Є два гаражі, присадибна ділянка, підвал та цоколь.
Підведений стояк на газ, є електрика та каналізація септик.
Можливий продаж в розстрочку без процентів.
Будинок з балконом, огорожею, садом та городом.
За 5 км знаходиться курортне містечко Товтри. Неподалік є ставок, річка та ліс.
Будинок мебльований.
Котедж кутовий. Є можливість зробити піднавіс на 2 авто. Запланована альтанка. Стан: накритий, встановлені вікна та вхідні двері, утеплений фасад, проведено благоустрій та встановлено огорожу.
Є власна свердловина, індивідуальне газове опалення, електрика, каналізація септик, вивіз відходів. Є вихід під генератор.
Можлива розстрочка або обмін.
Котедж-таунхаус з земельною ділянкою від 3 соток.
Розташований за 400 метрів від вул. Карпанка, поблизу розташований магазин АТБ.
Можливість облаштувати камін. Є тераса, автонавіс, альтанка, мангал, сад, город.
Котедж-таунхаус з двома спальнями, двома санвузлами та кухнею-вітальнею студією. Накритий, з вікнами, вхідними дверима, утепленим фасадом. Є вихід під генератор.
Є власна свердловина. Можливість облаштувати камін. Наявні електрика, вивіз відходів, газ, каналізація септик.
Можлива розстрочка або обмін.
Котедж готовий для ремонту. Є власне паркомісце. Територія має благоустрій, огорожу та охорону.
Котедж розташований за 400 метрів від вул. Карпанка та магніту АТБ.
Є земельна ділянка від 1 сотки. Можливе підключення кабельного, цифрового ТБ та швидкісного інтернету. Є тераса. Розміри на фото є приблизними.
3 кімнати
без ремонту
83 м²
цегляна
2-поверховий будинок
2015 Рік будівництва
власник
3.36 млн грн
18 648 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Терміново! Продам котедж Байківці 180 кв, 4 сот ділянка
Котедж з бомбосховищем. На горищі можна зробити додаткові 40 кв.м.
Є асфальтована дорога, електрика, газ, каналізація (септик) та свердловина.
Котедж завершується будівництвом цього місяця. Можливий обмін на ділянку або авто. Також є можливість взяти кредит.
Котедж має якісний фундамент глибиною 2.20 м з подушкою з блоків ФБС та армопоясом.
Ділянка площею 4 сотки з великим подвірям.
Котедж має велику кухню-студію додатково 40 кв.м. Можливо зробити на горищі додаткові кімнати.
Можливий обмін на ділянку або авто. Можливе кредитування. Завершальний етап будівництва запланований на цей місяць.
Котедж з бомбосховищем. Якісний фундамент глибиною 2.20 м. У фундаменті використовували подушку, блоки ФБС та армопояс. Ділянка площею 4 сотки з великим подвірям.