Продам газифицированный дом с участком 25 соток. Три комнаты+кухня+ веранда+ коридор+ комната для санузла. Состояние дома жилое, крыша не течет, сырости и грибка нет. В доме газ, электричество. Отопление газовое и твердотоплевное. Туалет во дворе. Вода-скважина. Во дворе: времянка, сарай, хлев, хозяйственное помещение, зона барбекю. Дом и земля приватизированные, есть кадастр. Локация: центр поселок городского типа Юрьевка. Инфраструктура: магазины, рынок, аптека, школа, садик, амбулатория, общественный транспорт. Цена 5500 S

Продам дом с участком 25 соток. Центр. Приватизация. Кадастр.

До центра 700м (10 хвилин). Площа будинку 85.5м. Величезний огород і двір (огород площа 0.476га). Площа присадибної ділянки 0.15га. Двір асфальтовано. Є огороджена площа під садок. Підключене світло та газ. Вода в дім не заведена. Але вздовж центральної вулицї є водопровід. Через два двори є колонка. Також у садку є колодязь, вода(технічна) постійно є. Туалет на вулиці, але є ідеальна кімната під ванну. Опалення будинку газове. Також в центрі будинку є велика груба під дрова та вугілля з варочную поверхнею, поверхнею для сна. Літня кухня з газовою плитою (газ проведено) та грубою. Гараж. Сінаж. Гарний великий сухий погріб(окремо від будинку). Купа різних сараїв та свинарників. Два коровники. Всі документи на землю, на будинок, на город є. Дах будинку перекривався 7 років назад. Загалом дуже багато простору для реалізації ваших ідей. Гарний краєвид з огороду. Зручно заїзджати в огород технікою. З мінусів: в одному з сараїв завалилась одна стіна і все тримається на центральній балці. Цим треба буде зайнятись. Є проблема з прибуддованим нежилим коридором. Деякі питання з тріщинами по будинку.

власник
Будинок пгт. Юр‘ївка Павлоградський р. Дніпропетровська область

Продам будинок в пгт Юрївка, Павлоградського р-н. В будинку опалення пічне, є світло. Є ділянка огороду, великий двір, колодязь в дворі. Також є літня кухня, але потребує ремонту. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном. 06******98- Микола.

власник
Продам будинок в пгт Юрївка.