Пропонується до продажу просторий особняк площею 256 кв.м на ділянці 15 соток землі, а також 85 соток ОСГ з господарськими спорудами, конюшнею та сауною. Особняк розташований у смт Яблунець Житомирської області, Новоград-Волинського району. Навколо периметра забору - камяний фундамент, а сам забор складається з камяних стовпчиків з профнастиловими секціями. Є два заїзди (ворота). Ландшафтний дизайн озеленення включає туї, ялини, молодий сад, троянди тощо. На ділянці також є озеро, бесідка, мангал, сауна з кімнатою відпочинку, басейн, душ і санвузол. Також присутні гараж для авто, конюшня та загін для коней. Забезпечено відеоспостереження. Є дві великі каналізаційні ями, два котли (газовий і електричний) плюс генератор і насосна станція. Дивіться відеоогляд: Аерозйомка. https://youtu.be/aQvGIIdgFDM 1) https://youtu.be/LOqVykQX8Co?si=sO4ddJYTnUGtTAl6 2) https://youtu.be/Vl3yI11_zUE?si=vQHO6fI-zeu5ds-2 3) https://youtu.be/-AhVMgrWDWs?si=09Cm9GVq46EzCOKv Дзвоніть, відповім на всі ваші питання. Торг.

Травня

Продається будинок 65м² Будинок і земля під будинком приватизована У будинку є парове отоплення і пічне отоплення, є світло і газ. Більше фото і відео у Viber

власник
Продам  будинок терміново, с.Яблунец

Продаж недобудованого квартирного будинку в смт яблунець, є можливість добудови від житло, також є можливість підключення усіх комунікацій. Поруч магазини, автобусна зупинка та залізнична станція. Загальна площа 1088 м2, 8 квартир, 4 по 95м2 та 4 по 76м2. Ціна 1.500.000 з пдв.

власник
Продаж 2-поверхової недобудови. СМТ Яблунець, вулиця незалежності 11.

Популярні запити