Теплий, жилий, дерев,яний будинок з металопластиковими вікнами. Господарські споруди:колодязь, цегляний гараж, бетонний лйох (сухий), декілька різноманітних сараЇв, дровітні. Земельна ділянка 0.1365га. Садок.

власник
Будинок-Дача +авто в селі Миляно, поміняю на житло в місті.

Для тих хто цінує тишу і спокій і любить природу пропонується новий будинок-дача на 2 окремі дзеркально однакові половини в селі Окунин на березі озера,яке знаходиться на відстані 1.5км.від міжнародної траси Ковель-Ягодин та 25км від м.Ковель Кожна половина розрахована для відпочинку двух сімей і має по дві окремі кімнати і санвузли, спільну кухню,прихожу,підвал та велику веранду. На озері побудовані два пірси і площадка для риболовлі на відстані 80метрів від берега. Також обладнаний пляж з білим піском і пологим дном з пірсом розміром 20 на 40 метрів для купання. Другий пірс виходить в озеро.Вода в озері дуже чиста і багата на гліцерин.Вся територія огороджена. Відстань від будинку до озера 70 метрів. Додаткова інформація по телефоу. Різні варіанти продажу від яких залежить вартість обєкту. Можливий поділ земельної ділянки. можливий обмін на автомобіль. Вартість договірна.. .від 2000$ за сотку землі яку можна придбати додатково при бажанні під нове будівництво. Натериторії уже побудовано 2 будинки. є ще місце на 3-4будинки Краще телефонуйте . Можу організувати будівництво під ключ по вашому проекту на цьому участку.Досвід і людей маю.

Будинок-дача на березі озера

Продам деревяну хату у селі Овлочин Турійського району. 25 км до Турійська, 30 до Володимира_Волинського, 25 до Любомля. Входить до прикордонної 30-кілометрової зони. 3км до автомобільної дороги В.-Волинський - Любомль. Будинок в жилому стані, потребує ремонту. Мальовниче місце біля озера (близько 100м). Є 10соток городу, льох (загальна площа ділянки 25 сотих). Дорога з твердим покриттям (щебінь). Опалення: грубка і плита (на твердому паливі). Кухня, кімната, кладовка. Підведена електрика. Може бути як для проживання, так і під дачу. Недалеко ліс, ще два озера.

власник
Деревяна хата (с.Овлочин Турійський р-н)