Будинок-дача в житловому стані.
Провідне світло, скважина з водою. Опалення твердопаливне. Санвузол розташований у дворі.
Будинок не мебльований.
Двір обгороджений.
Є балкон, сад, город. На вікнах встановлені грати. Додатково є супутникове ТБ.
На земельній ділянці розташовані дві будівлі площею 12 кв.м. кожна.
Підключено електрику.
Земельна ділянка приватизована, з оформленим кадастровим номером. На ділянці ростуть фруктові дерева, виноград та великий горіх.
Зупинка маршрутки знаходиться в пяти хвилинах ходьби.
Земельна ділянка знаходиться в мальовничому районі міста, з асфальтованою дорогою.
Будиночок площею 18.8 кв.м. має просторе горище та підвал.
Світла немає. Система опалення - інша.
Без торгу. Продаж здійснюється без переоформлення.
Участок розташований на рівній місцевості поруч з лісом.
Пів будинку з житловим станом. Цоколь будинку з бутового каменю висотою 50 см від землі. Будинок використовувався як дача і майже не використовувався.
Опалення твердопаливне. Є електрика. Санвузол розташований у дворі.
Будинок мебльований.
Будинок розташований на рівному місці з земельною ділянкою площею 9 соток. Додатково є сарай і погріб.
Будинок знаходиться поблизу Василенкового поля, зупинки автобуса.
Будинок має підсобні приміщення, сад і город.
На території розташований цегляний будинок з кімнатою, туалетом, кладовою та горищем. Також є вагончик, який використовується як кухня.
Є колодязь. Є можливість завести світло.
Торг умісний.
Ділянка площею 6 соток має два розділи: фруктовий сад та город. Земля кожен рік засаджувалася. Є заїзд для машини. Встановлено відеоспостереження на територію. Ділянка обгороджена.
Будинок у житловому стані. На першому поверсі розташовані кухня та кімната, а на другому - велика кімната, кладовка та балкон. У дворі є санвузол.
Будинок опалюється твердим паливом. Є колодязь та бочка на 5412 літрів. Є перспектива проведення газу.
Будинок мебльований. Є швидкісний інтернет.
Можливий продаж у розстрочку.
Будинок має глибокий заїзд на 2-3 машини з автонавісом. Є гараж 6×4 з оглядовою ямою та підвалом. Також є погріб, сараї та баня. Земля приватизована, рівна, площею 8,31 сотки. Територія має огорожу та відеоспостереження.
До зупинки дві хвилини. Поряд розташовані житловий будинок, магазини, заправки, мийки.
На території багато фруктових дерев. Гарне та затишне місце для відпочинку сімєю. Можливо під бізнес сто, баню. Є цоколь.
Чудовий невеликий будиночок з вмістким підвалом.
Кооперативні документи.
Дача антивандальна, все закривається. Рівнесенька ділянка. Зручний підїзд автомобілем прямо до дачі.
Тихе місце, поряд дубовий ліс. Недалеко автобусна зупинка. В 20 метрах стовп електричний.
Екологічно чисте місце. Свіже повітря. Ідеальна дача для міського жителя.