Чого сидіти в місті в таку чудову пору? Краще на дачу, а там шашличок, річка, ліс, гамак і гарна компанія... А, може, шукаєте спокою, безпеки і чистого повітря? Дзвоніть, покажу! А похвалиться є чим. Гарна доглянута дача побудована в 2 цегли з грубою, гаражем та криницею. 6 соток + 2 в подарунок. Від траси Житомир - Коростишів - 200 метрів . Поруч річка, ліс, асфальтований підїзд та надійні сусіди, що живуть цілодобово. Ділянка оброблена, загорожена парканом і має гарну квадратну форму. Тож, краще побачити, дзвоніть

Дача під Житомиром. Ліс, річка, будинок

Продається трикімнатний будинок в районі Заріччя. Загальна площа - 52м2 Кімнати - 20.8, 6.5, і 10,7м2. Кухня 8.5 і є кладовка - 3.3 м2, де можна зробити санвузол. Ділянка - 11 сот., високо розташовується, не мокра. Двір зі всіх сторін огороджений. На території є сад, літня кухня, погріб, сараї. Хороший варіант для проживання, або під дачу. До Коростишівського кар’єру - 5-7 хвилин пішки. 24000 дол..

Продаж окремого будинку в місті Коростишів

Продається новий будинок з проведеними комунікаціями - придатний для постійного проживання чи в якості дачі, що потребує завершення внутрішнього оздоблення. Буднок знаходиться в затишному та спокійному місці району Киричанка. Водопостачання з власної свердловини Н51м., заведено в будинок. Вода джерельна високої якості- питна, що не поступається воді з Європейського джерела. Електропостачання 380V/20А. Лічильник 2х зоновий (День/ніч).Електрика заведена в будинок та розведена до кінцевих споживачів. Каналізація розведена по будинку та виведена у септик V 3m3. Опалиння пічне-діюче та камін. Альтернативне опалення та горяче водопостачання потребує завершення. На данний момент здійснена підготовка для облаштування теплої пілоги в одній кімнаті та підсобних приміщеннях. В інших кімнатах підлога утеплена та застелена лінолеумом, або підготовлена для укладки ламінату. Земельна ділянка S 0,1 га. призначена для будівництва та обслуговування житлового будинку з можливістю поділу на дві окремі ділянки. Земельна ділянка огороджена з облаштованими воротами на дві вулиці. Сусіди доброзичливі та порядні, що доволяє безпечно використовувати будинок як дачу. До лісу, ставків, річки Тетерів від земельної ділянки 150-500 метрів. Вихід в центр міста Коростишів через підвісний міст р.Тетерів, що в 250метрах від будинку. Найближчий ставок з облаштованим пісчаним пляжем, що зариблений мешканцями Киричанської громади та належить їм за 200метрів. Будинок зручно розташований для здійснення піших та велосипедних прогулянок до місць з красивимо краєвидами та місць відпочику (парк кам`яних скульптур, Коростишівські каньйони, Європейське джерело, декілька лісових озер). Не далеко від будинку є чудові грибні місця та галявини для збирання лісових ягід. Будинок введено в експлуатацію в 2018 році. Всі документи актуальна. Данні занесені до державних реєстрів. Додаткова інформація за viber 05******21.

власник
Продається новий будинок в м. Коростишів район Киричанка

Географія Коростишів