Дім на Склотарі (65 квадратів). Є свій двір, загальна площа понад 5 соток, місце для машини. Все робилося для себе, не для продажу. З душею і розумом. Три кімнати, кухня і ванна капітальний свіжий ремонт, в кімнатах свіжий косметичний ремонт. Ванна велика! Чудові холодильник, пралка, кондиціонер, бойлер, нова сантехніка, меблі залишаються Є відео-огляд, напишіть мені у Вайбер я відправлю +38********87 Опалення газове індивідуальне, вся система (котел, труби батареї) нова! Новий капітальний дах, частина будинку утеплена. Вікна металопластикові всі. Від власника

власник
Дом отдельный Стеклотара с ремонтом двор, заезд, участок приватизиров

Продам одноэтажный дом на Мельнице , готовый этаж под перекрытия .Строился не на продажу ! Земля приватизирована ! .Возможен обмен на авто !Не упустите свой шанс , такое предложения и место нахождения редкость !Старостина 59.Расположения участко такое что за два года в этом районе не было не одного обстрела! Помогу достроить , полная организация и смета строительства.

власник
Новый одноэтажный дом

Продається будинок на.Східній.На території двору два будинки плюс гараж. Можно оглянути в любий день. Будинки утеплені, все є світло, газ,вода. Продається разом з меблями. Пристроїний щє будинок позаду з окремим входом . Торг сумісний.

власник
Будинок на Східній

Дослідити місцевість