшують ціну, по якій здійснюється продаж будинків в КМ «Ясний» в Ясногородці, і поліпшують параметри нерухомості.

Будинки будуються за чотирма типовими проєктами – три типи котеджів одноповерхові, в одному проєкті передбачено мансардний поверх. Стіни зводяться з газоблоків, оздоблення фасадів виконується декоративною штукатуркою. Плоскі покрівлі покриваються рулонними ізоляційними матеріалами, а для скатних дахів застосовується бітумна черепиця.

Усі котеджі мають невеликі площі, але в них передбачені зручні планування. У котеджі є:

 • кухня;
 • спальні;
 • хол;
 • санвузол з ванною;
 • гардеробна.

У двоповерхових котеджах у мансарді є додатковий санвузол з ванною, дві спальні, гардеробна і кабінет.

На офіційному сайті зазначена адреса офісу, в якому здійснюється продаж будинків, там же можна записатися на перегляд і уточнити всі питання, що стосуються оформлення розстрочки та іпотеки. На карті вказана схема проїзду до котеджного містечка з Києва. Відгуки про КМ «Ясний» публікуються на форумах і в соцмережах.

Дивитись всі