Продаж будинків Цумань
5 оголошень по 5 будинках
власник
2.9 млн грн
29 682 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Площа будинку 99 м², земельна ділянка 12 соток.
Продається будинок з 4 житловими кімнатами, ванною, туалетом, кухнею та їдальнею, а також просторою верандою. Ремонт житловий стан. Система опалення: газ та пічне (груби). Меблювання: Так На території знаходиться господарська будівля з гаражем, підвал. Бетоновані доріжки, каналізація.4 кімнати
з ремонтом
99 м²
12 сот
1 поверх
6.7 млн грн
48 523 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 137.3 м², ділянка 12 соток.
Будинок має 3 спальні, велику кухню-вітальню, простору ванну кімнату, гардеробну та паливну. В будинку виконано євроремонт. Стіни оздоблені декоративною штукатуркою. Встановлено твердопаливний котел та теплу підлогу. До будинку підведені газ, електрика, центральний водопровід та центральна каналізація. Передбачений вивіз відходів. Будинок мебльований різьбленими меблями з масиву дуба. Встановлена необхідна техніка. Будинок пропонується на продаж. Будинок побудований з цегли, утеплений та оздоблений декоративною штукатуркою. Дах покритий металочерепицею. Встановлені якісні енергозберігаючі вікна. Передбачено відеоспостереження та сигналізація. Будинок розташований у самому серці міста Цумань. На ділянці площею 12 соток створено ландшафтний дизайн. Є зона мангалу з альтанкою, тераса, сад та город. Ділянка огорожена. Асфальтована дорога до будинку.4 кімнати
з ремонтом
137.3 м²
12 сот
1 поверх
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
1.6 млн грн
31 993 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Площа будинку 48.6 м², земельна ділянка 0.2 соток.
Квартира з гарним двором, кухнею, прихожою, сумісною ванною кімнатою та маленьким городом. Є свій вхід та вихід на дві сторони будинку. Підлога залита, стіни утеплені як всередині, так і ззовні. Зроблено євроремонт. Квартира приватизована. Є 3-фазний новий лічильник день-ніч. Встановлено індивідуальне електричне опалення та камін, яким також можна опалювати. Центральна каналізація. На дві сторони двору виведена вода. Квартира продається з усім наповненням та усім необхідним для життя. Є можливість купити без наповнення. Квартира розташована в багатоквартирному будинку. Є хлів. Асфальтована дорога. Є підсобні приміщення, огорожа, сад, город, душова кабіна, тераса. У дворі є фруктові дерева, квіти, ягоди.2 кімнати