Продаж будинків Чернівці
1 153 оголошення по 905 будинках
можливий продаж по єОселя
10.2 млн грн
27 638 грн/м²
вулиця Данила Галицького
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Є будинки багатоцільові - для проживання однієї сімʼї чи двох. Для інвестиції, для комерційного призначення . Цей об’єкт є саме таким - багатоцільовим.
Власники десяток років тому будували для себе - плани змінилися, але є на місці.
Він якіснозбудований - можете перевіряти любим виконробом.
Всю інформацію що не написала - надам на показі
Смак ремонту (розпочатого -є не старовинним, а неймовірним).
6 кімнат
без ремонту
370 / 111 / 45 м²
11 сот
2 поверхи
5.9 млн грн
30 510 грн/м²
Університетська вулиця
Центральна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Просторий будинок площею 192 м² у самому серці міста — місце, де міський ритм поєднується з тишею та затишком. Уже з порога відчувається тепла атмосфера дому, який багато років зберігав спокій і родинне світло.
П’ять світлих кімнат легко адаптуються під ваші потреби: кабінет, дитяча, гостьова або творча майстерня. У центрі вітальні — електричний камін, що створює особливий затишок вечорів.
Будинок розташований у центральній частині міста, поруч — університет, парки та місця для прогулянок. Попри активне життя навколо, тут панує рідкісний спокій.
Переваги будинку:
- приватизована ділянка 8 соток;
- парковка на 2 авто;
- зручне планування;
- власна свердловина 45 м.
Цей дім ідеально підійде для активної, сучасної сім’ї, яка цінує простір, тепло й ритм міста.
5 кімнат
з ремонтом
192 / 89.6 / 18.4 м²
8 сот
2 поверхи
2017 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
15.6 млн грн
63 719 грн/м²
вулиця Ореста Криворучка, 21-А
Ботанічний сад
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається будинок по вул. Криворучка( Кошового) район вул. Сторожинецька. На земельній ділянці розташовано 2 будинки( 244 кв.м+ 81 кв.м) з ремонтом, індивідуальним опаленням. Гарна локація будинку дозволяє розглядати його як комерційну складову для створення свого бізнесу( просторий двір до 10 паркомісць).
5 кімнат
з ремонтом
244 / 100 / 13 м²
8 сот
2 поверхи
2000 Рік будівництва
2 млн грн
43 946 грн/м²
Путильська вулиця
Центральна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
- вул.Путильська,(поруч маршрутка);
- 46,5м²;
- 2 окремі кімнати;
- є господарські будівлі;
- газ, світло в будинку;
- 0,10га приватизовані;
- можливий обмін на квартиру;
2 кімнати
без ремонту
46.5 / 25 / 10 м²
10 сот
1 поверх
26.7 млн грн
44 435 грн/м²
вулиця Романа Шухевича
ТЦ "Проспект"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається розумний будинок Роща. Будувався для себе із якісних матеріалів та по сучасним технологіям. Меблі, техніка також від найдорожчих виробників . Є два види опалення і дуже економні. Якщо ви хочете не дорогу ціну і найвищу якість то цей будинок саме для вас. Будинок коштує на багато дорожче ніж за нього в даний момент просять. Для реальних клієнтів буде торг. Всі деталі по телефону.
4 кімнати
з ремонтом
600 / 120 / 20 м²
30 сот
2 поверхи
2022 Рік будівництва
генератор
9.8 млн грн
67 407 грн/м²
вул. Довженка
Парк Реформації
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ ТАУНХАУСУ
Початок Дослідної станції — перехрестя вул. Довженка – Коцюбинського
Проєкт “КУБІК”
⸻
Сучасний триповерховий таунхаус із продуманим плануванням — ідеальний варіант для молодої сім’ї.
Загальна площа — 142 м², земельна ділянка 1,5 сотки (приватна власність).
Середня секція (не кутова) — оптимальне розташування: тепло, тихо, комфортно.
⸻
Основне:
• Нові меблі та техніка
• Євроремонт 100% готовності — ніхто не проживав
• 3 рівні / 4 кімнати
• 3 санвузли
• Тераса, балкон і власний внутрішній дворик
• Підігрів підлоги на всіх рівнях
• Покрівля — металочерепиця, утеплення 30 см мінеральною ватою
• Стіни між секціями 38 см — повна шумоізоляція
⸻
Комунікації:
• Офіційно підключені світло та вода
• Три фази — 16 кВт
• Підготовлені виводи для зарядки електромобіля та розетка під генератор
• Професійна електрика, опалення, рекуперація та кондиціонування
⸻
Територія:
• Подвір’я огороджене, озеленене туями
• Викладено бруківку біля будинку та на вулиці
• Тераси й балкони оздоблені плиткою
⸻
Локація — супер зручна:
всього 500 м до кільцевої (Героїв Майдану та Південної).
Поруч — садочки, школа, магазини, громадський транспорт.
Таунхаус введений в експлуатацію
220000 дол
Комісія Покупця 1%
067 435 85 63
3 кімнати
з ремонтом
145 / 70 / 20 м²
1 сот
3 поверхи
14.2 млн грн
40 613 грн/м²
Парк Реформації
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Площа будинку 350 м², земельна ділянка 12 соток.
Продаж сучасного будинку 350 м² у с. Годилів | 12 соток | автономність | 320 000$ Продається якісно збудований, просторий житловий будинок 2014–2015 року побудови у с. Годилів, всього 3 хв їзди від Годилівського кільця. Ідеальний варіант для тих, хто цінує якість, автономність, комфорт, великий простір та незалежність. ⸻ Основні характеристики: • Загальна площа: 350 м² (житлова — 140 м²) • Земельна ділянка: 12 соток • Будинок з цегли, монолітне перекриття • Утеплений фасад та дах • Територія повністю огороджена • Є 2 окремі заїзди ⸻ Планування: Цокольний поверх: • гараж на 2 авто • котельня • підвал • комірка • літня кухня 1 поверх (жилий): • прихожа • простора кухня + окрема їдальня кімната (розділено) • гостьова кімната (камін) • спальня • санвузол 2 поверх: • 2 окремі спальні • кабінет • гардероб • санвузол • тераса з чудовим виглядом ⸻ Комунікації та автономність: • 3 фази електроенергії (10 кВт) • сонячні панелі (додатково 6 кВт) • власна вода (колодязь) • власна каналізація • підключений газ ⸻ Опалення: • електричне, газове та твердопаливне • теплі підлоги + радіатори (1-2 поверх) • система регулювання температури • діючий камін (обігрів першого поверху) ⸻ Додаткові переваги: • автоматичні ворота • встановлені кондиціонери • підлога та меблі з натурального дуба • будинок повністю готовий до проживання • чудові краєвиди з тераси та балконів ⸻ Ціна: 320 000 $ Переоформлення — по домовленості. Запис на перегляд за телефоном в описі.6 кімнат
з ремонтом
350 / 140 / 18 м²
12 сот
2 поверхи
2015 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
5.1 млн грн
37 503 грн/м²
Миколаївська вулиця
ТЦ Депот
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку (дуплекс) по Вул. Коцюбинського (р-н Гостинного Двору)
• Будівництво якісної побудови, матеріали: 1.5 (півтори) керамблока (Керамблок – високотехнологічний будівельний матеріал), + утеплення пінопластом (10см.), + силіконова декоративна штукатурка, залізобетонне перекриття між кожним поверхом.
Планування:
– 1 поверх: коридор, санвузол з ванною, велика кухня, кімната, тех.приміщення (комірка чи гардеробна).
– 2 поверх: коридор, три кімнати різної площі, ванна кімната.
По внутрішніх роботах: гіпсова штукатурка, електророзводка, 3Фази, вода й каналізація – центральні, якісні м/п вікна та броньовані вх.двері.
Загальна площа – 136.2кв.м. + бонус – повноцінний мансардний поверх з вікном – під 70кв.м. (з якого можна зробити як спальні кімнати із санвузлом, так і щось інше, наприклад кінотеатр, спортзал, ігрову, гардеробну, офіс чи в інших цілях, так як перекриття між другим і мансардним поверхом залізобетонне).
• До будинку відноситься зем. ділянка 2Сот. На території є клаптик землі та навіс для машини, на який можна встановити ролети, і буде повноцінний гараж.
• Територія облагороджена, дорога у бруківці та асфальт.
4 кімнати
без ремонту
136.2 / 80 / 30 м²
2 сот
2 поверхи
2024 Рік будівництва
2 млн грн
13 330 грн/м²
Вашківська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам будинок 9*8,5м
м.Чернівці, Роща,
вул Вашківська
Два рівні -перший поверх і високий мансардовий поверх
Балкон.
.Якісні 2х пакетні 5ти камерні м/п вікна,
будинок накритий металочерепиця.
Облаштована вигрібна яма.
Світло на ділянці, є також деревяний будиночок.
Затишний район, поруч житлові будинки.
Ділянка 0,055 га
.Приватизована, кадастровий номер.
Ціна 45000 Дол.
Торг присутній
Є податок
Нотаріальне офомл 50/50
Ріелторські 3%! ПОКУПЦЯ
т.0674358563
3 кімнати
без ремонту
150 / 80 / 15 м²
5 сот
1 поверх
2.9 млн грн
37 992 грн/м²
Виноградна вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж
2х пов будинок(коробка накрита)
Чернівці
Садгора вул.Виноградна
76м2
1й поверх -простора кухня-студія,ванна кімната,коридор
2й поверх-три окремих кімнати, ванна кімната
Гараж
Світло заведено до будинку
Ділянка 0.10 га
Ціна 65000 дол
067 435 85 63
3 кімнати
без ремонту
76 / 40 / 12 м²
10 сот
2 поверхи
6.2 млн грн
68 029 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 98 м², ділянка 1 соток.
Продається таунхаус. С Чагор ( р-н заводу «Кварц» м . Чернівці). Престижна локація, висока якість життя, місце, без проїзного трафіку, вул покрита бруківкою ( у вечірню годину висвітлюється) Площа 97.8 мкв/ 2 поверха/2 санвузла 1 поверх- кухня вітальня, душова санвузол 2 поверх- 3 кімнати , санвузол ванна Приватна зона для відпочинку. Тераса більше 30м. мангальна зона/піч. Три паркомісця ( 1 паркомісце під навісом). Брама на пульту Для будівництва використані матеріали високої якості Вікна 5 камер “REHAU” Металочерепиця німецького виробництва , автомати « Hager” Тепла підлога по всьому будинку. (утеплений пінопластом 100мм) Опалення електричне. 16 квт заведено в будинок. Котел- 12 квт. Електричний лічильник під зелений тариф. Кабелі виведені на дах / сонячні панелі/. Також кабелі виведені під інвертор/акумулятори під відеокамери Вода своя. Каналізація з трьома переливами. Зливи заведені під землю. в ціну входять: бруківка, балкони, перегородки м/д таунхаусами на терасі, сходи, стеля ( за бажанням покупця) Будинок зданий в експлуатацію. Переоформлення 50/50 Ціна 140000 дол 067 435 85 633 кімнати
без ремонту
98 / 37 / 36 м²
1 сот
2 поверхи
12.7 млн грн
34 703 грн/м²
Центральна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 365 м², ділянка 2 соток.
Продаж Дуплекс ЧЕРНІВЦІ в.Челябінська 365м2 Три рівні Гараж, цокольний поверх Перший рівень-холл-стулія,кухня,столова, дві тераси Другий-холл, два санвузли, 4ри окремі кімнати Два балкони Будинок утеплений, накритий Вде під ремонт Ціна 285000дол 067 435 8 635 кімнат
без ремонту
365 / 100 / 15 м²
2 сот
2 поверхи
Шукай будинок по локації
8.2 млн грн
40 880 грн/м²
6-та Приміська вулиця
ТЦ Депот
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж
4 кімн таунхауз
201м2
Чагор Чернівці в.Приміські
Ремонт меблі техніка
Гараж два підвали з ремонтом
Всі міські,комунікації
Ціна 185000 дол
067 435 85 63
4 кімнати
з ремонтом
201 / 100 / 20 м²
1 сот
2 поверхи
2008 Рік будівництва
947 тис. грн
23 684 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 40 м², ділянка 25 соток.
🏡 ПРОДАЖ БУДИНКУ В ЦЕНТРІ СЕЛА! 📍 Чернівецька область, Чернівецький район, с. Колінківці Пропонується до продажу затишний будинок у самому центрі села — ідеальний варіант для спокійного життя або дачі! 🔹 Загальна площа будинку: 40 м² 🔹 Земельна ділянка: 25 соток (під забудову) 💡 Комунікації та зручності: ✔ Газове опалення + традиційна груба ✔ Вода — власна криниця ✔ Підведений газ ✔ Є гараж 🌳 Особлива перевага: На ділянці розташований чудовий фруктовий сад — ідеальне місце для відпочинку та власного господарства 📍 Локація: Будинок знаходиться в центрі села — поруч вся необхідна інфраструктура 💰 Вигідна пропозиція для тих, хто шукає доступне житло з землею! 📞 Телефонуйте вже зараз! Домовимось про перегляд у зручний для вас час — не відкладайте, такі варіанти довго не затримуються!2 кімнати
без ремонту
40 / 16 / 14 м²
25 сот
1 поверх
1980 Рік будівництва
власник
2.7 млн грн
18 263 грн/м²
ТРЦ Екватор
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок 146 м² з ділянкою 11.28 соток.
Продається будинок в передмісті м. Чернівці (Остриця) -Будинок розташований далеко в середині від дороги всередині житлового масиву. Що забезпечує тишину. -Панорамний вид на все місто -Земельна ділянка площею 11, 27 соток правильної прямокутної форми. Також є можливість викупити сусідню земельну ділянку для збільшення території при потребі. -Загальна площа будинку 146м2 -В будинку виконані чорнові будівельні роботи та встановлені м/п вікна. Будинок накритий металочерепицею -До будинку підведено світло -Відео огляд будинку -Ціна $. В будинку планується проводити ремонтні роботи ціна буде змінюватися по факту виникнення будівельних робіт. Деталі за телефоном Згорнути Характеристика гаража: з підвалом Опалення: централізоване Приміщення: гараж: в дворі Характеристика ділянки: рельєф • грунт Меблі: немає Внутрішнє оздоблення: чорнова штукатурка Особливості планування: тераса • балкон/лоджія4 кімнати
146 / - / 14.65 м²
11.28 сот
2 поверхи
20.2 млн грн
30 614 грн/м²
Центральна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Площа будинку 660 м², земельна ділянка 15 соток.
Ідеальний варіант для великої сім’ї, комфортного заміського життя або статусної нерухомості для відпочинку.5 кімнат
з ремонтом
660 / 220 / 20 м²
15 сот
1 поверх
2011 Рік будівництва
6.4 млн грн
39 991 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок 160 м² з ділянкою 12 соток.
Продаж двоповерхового будинку Чернівецька обл. Великий Кучурів 8 км від міста Чернівці, кожні півгодини з міста їде громадський транспорт. В будинку є всі зручності . Опалення газове та альтернативне твердопаливний котел. Каналізація септик. Вода з криниці проведена в будинок, є підвал. Будинок розташований на рівнині з гарним краєвидом.4 кімнати
з ремонтом
160 / 72 / 22 м²
12 сот
2 поверхи
7.6 млн грн
31 860 грн/м²
ТЦ Депот
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Площа будинку 240 м², земельна ділянка 10 соток.
Продається якісно збудований для себе будинок 240,50 м2 Чагор, на одній із вулиць, де є міські комунікації. Будинок збудований із цегли, утеплений, дах із металочерепиці із гарантією на 50 років. Газ заведений і підключений до котла. Вода криниця. Каналізація виведена з будинку. Є можливість врізки, люк поруч з ділянкою. Перший поверх є: кухня , санвузол та вітальня. Є вихід в гараж. Тепла підлога зроблена окрім вітальні. В вітальні є виводи зроблені під камін. Другий поверх: 4 окремі спальні , гардероб та великий санвузол. Є також цокольний поверх - не великий, де є 2хконтурний газовий котел , вода . Земельна ділянка 10соток.5 кімнат
без ремонту
240 / 108 / 14.4 м²
10 сот
2 поверхи
2022 Рік будівництва
7.8 млн грн
42 391 грн/м²
Бориспільська вулиця
ТРЦ Екватор
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається будинок на 2 земельних ділянках(12 і 10)соток, 2 поверхи,
183,5/137,5/11,3,
Перший поверх із сучасним ремонтом та встановленою кухнею і технікою, не зроблений ремонт в санвузлі . Опалення індивідуальне газове. Вікна м/п. Міжкімнатні двері встановлені.
2 поверх без ремонту. Є відео огляд.
6 кімнат
без ремонту
183.5 / 137.5 / 11.3 м²
22 сот
2 поверхи
2020 Рік будівництва
8.8 млн грн
48 611 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок 180 м² з ділянкою 15 соток.
Продається будинок с. Михальча( 10 км. від центра міста, 7хв їзди від ТЦ "Майдан) . Будинок дуже якісно будувався для себе будівельником. Є все для комфортного проживання. Опалення двох видів : електричне та твердопаливний котли. Газ поруч і також є можливість завести у будинок і підключити . Будинок дуже якісно утеплений. М/п вікна, сучасний ремонт. В будинку є дві кухні. Земельна ділянка 15 соток. Територія загороджена, є гараж, тераса, навіс. Планування: 1 поверх: Вітальня, спальня, ванна кімната, кухня-столова, кухня з терасою, гараж, підвал, кладова. 2 поверх: Ванна кімната, 3 спальні.5 кімнат
з ремонтом
180 / 63 / 17 м²
15 сот
2 поверхи
2020 Рік будівництва
7.1 млн грн
20 218 грн/м²
Кіцманська вулиця
Лісопарк Гарячий Урбан
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок на дві сім"ї, по 176 кв.м. два окремих входа.
1 половина- зроблені роботи на 80%( тепла підлога, залиті стяжки, розведена електрика, стіни та стеля підготовлено під фарбування, інсталяція, встановленя батареї).
1 поверх- кухня, гостина 33 кв.м, санвузол.
2 поверх- 3 роздільні кімнати, санвузол, відкритий балкон і вихід на горище.
2 половина- зроблені чорнові роботи.
Під всією будівлею- підвальні приміщення та котельня.
6 кімнат
без ремонту
352 / 167 / 20 м²
5 сот
2 поверхи
2018 Рік будівництва
42.2 млн грн
70 251 грн/м²
вулиця Юрія Федьковича
Ботанічний сад
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Елітний будинок з дуже зручним та комфортним розташуванням (парковій зоні) з видом на Парк ім. Шевченка. Будинок побудований з хороших та якісних матеріалів, велика тераса 40 кв.м, дизайнерський ремонт, дубова мебель, басейн, сауна, мансарда, гараж.