РОДОЛІТ

2003
рік заснування
5
будинків здано у 1 ЖК
з 2010 року
4
будинки в процесі у 3 ЖК
Новобудови забудовника РОДОЛІТ у Чернівцях
Новобудови і відділи продажів забудовника РОДОЛІТ на карті
Про будівельну компанію РОДОЛІТ

«РОДОЛІТ» — девелоперська компанія повного циклу, яка функціонує на будівельному ринку України з 2003 року. За цей час забудовник досяг значного успіху в області житлової і комерційної нерухомості — на рахунку «РОДОЛІТ» 47 проєктів, та їх число з кожним роком зростає.

До житлових комплексів від даної будівельної компанії відносяться «Зелені пагорби», «Янтарний», «Науковий» і «Перспектива» в Чернівцях. Для всіх новобудов характерні сучасний зовнішній вигляд, низька щільність забудови і висока якість матеріалів. Додатково компанія надає послуги ремонту «під ключ» для тих, хто вирішив інвестувати в проєкти.

В рамках розвитку інфраструктури міста побудовано більше 150 000 кв. м. комерційних приміщень — тут відкриваються магазини, аптеки, дитячі розвиваючі центри, спортивні клуби, ресторани та інші корисні заклади.

Також серед досягнень будівельної фірми «РОДОЛІТ» важливо відзначити:

  • транспортні роботи — проведено капітальний ремонт і будівництво понад 200 км доріг;
  • інфраструктурні роботи — більше 150 проєктів в цій сфері, наприклад, на площі Галицькій і проспекті Перемоги у Львові, площі Турецькій і вулиці Богдана-Хмельницького в Чернівцях;
  • громадські роботи — у 2010 році побудована Сокирянська лікарня, в 2019 році проведено роботи по енергомодернізації школи №24 та ліцею №4;
  • будівельні роботи — крім вищевказаних ЖК було побудовано 5 під'їздів по вулиці Кармелюка, 110Б;
  • реконструйовано будівлю з надбудовою під житловий будинок по ул. Кишинівська, 3Д; зведений житловий будинок по вул. Богдана-Хмельницького, 30.
Ще забудовники