Продаж будинків Чернівці
1 110 оголошень по 886 будинках
можливий продаж по єОселя
10.2 млн грн
27 636 грн/м²
вулиця Данила Галицького
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Є будинки багатоцільові - для проживання однієї сімʼї чи двох. Для інвестиції, для комерційного призначення . Цей об’єкт є саме таким - багатоцільовим.
Власники десяток років тому будували для себе - плани змінилися, але є на місці.
Він якіснозбудований - можете перевіряти любим виконробом.
Всю інформацію що не написала - надам на показі
Смак ремонту (розпочатого -є не старовинним, а неймовірним).
6 кімнат
без ремонту
370 / 111 / 45 м²
11 сот
2 поверхи
5.9 млн грн
30 510 грн/м²
Університетська вулиця
Центральна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Просторий будинок площею 192 м² у самому серці міста — місце, де міський ритм поєднується з тишею та затишком. Уже з порога відчувається тепла атмосфера дому, який багато років зберігав спокій і родинне світло.
П’ять світлих кімнат легко адаптуються під ваші потреби: кабінет, дитяча, гостьова або творча майстерня. У центрі вітальні — електричний камін, що створює особливий затишок вечорів.
Будинок розташований у центральній частині міста, поруч — університет, парки та місця для прогулянок. Попри активне життя навколо, тут панує рідкісний спокій.
Переваги будинку:
- приватизована ділянка 8 соток;
- парковка на 2 авто;
- зручне планування;
- власна свердловина 45 м.
Цей дім ідеально підійде для активної, сучасної сім’ї, яка цінує простір, тепло й ритм міста.
5 кімнат
з ремонтом
192 / 89.6 / 18.4 м²
8 сот
2 поверхи
2017 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
15.6 млн грн
63 713 грн/м²
вулиця Ореста Криворучка, 21-А
Ботанічний сад
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається будинок по вул. Криворучка( Кошового) район вул. Сторожинецька. На земельній ділянці розташовано 2 будинки( 244 кв.м+ 81 кв.м) з ремонтом, індивідуальним опаленням. Гарна локація будинку дозволяє розглядати його як комерційну складову для створення свого бізнесу( просторий двір до 10 паркомісць).
5 кімнат
з ремонтом
244 / 100 / 13 м²
8 сот
2 поверхи
2000 Рік будівництва
2 млн грн
43 942 грн/м²
Путильська вулиця
Центральна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
- вул.Путильська,(поруч маршрутка);
- 46,5м²;
- 2 окремі кімнати;
- є господарські будівлі;
- газ, світло в будинку;
- 0,10га приватизовані;
- можливий обмін на квартиру;
2 кімнати
без ремонту
46.5 / 25 / 10 м²
10 сот
1 поверх
26.7 млн грн
44 431 грн/м²
вулиця Романа Шухевича
ТЦ "Проспект"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається розумний будинок Роща. Будувався для себе із якісних матеріалів та по сучасним технологіям. Меблі, техніка також від найдорожчих виробників . Є два види опалення і дуже економні. Якщо ви хочете не дорогу ціну і найвищу якість то цей будинок саме для вас. Будинок коштує на багато дорожче ніж за нього в даний момент просять. Для реальних клієнтів буде торг. Всі деталі по телефону.
4 кімнати
з ремонтом
600 / 120 / 20 м²
30 сот
2 поверхи
2022 Рік будівництва
генератор
9.8 млн грн
67 401 грн/м²
вул. Довженка
Парк Реформації
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ ТАУНХАУСУ
Початок Дослідної станції — перехрестя вул. Довженка – Коцюбинського
Проєкт “КУБІК”
⸻
Сучасний триповерховий таунхаус із продуманим плануванням — ідеальний варіант для молодої сім’ї.
Загальна площа — 142 м², земельна ділянка 1,5 сотки (приватна власність).
Середня секція (не кутова) — оптимальне розташування: тепло, тихо, комфортно.
⸻
Основне:
• Нові меблі та техніка
• Євроремонт 100% готовності — ніхто не проживав
• 3 рівні / 4 кімнати
• 3 санвузли
• Тераса, балкон і власний внутрішній дворик
• Підігрів підлоги на всіх рівнях
• Покрівля — металочерепиця, утеплення 30 см мінеральною ватою
• Стіни між секціями 38 см — повна шумоізоляція
⸻
Комунікації:
• Офіційно підключені світло та вода
• Три фази — 16 кВт
• Підготовлені виводи для зарядки електромобіля та розетка під генератор
• Професійна електрика, опалення, рекуперація та кондиціонування
⸻
Територія:
• Подвір’я огороджене, озеленене туями
• Викладено бруківку біля будинку та на вулиці
• Тераси й балкони оздоблені плиткою
⸻
Локація — супер зручна:
всього 500 м до кільцевої (Героїв Майдану та Південної).
Поруч — садочки, школа, магазини, громадський транспорт.
Таунхаус введений в експлуатацію
220000 дол
Комісія Покупця 1%
067 435 85 63
3 кімнати
з ремонтом
145 / 70 / 20 м²
1 сот
3 поверхи
14.2 млн грн
40 610 грн/м²
Парк Реформації
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Площа будинку 350 м², земельна ділянка 12 соток.
Продаж сучасного будинку 350 м² у с. Годилів | 12 соток | автономність | 320 000$ Продається якісно збудований, просторий житловий будинок 2014–2015 року побудови у с. Годилів, всього 3 хв їзди від Годилівського кільця. Ідеальний варіант для тих, хто цінує якість, автономність, комфорт, великий простір та незалежність. ⸻ Основні характеристики: • Загальна площа: 350 м² (житлова — 140 м²) • Земельна ділянка: 12 соток • Будинок з цегли, монолітне перекриття • Утеплений фасад та дах • Територія повністю огороджена • Є 2 окремі заїзди ⸻ Планування: Цокольний поверх: • гараж на 2 авто • котельня • підвал • комірка • літня кухня 1 поверх (жилий): • прихожа • простора кухня + окрема їдальня кімната (розділено) • гостьова кімната (камін) • спальня • санвузол 2 поверх: • 2 окремі спальні • кабінет • гардероб • санвузол • тераса з чудовим виглядом ⸻ Комунікації та автономність: • 3 фази електроенергії (10 кВт) • сонячні панелі (додатково 6 кВт) • власна вода (колодязь) • власна каналізація • підключений газ ⸻ Опалення: • електричне, газове та твердопаливне • теплі підлоги + радіатори (1-2 поверх) • система регулювання температури • діючий камін (обігрів першого поверху) ⸻ Додаткові переваги: • автоматичні ворота • встановлені кондиціонери • підлога та меблі з натурального дуба • будинок повністю готовий до проживання • чудові краєвиди з тераси та балконів ⸻ Ціна: 320 000 $ Переоформлення — по домовленості. Запис на перегляд за телефоном в описі.6 кімнат
з ремонтом
350 / 140 / 18 м²
12 сот
2 поверхи
2015 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
5.1 млн грн
37 499 грн/м²
Миколаївська вулиця
ТЦ Депот
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку (дуплекс) по Вул. Коцюбинського (р-н Гостинного Двору)
• Будівництво якісної побудови, матеріали: 1.5 (півтори) керамблока (Керамблок – високотехнологічний будівельний матеріал), + утеплення пінопластом (10см.), + силіконова декоративна штукатурка, залізобетонне перекриття між кожним поверхом.
Планування:
– 1 поверх: коридор, санвузол з ванною, велика кухня, кімната, тех.приміщення (комірка чи гардеробна).
– 2 поверх: коридор, три кімнати різної площі, ванна кімната.
По внутрішніх роботах: гіпсова штукатурка, електророзводка, 3Фази, вода й каналізація – центральні, якісні м/п вікна та броньовані вх.двері.
Загальна площа – 136.2кв.м. + бонус – повноцінний мансардний поверх з вікном – під 70кв.м. (з якого можна зробити як спальні кімнати із санвузлом, так і щось інше, наприклад кінотеатр, спортзал, ігрову, гардеробну, офіс чи в інших цілях, так як перекриття між другим і мансардним поверхом залізобетонне).
• До будинку відноситься зем. ділянка 2Сот. На території є клаптик землі та навіс для машини, на який можна встановити ролети, і буде повноцінний гараж.
• Територія облагороджена, дорога у бруківці та асфальт.
4 кімнати
без ремонту
136.2 / 80 / 30 м²
2 сот
2 поверхи
2024 Рік будівництва
2 млн грн
13 329 грн/м²
Вашківська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам будинок 9*8,5м
м.Чернівці, Роща,
вул Вашківська
Два рівні -перший поверх і високий мансардовий поверх
Балкон.
.Якісні 2х пакетні 5ти камерні м/п вікна,
будинок накритий металочерепиця.
Облаштована вигрібна яма.
Світло на ділянці, є також деревяний будиночок.
Затишний район, поруч житлові будинки.
Ділянка 0,055 га
.Приватизована, кадастровий номер.
Ціна 45000 Дол.
Торг присутній
Є податок
Нотаріальне офомл 50/50
Ріелторські 3%! ПОКУПЦЯ
т.0674358563
3 кімнати
без ремонту
150 / 80 / 15 м²
5 сот
1 поверх
8.2 млн грн
40 876 грн/м²
6-та Приміська вулиця
ТЦ Депот
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж
4 кімн таунхауз
201м2
Чагор Чернівці в.Приміські
Ремонт меблі техніка
Гараж два підвали з ремонтом
Всі міські,комунікації
Ціна 185000 дол
067 435 85 63
4 кімнати
з ремонтом
201 / 100 / 20 м²
1 сот
2 поверхи
2008 Рік будівництва
2.9 млн грн
37 988 грн/м²
Виноградна вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж
2х пов будинок(коробка накрита)
Чернівці
Садгора вул.Виноградна
76м2
1й поверх -простора кухня-студія,ванна кімната,коридор
2й поверх-три окремих кімнати, ванна кімната
Гараж
Світло заведено до будинку
Ділянка 0.10 га
Ціна 65000 дол
067 435 85 63
3 кімнати
без ремонту
76 / 40 / 12 м²
10 сот
2 поверхи
12.7 млн грн
34 700 грн/м²
Центральна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 365 м², ділянка 2 соток.
Продаж Дуплекс ЧЕРНІВЦІ в.Челябінська 365м2 Три рівні Гараж, цокольний поверх Перший рівень-холл-стулія,кухня,столова, дві тераси Другий-холл, два санвузли, 4ри окремі кімнати Два балкони Будинок утеплений, накритий Вде під ремонт Ціна 285000дол 067 435 8 635 кімнат
без ремонту
365 / 100 / 15 м²
2 сот
2 поверхи
Шукай будинок по локації
6.2 млн грн
68 023 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 98 м², ділянка 1 соток.
Продається таунхаус. С Чагор ( р-н заводу «Кварц» м . Чернівці). Престижна локація, висока якість життя, місце, без проїзного трафіку, вул покрита бруківкою ( у вечірню годину висвітлюється) Площа 97.8 мкв/ 2 поверха/2 санвузла 1 поверх- кухня вітальня, душова санвузол 2 поверх- 3 кімнати , санвузол ванна Приватна зона для відпочинку. Тераса більше 30м. мангальна зона/піч. Три паркомісця ( 1 паркомісце під навісом). Брама на пульту Для будівництва використані матеріали високої якості Вікна 5 камер “REHAU” Металочерепиця німецького виробництва , автомати « Hager” Тепла підлога по всьому будинку. (утеплений пінопластом 100мм) Опалення електричне. 16 квт заведено в будинок. Котел- 12 квт. Електричний лічильник під зелений тариф. Кабелі виведені на дах / сонячні панелі/. Також кабелі виведені під інвертор/акумулятори під відеокамери Вода своя. Каналізація з трьома переливами. Зливи заведені під землю. в ціну входять: бруківка, балкони, перегородки м/д таунхаусами на терасі, сходи, стеля ( за бажанням покупця) Будинок зданий в експлуатацію. Переоформлення 50/50 Ціна 140000 дол 067 435 85 633 кімнати
без ремонту
98 / 37 / 36 м²
1 сот
2 поверхи
947 тис. грн
23 682 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 40 м², ділянка 25 соток.
🏡 ПРОДАЖ БУДИНКУ В ЦЕНТРІ СЕЛА! 📍 Чернівецька область, Чернівецький район, с. Колінківці Пропонується до продажу затишний будинок у самому центрі села — ідеальний варіант для спокійного життя або дачі! 🔹 Загальна площа будинку: 40 м² 🔹 Земельна ділянка: 25 соток (під забудову) 💡 Комунікації та зручності: ✔ Газове опалення + традиційна груба ✔ Вода — власна криниця ✔ Підведений газ ✔ Є гараж 🌳 Особлива перевага: На ділянці розташований чудовий фруктовий сад — ідеальне місце для відпочинку та власного господарства 📍 Локація: Будинок знаходиться в центрі села — поруч вся необхідна інфраструктура 💰 Вигідна пропозиція для тих, хто шукає доступне житло з землею! 📞 Телефонуйте вже зараз! Домовимось про перегляд у зручний для вас час — не відкладайте, такі варіанти довго не затримуються!2 кімнати
без ремонту
40 / 16 / 14 м²
25 сот
1 поверх
1980 Рік будівництва
власник
2.7 млн грн
18 261 грн/м²
ТРЦ Екватор
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок 146 м² з ділянкою 11.28 соток.
Продається будинок в передмісті м. Чернівці (Остриця) -Будинок розташований далеко в середині від дороги всередині житлового масиву. Що забезпечує тишину. -Панорамний вид на все місто -Земельна ділянка площею 11, 27 соток правильної прямокутної форми. Також є можливість викупити сусідню земельну ділянку для збільшення території при потребі. -Загальна площа будинку 146м2 -В будинку виконані чорнові будівельні роботи та встановлені м/п вікна. Будинок накритий металочерепицею -До будинку підведено світло -Відео огляд будинку -Ціна $. В будинку планується проводити ремонтні роботи ціна буде змінюватися по факту виникнення будівельних робіт. Деталі за телефоном Згорнути Характеристика гаража: з підвалом Опалення: централізоване Приміщення: гараж: в дворі Характеристика ділянки: рельєф • грунт Меблі: немає Внутрішнє оздоблення: чорнова штукатурка Особливості планування: тераса • балкон/лоджія4 кімнати
146 / - / 14.65 м²
11.28 сот
2 поверхи
власник
6.2 млн грн
56 560 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок 110 м² з ділянкою 110 соток.
🏡 Таунхаус з ремонтом у Великому Кучурові (р-н Годилів) В час, коли все дорожчає — ми робимо знижку 💰 Ціна: 139 999 $ (таун повністю готовий до проживання) ✨ Готовий будинок з ремонтом Заїжджай і живи без додаткових витрат: сучасний ремонт у світлих тонах тепла підлога по всій площі покриття підлоги — клейовий кварц-вініл (не скрипить, не боїться води, добре проводить тепло) фарбування стін: Caparol Tundra 55 алюмінієві двері прихованого монтажу Продумане планування (110 м²) 3 окремі спальні кухня + простора вітальня 2 санвузли технічне приміщення підсобка 🌿 Переваги, які реально відчуваються крайній таун → більше простору і приватності 4 паркомісця (2 під навісом + 2 перед будинком) просторий задній двір (висаджений газон та вічнозелені рослини) затишна локація з гарним краєвидом 📍 Локація Великий Кучурів, район Годилів магазин і зупинка — 1–2 хв пішки до міста — кілька хвилин на авто4 кімнати
110 / 100 / 10 м²
110 сот
2 поверхи
генератор
6.7 млн грн
33 501 грн/м²
Грузинська вулиця, 8-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається просторий будинок в районі вулиці Грузинська в мікрорайоні Роша, який розташований в приватному секторі малоповерхових забудов та зданий в експлуатацію 2010 році. Будинок складається з повноцінних двох житлових поверха та при бажанні можна використовувати третій мансардний. Будинок побудований з екологічно чистих матеріалів – кругляк (порода сосна). На першому поверсі знаходиться кухня площею 23 м.кв., гостинна кімнати, два санвузла та два підсобних приміщення. На другому: три окремі кімнати, гардеробна і санвузол. Третій поверх з ремонтом і складається з двох просторих кімнат. Гараж в будинку площею 28 м.кв.. Позаду будинку розташована альтанка з фальшбрусу площею 35 м.кв. обладнана чугунною буржуйкою та столом із стільцями. Зроблено євроремонт, на підлозі дошка та керамічна плитка з підігрівом підлоги, кондиціонер, охоронна сигналізація та відеоспостереження. Опалення будинку: індивідуальне газове, електричний котел та бойлер. Заведено три фази – 25 кВт потужності. Також є додатково генератор. Будинок ззовні утеплений мінватою товщиною 10 см. Накритий металочерепицею. Будинок розташований на земельній ділянці площею 5,5 сот. Комунікації: септик і колодязь на воду. Благоустрій території, сад з фруктовими деревами, мінімальні грядки та ландшафтний дизайн. В будинку залишаються всі меблі та вмонтована кухня з побутовою технікою. Будинок звільнений та готовий до продажу. В пішій доступності 3 хв, знаходиться 10 школа і дитячий садочок. До центральної частини міста 5 хв на авто. Не відмовте собі в огляді цього будинку, адже він будувався виключно для особистого проживання!
4 кімнати
з ремонтом
199 / 87 / 23 м²
5 сот
2 поверхи
2010 Рік будівництва
9.3 млн грн
33 323 грн/м²
вулиця Порумбеску
ТРЦ Екватор
Скопіювати посилання
Поскаржитися
📍 ЛОКАЦІЯ ТА ДІЛЯНКА
Адреса: вул. Чипріана Порумбеску
Площа: 10 соток (0,10 га).
Форма: Прямокутна (50м довжина × 20м ширина).
Особливість: Ділянка наскрізна, має виходи на дві різні паралельні вулиці.
Статус: Облаштована територія, два автономні будинки.
🏠 БУДИНОК №1 (Основний) — 280 м²
Поверховість: 3 поверхи + мансарда.
Цоколь: Гараж, котельня, комора, пральня, спортзал.
1 поверх: Кухня, вітальня, кімната відпочинку, санвузол.
2 поверх: 3 спальні, робочий кабінет, санвузол.
Горище: Вільне планування (можна зробити ще 3 кімнати).
🏠 БУДИНОК №2 (Гостьовий/Бізнес) — 200 м²
Цоколь: Великий open-space (без перегородок) — під склад/цех/студію.
1 поверх: Два гаражі.
Горище (житлове): Кухня, вітальня, кімната відпочинку, санвузол.
Вихід: Окремий вихід на іншу вулицю.
⚡ КОМУНІКАЦІЇ (Технічні деталі)
Світло: 5 кВт, 1 фаза (220В), лічильник день/ніч. Є можливість підключити 3 фази (трансформатор поруч).
Вода: Міська мережа по дорозі з обох сторін ділянки.
Каналізація: Основний будинок — яма з насосом (перекачка в міську мережу). Другий будинок — є пряма можливість підключення до центральної каналізації.
Газ: Потрібно заводити (лінія поруч).
5 кімнат
без ремонту
280 / 101.9 / 14.3 м²
10 сот
2 поверхи
2014 Рік будівництва
3.1 млн грн
12 041 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Площа будинку 258 м², земельна ділянка 18 соток.
Продам будинок м.Чернівці, в.Підлісна ,садгора. Корбка, накрита. Площа загальна 258м2 земельна ділянка 0,18 га статус ділянки -садівництво Ціна 70000$ Тел 06743585635 кімнат
без ремонту
258 / 100 / 20 м²
18 сот
2 поверхи
14.4 млн грн
25 325 грн/м²
Центральна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 570 м², ділянка 10 соток.
ПРОДАЖ Будинок 570м2 3х поверховий з цокольним приміщенням Чернівці,Роща 2-й пров.Стрийський Житлова 240м2 12 кімнат Дві кухні По факту чотири 3 кімн квартири ,підїздне планування входів у квартири. Можливість в подальшому Покупуцеві продавати як окремі квартири. Два входи, два гаражі, два підвали і відповідні підсобні приміщення. Газ підключений, лічильник. Вода криниця,обладнано відповідний ввод води. Світло 380В Ділянка 0,10 га Ціна 325000 дол Торг 067 435 85 636 кімнат
без ремонту
570 / 251 / 15 м²
10 сот
3 поверхи
6.7 млн грн
26 658 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 250 м², ділянка 13 соток.
Продам 2х пов будинок +цокольний поверх Сторожинецький район,с.Заволока Світло Три рівні, бетонне перекриття. Прекрасний краєвид на місто Чернівці Промтора тераса, гараж. Гараж високий в цоколі, автоматичні ролети Ділянка 0,13 га, акт на землю. Поруч живуть сусіди Від кінцевої авт 19 м.Чернівці,Роща -15хв пішки Будинок на етапі введення в експлуатацію. Доккменти в наявності. Ціна 150000 дол БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ 06743585635 кімнат
без ремонту
250 / 80 / 20 м²
13 сот
2 поверхи
2.3 млн грн
38 521 грн/м²
Заводська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж
2х кімн будинок +літея кухня
Чернівці,Садгора
Площа будинку 60м2
Міські комунікації
Ділянка0,06га
Ціна 52000 дол
ТОРГ
Окремо оформлення(ріелторські Покупця 3%+нотар послуги 50/50)
067 435 85 63
2 кімнати
з ремонтом
60 / 30 / 12 м²
6 сот
1 поверх
3.3 млн грн
23 459 грн/м²
Надрічна вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається Будинок та 22 сотих Землі
М Чернівці Вул. Надрічна центр Садгора
Будинок цегляний збудований в 70-х роках
В середині потребує капітального ремонту
Загальна площа будинку 142м2
Житлова 86.5м2
Бидинок має 5 житлових кімнат
2 коридора
Кухня 15м2
Ванна 2.30м2
2 коридора та комара
Також є просторий підвал площа 20м2
В будинку є підведено світло, вода, газ
Є всі лічильники
Одноконтурний котел
Є дві вигрібні ями
Своя власна вода колодязь
Також в кухні є пічка
Будинок готовий до продажу, прописаних немає,боргів немає
Є відео огляд будинку скину в особисті повідомлення
Ціна: 75.000 тисяч доларів