Новини забудовника Стандарт Буд у Полтаві
Новобудови забудовника Стандарт Буд у Полтаві
ЖК Standard LUX
ЖК Standard LUX
Центр
Від 2.03 млн грн
ТРЦ "Конкорд"
ЖК Стандарт
ЖК Стандарт
Автовокзал
Від 1.55 млн грн
ТРЦ "Екватор"
ЖК Династія
“єОселя” на готові квартири
ЖК Династія
Токарний
Від 1.98 млн грн
ТРЦ "Конкорд"
БФК Shevchenka 58a
Відкрите бронювання
БФК Shevchenka 58a
Центр
Від 1.11 млн грн
Корпусний сад
Новобудови і відділи продажів забудовника Стандарт Буд на карті
Про будівельну компанію Стандарт Буд

«Стандарт Буд» — будівельна компанія, яка формує новий архітектурний образ Полтави, створюючи об'єкти нерухомості бізнес-класу. З моменту заснування у 2017 році забудовник реалізував один проект, ще два — близькі до завершення: житлові комплекси «Стандарт», «Династія» та Standart LUX. При цьому два з них перемогли в номінаціях «Кращі регіональні комплекси» VIII Всеукраїнської будівельної премії IBuild, яка проводиться Конфедерацією Будівельників України. Високу якість та оригінальну архітектуру об'єктів «Стандарт Буд» оцінили і покупці житлових метрів, і орендарі комерційних та офісних площ.

Основна місія компанії — не просто будівництво квадратних метрів, а створення нового комфортного середовища проживання, що відповідає високим сучасними стандартами будівництва. Досягати цієї мети забудовнику допомагає власна проєктна організація — Група компаній «Стандарт проєкт», яка спеціалізується на проектуванні об'єктів різних типів складності в сферах житлового, промислового та цивільного будівництва, від навчально-виховних і медичних установ до торгово-розважальних центрів і споруд комунально-складського призначення.

Серед останніх проектів Групи торгово-офісний центр в Лейпцигу, торгово-офісний центр «Авіла» у Житомирі, житловий комплекс «Модерн» та торгово-офісний центр IDM Plaza в Ужгороді. В цілому команда «Стандарт проєкт» розробила 200 тисяч сучасних квадратних метрів.

Ще забудовники