Стандарт Буд

2017
рік заснування
0
немає зданих будинків
з 2017 року
4
будинки в процесі у 3 ЖК
Новини забудовника Стандарт Буд у Полтаві
Новобудови забудовника Стандарт Буд у Полтаві
ЖК Стандарт
Шевченківський
ЖК Стандарт
Від 1.5 млн грн
2 будинки будується
ЖК Династія
Шевченківський
ЖК Династія
Від 1.46 млн грн
1 будинок будується
ЖК Standard LUX
Ціна 34 900 грн/м²
%
Шевченківський
ЖК Standard LUX
Від 1.55 млн грн
1 будинок будується
БФК Standard Center
Продаж призупинений
Шевченківський
БФК Standard Center
Від 892 тис. грн
Продаж призупинений
1 будинок в проєкті
Новобудови і відділи продажів забудовника Стандарт Буд на карті
Про будівельну компанію Стандарт Буд

«Стандарт Буд» — будівельна компанія, яка формує новий архітектурний образ Полтави, створюючи об'єкти нерухомості бізнес-класу. З моменту заснування у 2017 році забудовник реалізував один проект, ще два — близькі до завершення: житлові комплекси «Стандарт», «Династія» та Standart LUX. При цьому два з них перемогли в номінаціях «Кращі регіональні комплекси» VIII Всеукраїнської будівельної премії IBuild, яка проводиться Конфедерацією Будівельників України. Високу якість та оригінальну архітектуру об'єктів «Стандарт Буд» оцінили і покупці житлових метрів, і орендарі комерційних та офісних площ.

Основна місія компанії — не просто будівництво квадратних метрів, а створення нового комфортного середовища проживання, що відповідає високим сучасними стандартами будівництва. Досягати цієї мети забудовнику допомагає власна проєктна організація — Група компаній «Стандарт проєкт», яка спеціалізується на проектуванні об'єктів різних типів складності в сферах житлового, промислового та цивільного будівництва, від навчально-виховних і медичних установ до торгово-розважальних центрів і споруд комунально-складського призначення.

Серед останніх проектів Групи торгово-офісний центр в Лейпцигу, торгово-офісний центр «Авіла» у Житомирі, житловий комплекс «Модерн» та торгово-офісний центр IDM Plaza в Ужгороді. В цілому команда «Стандарт проєкт» розробила 200 тисяч сучасних квадратних метрів.

Ще забудовники