Продается двухуровневая трехкомнатная квартира в современном жилом комплексе комфорт - класса ЖК "Белый Шоколад-центр". Территория комплекса закрыта, благоустроена, есть места для парковки, детские площадки, даже собственное футбольное поле. Квартира расположена на 5-6 этажах, площадь 90,7/ 45,1/ 11.6 кв.м. включает в себя две спальни,, просторную кухню студию, два сан. узла с ванной и душевой кабиной, гардеробную и террасу. Выполнен дизайнерский ремонт из качественных материалов. Есть индивидуальное газовое отопление, теплый пол. Установлены три кондиционера, рекуператоры для очистки воздуха на каждом этаже, система-кабинет для очистки воды и обратный осмос а также генератор на 3,2 квт, что поддерживает работу всей техники при отсутствии электроэнергии.В центре Белогородки, где расположен комплекс, есть поликлиника, супермаркеты, школа, дет. сады, рынок, кафе, остановки транспорта. До станций метро “ Академгородок “ и “ Житомирская “ полчаса езды. Стоимость квартиры - 108800 у.е. Без комиссии!
Продається 1-кімнатна квартира в ЖК Білий шоколад City Lake
Ціна: 40 000 $
📍 Локація: сучасний житловий комплекс Білий шоколад City Lake
🟢 Поруч: школа, дитячі садки, супермаркети, аптеки, магазин Фора, зручна транспортна розв’язка.
Характеристики:
Площа загальна: 33,5 м²
Кухня: 9,27 м²
Поверх: 5/9
Кімнат: 1 (студія)
Тип стін: цегла
Клас житла: комфорт
Вид об’єкта: новобудова (2021 р.)
Опалення: індивідуальне газове
Стан: косметичний ремонт
Інтер’єр та обладнання:
Меблі: IKEA, Jysk (шафи, кухонні секції, тумби, полиці)
Сантехніка встановлена
Побутова техніка: холодильник, варочна панель, духовка, мікрохвильова піч, пральна машина
Переваги:
✅ Новобудова – сучасні технології утеплення та будівництва
✅ Двір із дитячими майданчиками та паркомісцями
✅ Розвинена інфраструктура у пішій доступності
✅ Квартира зручного планування – студія з великим вікном та простором для облаштування
В продажу неймовірно затишна, панорамна євро двушка, в Києво-Святошинському р-ні, Білогородка по вул. Тернівська 2Б, ЖК Перший Парковий, розташована на шостому поверсі восьми поверхового цегляного будинку, загальною площею 47,3 кв.м. Є підземне укриття в самому будинку.
Зручне планування: кухня-студія 23,1 кв.м, гардеробна 3,4 кв.м., житлова 13,7 кв.м, сумісний санвузол 5,6 кв.м., велика лоджия 1,5 кв.м. Квартира в ідеальному стані, ремонт, повністю облаштована меблями, всією необхідною технікою, газове опалення.
Закритий ЖК Перший Парковий, вміщує 5 будинків, має дитячий майданчик, паркувальні зони, чистий закритий під’їзд, магазин, кав’ярня, поряд Сільпо та Фора, зупинки загального транспорту.
Запрошуємо до перегляду!
Без комісії для покупця!
Продам власне комерційне приміщення вільного призначення.
Загальна площа 36 м2
Приміщення поділено на 2 кімнати + повноцінний санвузол і кухня.
1 кімната (виробнича студія для виготовлення та ремонту одягу)
2 кімната (примірочна + зона відпочинку з диваном і великим зеркальним шкафом )
Ідеально підійде для салону краси.
Пол плитка, стіни пошпакльовані і поклеєні шпалери, зроблена розводка електрики по всьому приміщенні.
Приміщення центральне і дуже тепле.
Встановлений бойлер, якісна сучасна сантехніка і розведена вентиляція.
Фасадне розположення на проїзну частину, 2 панорамних вікна з двома окремими входами.
Поряд величезний магазин Сільпо, 2 кафешки, аптека, стоматологія, салони краси, нотаріус, магазин одягу і т.д.
Прямий вхід в приміщення без пандусів і спусків.
Будинок введеного в експлуатацію, можна підключатись напряму до Київ обл енерго.
Переоформлення безкоштовне.
Простора двостороння квартира після будівельників. Санвузол роздільний.
Заведена гаряча та холодна вода. Встановлені лічильники для електрики. Система опалення індивідуальне електро.
Квартира без меблів.
Продаж без комісії. Власник.
Квартира розташована в ЖК "Всі Свої" в цегляному будинку комфорт-класу, зданому в експлуатацію. Будинок підключений до централізованих комунікацій. Встановлений полуторний ліфт. Усі ремонтні роботи по підїзду завершені. В будинку є аптека, пошта, студія манікюру та канцелярія. Вїзд на територію для сторонніх авто закритий. На території є охорона, зелені зони та власний дитячий майданчик.
Розвинута інфраструктура: маркети Varus і АТБ, базар, ресторани, кафе, банк, школи, садочок, амбулаторія, ліс та озеро. Зупинка транспорту розташована напроти ЖК. Легкий доступ до міста (метро Нивки, Житомирська, Академмістечко) за 20 хвилин.
Квартира з чудовими краєвидами. Встановлені металопластикові панорамні вікна та двері. Є відеоогляд.
Дворівнева квартира з суміжним прохідним плануванням. На першому поверсі розташована кухня-студія, два санвузли, гардеробна. На другому поверсі знаходиться кімната відпочинку з виходом на відкриту терасу з мангалом. Є горище.
Індивідуальне опалення.
Торг можливий.
ЖК Білий Шоколад має закриту територію з пропускною системою.
До Києва 12 км (20-30 хв до метро). Зупинка громадського транспорту розташована у 100 метрах. Розвинена інфраструктура: поруч садок, школа, дитячі майданчики, аптека, кавярні, супермаркети Сільпо, Фора, Варус. Два рази на тиждень працює базар. Біля будинку знаходиться зона відпочинку з альтанками, шезлонгами та мангалами.
Квартира має панорамні вікна. З тераси відкривається вид на ліс.
Квартира має планування студії з суміжним санвузлом. Зроблено євроремонт.
В квартирі встановлено автономне опалення з двоконтурним газовим котлом, радіаторами, лічильниками газу, світла та води. Будинок утеплений, що забезпечує невеликі комунальні платежі.
ЖК "Амстердам" побудований у 2022 році. Біля будинку завжди є вільні паркомісця для авто. На території ЖК є кавярні, магазин, дитячі та спортивні майданчики.
300 метрів від ЖК розташований великий супермаркет "Сільпо", "Фора", а також двічі на тиждень працює великий базар. Школа та дитячий садок знаходяться в пішій доступності. Поруч з ЖК є зупинка громадського транспорту з маршрутками до метро, які ходять кожні 5-7 хвилин.
Квартира світла, тепла та затишна.
Квартира має зручне планування. На першому поверсі розташована кухня-студія з санвузлом. На другому поверсі може бути одна велика спальня або дві невеликі. Квартира здається з підведеними комунікаціями, зовнішніми роботами, вхідними дверима з утепленням та якісними вікнами WDS.
Квартира обладнана індивідуальним електричним опаленням з можливістю встановлення теплових насосів, сонячних панелей та автономного електрогенератора. На кожну квартиру виділено 7 кВт електрики. Також є своя свердловина, яка забезпечує воду навіть при відключеннях світла. Каналізація працює за допомогою септиків.
Продаж здійснюється від забудовника. Є розтермінування на рік. Для бронювання необхідно внести завдаток у розмірі 500 доларів, решта суми сплачується при переоформленні. Всі документи в наявності.
Квартира розташована в таунхаусі з власним двориком, який входить у вартість. Вже збудовано та введено в експлуатацію дві черги, третя активно бронюється та продається. Є можливість обєднувати тауни між собою та збільшувати квадратуру у 2 рази. Також є інша квадратура таунхаусів, а саме 48 кв.м. та 71 кв.м.
Квартира має дуже зручну розвязку, зручний зїзд на Житомирську трасу та Кільцеву дорогу. В 5 хвилинах їзди знаходяться Софіївська Борщагівка та центр Білогородки з школами, садочками, спортзалами, кінотеатрами тощо. Поруч є АТБ, Сільпо, зупинка транспорту та кавярня.
Квартира після будівельників. Планування включає 2 кімнати, кухню-студію, ванну кімнату, коридор, господарський блок, терасу з гарним видом та великий балкон зі зворотного боку.
ЖК "Білий шоколад" - сучасний житловий комплекс європейського зразка. Територія комплексу красива та тиха. Недалеко від Києва, озера та лісу.
Поруч розташовані школа, магазини, клініка, стоматології, косметолог, аптеки, амбулаторія, кавярні та інші заклади.
Квартира має гарний вид з тераси. Можна робити ремонт та втілювати свої дизайнерські проекти.
Квартира має стильне планування з багатофункціональною кухнею-студією. У вітальні багато шаф-купе. Світла і зручна спальня з високим ліжком. Балкон засклений.
Квартира оснащена індивідуальним опаленням з газовим котлом. Водопостачання забезпечується власною свердловиною в ЖК, а водовідведення здійснюється через централізовану каналізацію. У квартирі є тепла підлога по всій площі.
Квартира обладнана всім необхідним для комфортного життя. На кухні є вбудована побутова техніка: холодильник, мікрохвильовка та духова шафа. У вітальні є великий зручний диван. Ванна кімната обладнана пральною та сушильною машиною, а також має шафи для зберігання.
Без комісії для покупця. Можливий торг. Документам більше 3 років.
Підїзд до ЖК охороняється. У дворі є дитячий майданчик.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. Неподалік є супермаркет АТБ, озеро, ліс, зупинка громадського транспорту, школа, садочки. До центру міста 2 км.
2 кімнати
з ремонтом
63.1 / 29.1 / 16 м²
цегляна
поверх 8 з 8
власник
1.45 млн грн
36 270 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1к-квартиру в передмісті Києва (ЖК "АМСТЕРДАМ") ЖК "АМСТЕРДАМ"
Квартира має роздільне планування. Кухня-студія площею 17,2 кв.м. Стан квартири "від забудовника" з обробкою, ремонт після будівельників.
Прямий продаж від власника без комісії. Квартира вільна і чекає свого нового власника.
Будинок бетонно-монолітний, введений в експлуатацію.
1 кімната
без ремонту
40 / - / 17 м²
поверх 3 з 4
3.31 млн грн
26 363 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж квартири 125 м з власною терасою City Lake Білий Шоколад ЖК Like city
Квартира дворівнева з власною терасою площею 30 кв.м. Тераса врахована в площу квартири по коефіцієнту 0,3, що становить 10 кв.м. Планування квартири дозволяє реалізувати найкращі побажання в дизайні та облаштуванні.
Вартість квартири становить 79 900 у.о. без комісії для покупця.
ЖК City Lake - сучасний житловий комплекс із закритою територією, цілодобовою охороною та відеоспостереженням. На території є прямий вихід до озера з облаштованим пірсом, просторі алеї, велодоріжки, сучасні дитячі майданчики, футбольне поле та зони для BBQ.
Комплекс розташований лише за 6 км від межі Києва. Інфраструктура вже функціонує: кафе, магазини, аптека, приватний дитячий садок і початкова школа, дитячий фітнес-центр із басейном, ательє, творча студія, спортивний клуб та фітнес-студії, зарядки для електромобілів, футбольне поле, торговий центр біля вїзду з супермаркетом "Фора".
Квартира-студія з суміжним санвузлом. Ремонт після будівельників.
Індивідуальне електроопалення. У квартирі є електрика, каналізація септик, скважина. Вивіз відходів організовано.
Квартира підходить як для власного проживання, так і під бізнес (оренду). Можна заходити на ремонт.
Хороша транспортна розвязка всього в 8 км. від Києва. До м. Академмістечко можна дістатися за 15 хвилин, до м. Теремки - за 20 хвилин. Маршрути: 796, 742 - Академмістечко, 824 - Нивки, 374 - ВДНГ, Теремки.