Будинок з ділянкою в район Залісся, садове товариство Здоровʼя Вулиця Східна, біля комплексу Залісся 4,2 сотки Будинок 64 квадрати, 2 поверхи на поверсі кухня+кімната, сухий підвал, хороша гідроізоляція. Є світло, вода для тех.потреб, можливо підвести центральне водопостачання, каналізацію, та змінити на живлення від 3хФаз. Заведена оптична лінія інтернет під ділянку До озера 100м, до лісу 500м. Наявні всі правовстановлюючі документи! Без торгу. Ріелторів прохання НЕ ТУРБУВАТИ!. Я власник!

власник
Будинок з ділянкою, дача, район Залісся, садове товариство Здоровʼя

Продається будинок (дача) в дачному кооперативі по вул. Спортивні, м. Дрогобич. Двоповерхова капітальна будівля з підвалом, кухня з твердопаливною пічкою, камін. Земельна площа загальна 6,6 сотих. Сад з фруктовими деревами. Додаткова будівля (сарай).

власник
Дача, будинок на Спортивні

Продаю житловий будинок в дачному кооперативі "Світанок", м. Дрогобич, Львівської області Будинок складається з: * кухні з діючою дровяною піччю, яка служить як для обігріву так і для готування їжі; * затишної кімнати; * сухого підвалу висотою 160 см ; * горища, яке неважко перетворити в мансардний поверх при потребі. На території площею 4 сотих є нова криниця з гарним деревяним перекриттям, підведено світло, велика деревяна гойдалка, дровітня, мурована прибудова, вуличний туалет, засіяна травичка. Перші власники тут проживали постійно, ми літом цей дачний будинок використовували як житло для відпочинку. Ліс, що буяє біля санаторію "Едельвейс", - видно з гойдалки, спів лісових птахів чутно на подвірї. Хто любить свіжість і мелодію лісу, той зрозуміє... Будинок можна використовувати як для відпочинку так і в перспективі для постійного проживання.

власник
Будинок в дачному кооперативі

Популярні запити

Географія Дрогобич