Строй Сіті Development

2010
рік заснування
7
будинків здано у 2 ЖК
з 2010 року
17
будинків в процесі у 12 ЖК
Вся Україна
Харків
Київ
Новобудови забудовника Строй Сіті Development
Про будівельну компанію Строй Сіті Development

Девелоперська група компаній «Строй Сіті Development» 10 років працює на ринку Харкова і Києва. Всі проекти забудовника створені за принципом «трьох К» — комфорт, краса та концептуальність. У «Строй Сіті Development» впевнені, що цей принцип дозволить змінити погляд на філософію міського життя.

На рахунку компанії 10 реалізованих проектів у Києві та Харкові, від малоповерхових забудов до житлової нерухомості бізнес-класу та багатофункціональних комплексів, таких як харківський IT-park Manufactura. Останній з'явився на місці старої борошномельної фабрики, яка простоювала з часів «перебудови». Унікальність цього проекту полягає в інженерному вирішенні — п'ять окремих будинків, які виконують різні функції.

IT-park Manufactura, проект Urban One та перші харківські вежі High Hills з квартирами бізнес-класу, басейном і BBQ-зоною на даху та офісами в одному архітектурному ансамблі дозволили девелоперу у 2020 році отримати престижну нагороду «Фаворити Харкова 2020» у номінації «Оригінальність, архітектурність, екологічність та сучасний дизайн».

Строй Сіті Development створює індивідуальні проекти, об'єднані загальною концепцією. Кожен об'єкт являє собою мультифункціональний комплекс з власною інфраструктурою або розташований поруч з офісними, торговими і спортивними центрами, зонами відпочинку та іншими інфраструктурними об'єктами. Середній термін будівництва — 28 місяців, що досягається завдяки використанню інноваційних матеріалів, прогресивних технологій і останніх інженерних рішень. Також компанія впроваджує технології будівництва, які сприяють економії ресурсів в майбутньому.

У 2020 році «Строй Сіті Development» створила дочірню компанію Urban One, орієнтовану безпосередньо на інвестиції в нерухомість. Вона візьме на себе управління нерухомістю інвесторів, проконтролює надходження платежів та допоможе заробити на вкладенні фінансів у апартаменти бізнес-класу.

Ще забудовники