Купити будинок Конотопський район, Сумська область, продаж дач
Продаж будинків Конотопський район, Сумська область
259 оголошень по 236 об'єктах
Cпочатку дешеві
Спочатку дорогі
Спочатку нові
Найбільша площа
Найменша площа
4 млн грн
50 496 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Гончарівка вул., 34
Красне
Продаж затишного будинку з газом у спокійному районі Луцька!
Лише 750 м до ЛНТУ — тиха вулиця, в місті, але без метушні
Код будинку:#25115459
Уявіть собі — ранок на власній терасі з кавою, свіже повітря, зелень навколо й абсолютна тиша… Саме так починаються дні у цьому будинку
Цей просторий, сучасний будинок — чудовий вибір для тих, хто шукає комфорт, якість і затишок в межах міста.
Основні характеристики:
Площа будинку 80м2
Житлова площа 34.38м2
Площа кухні-вітальні 29м2
-Газ заведено в будинок
-Електроенергія — 14 кВт (тариф “день-ніч”)
-Власна свердловина + переливний септик
-Фундамент — монолітний
-Стіни — якісний керамоблок, перестінки з цегли
-Фасад утеплено пінопластом (20 см)
-Перекриття утеплене мінеральною ватою (20 см) + утеплений армопояс
Ділянка — 3,5 сотки
Ділянка та благоустрій:
-Тераса з навісом — ідеальне місце для відпочинку
-Подвір’я вимощене бруківкою
-Огорожа та відкатні ворота — будуть встановлені
-Ландшафтний дизайн: рулонний газон, туї, барбарис
-Є готові дизайн-проєкти для внутрішнього ремонту
Фішка будинку — це ідеальне поєднання якості будівництва та затишної атмосфери. Будинок вже утеплений, з усіма ключовими комунікаціями — залишилось лише додати свій стиль всередині!
Новий будинок у с. Красна Слобідка, Обухівський район
Площа будинку — 80 м²
(житлова — 29,1 м², кухня-вітальня — 34,7 м²)
Будинок з газоблоку
Опалення — електрокотел
Електрика — 5 кВт, 1 фаза
Вода, каналізація — септик
Газ заведено в будинок
Земельна ділянка — 30 соток!
Ідеальне місце для тих, хто цінує простір, тишу та природу
Будинок світлий, теплий і затишний. У будинку є коридор/передпокій, санвузол, велика кухня, дві спальні, вітальня, їдальня і прохідна кімната. Високі стелі. Встановлені металопластикові вікна та деревяні міжкімнатні двері. Дах новий, покритий ондуліном. Горище сухе і не захаращене.
Опалення здійснюється двоконтурним котлом. Освітлення економне по всьому будинку. Встановлені лічильники на газ, світло (день/ніч) і воду.
Будинок готовий до продажу з меблями, технікою та генератором.
Розглядаємо всі пропозиції та можливості. Не обмін. Продаж.
Будинок має два входи/виходи. Ділянка рівна, прямокутна, приватизована, має кадастровий номер. У дворі є акуратний сарай зі світлом, зона відпочинку/міні-альтанка, великий город, посаджений молодий сад і дорослі дерева (яблуні, слива, черешня, аґрус, смородина, фундук, жимолость, абрикос, вишні). Двір викладений плиткою. Є навіс для авто і можливість розмістити декілька автомобілів. Зручний заїзд у двір. Вулиця освітлюється. У дворі також є освітлення.
Розташування будинку дуже зручне. Дитячий садок, школа, магазин знаходяться поруч.
У будинку встановлений кондиціонер.
5 кімнат
з ремонтом
91.3 / 55 / 10.2 м²
монолітно-каркасна
поверх 1 з 1
власник
1.3 млн грн
9 614 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продается сдается в аренду с правом выкупа кафе и готовый торговый биз
Будівля обладнана водопроводом, каналізацією, охоронною сигналізацією, кондиціонером та опаленням з піролізним котлом. Всі системи у справному стані та працюють.
Будівля містить продовольчий магазин та кафе.
Прибутковий бізнес.
Будинок у житловому стані.
В будинку є газ. Система опалення індивідуальна газова. Є електрика.
Будинок повністю мебльований.
Будинок розташований у центрі села Підлипне. Поблизу є школа, дитячий садок, магазини, амбулаторія та зупинка маршрутки.
Будинок має косметичний ремонт. Планування суміжного санвузла. На першому поверсі розташовані ванна кімната, туалет, паркетна підлога. На другому поверсі недобудова, що використовується як горище зі сходами всередині будинку.
Будинок підключений до центрального газопостачання та міського водопроводу. Каналізація септик. Є бойлер.
У будинку є телевізор.
Земля приватизована та доглянута.
Будинок розташований на ділянці 27 соток з великим двором, садом та городом. На ділянці також є сарай площею 60 кв.м., камяний глибокий сухий погріб з бетонним покриттям та туалет на дворі.
До центру міста 10 хвилин пішки.
Будинок має товщину стіни 2,5 червоної цегли. У будинку встановлена сигналізація, що підключена до поліції. Є відеоспостереження, охорона території, грати на вікнах, огорожа. Додатково є кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет, Wi-Fi. До будинку підведена асфальтована дорога, забезпечений вивіз відходів.
Частина будинку потребує ремонту.
Санвузол розташований у дворі. Встановлено індивідуальне газове опалення. Є газ, центральний водопровід, електрика, вивіз відходів та асфальтована дорога.
Будинок продається з меблями, без мультимедіа.
Можливий торг.
Будинок має 2 великі кімнати. Санвузол суміжний. Стан ремонту житловий. Вікна металопластикові.
Є електрика, каналізація септик, центральний водопровід.
Все, що є в будинку, залишається.
До ринку 20 хвилин пішки.
Будинок має власний вхід та паркомісце. Є земля під садівництво окремо 10 соток, що входить в ціну будинку.
2 кімнати
з ремонтом
97 м²
2-поверховий будинок
власник
195 тис. грн
2 444 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам будинок або обміняю на земельні ділянки (паї) або автомобіль
Будинок потребує ремонту. Санвузол розташований у дворі.
Будинок газифікований та має власний колодязь. Система опалення - індивідуальне газове.
Будинок мебльований.
Ціна договірна. Можливий обмін на паї.
Присутні господарчі будівлі: сараї, літня кухня.
Чудове місце для молодої сімї: тиха вулиця, під двором дитячий майданчик, поруч школа.
Будинок має гарний садок та великий город, який виходить до берега.
Будинок нового будівництва, збудований з нуля. Готовність обєкта становить 75%%. Є велика повністю завершена ванна кімната та велика кімната на другому поверсі, оздоблена деревом. Всередині будинок оздоблений якісною вагонкою та деревяною підлогою. Ремонт під чистову обробку.
Є скважина, вода заведена в будинок. Встановлений бойлер. Є душ, вбиральня та туалет на вулиці. Планувалося електроопалення, виконана якісна електропроводка з розводкою розеток під конвектори. Передбачена можливість влаштування теплої підлоги на кухні.
Меблі відсутні.
Будинок розташований на земельній ділянці площею 12 соток. Є акт на землю.
Поблизу розташовані ліс та річка. Дуже гарна локація для відпочинку з відсутністю сусідів "вікна у вікна".
Велика кухня на захід сонця.
Продається половина будинку з окремим двором. Ремонт житловий.
Індивідуальне газове опалення. Центральний водопровід. Каналізація септик. Асфальтована дорога. Електрика. Вивіз відходів.
Будинок мебльований. Є телевізор.
Є підвал, гараж зі смотровою ямою.
Будинок розташований у центрі міста. Поблизу є вся транспортна розвязка. Є невеликий город і фруктові дерева.
Є суміжний санвузол. Будинок має огородження. На території є сад.
Просторий новозбудований будинок готовий до фінального етапу оздоблення. Планування включає 3 спальні, простору кухню-вітальню (40 м²) з виходом на терасу, санвузол, гардеробну, кладову з місцем під пральну машину, топкову та господарське приміщення. Стіни підготовлені під декоративну штукатурку або шпалери, підлога вирівнена і готова під керамограніт чи ламінат. Встановлені енергозберігаючі вікна та підвіконня. Влаштована тепла підлога та радіатори опалення.
Електрика — 18 кВт, 3 фази (день/ніч). Встановлений електрокотел. Підготовлено підключення для газового котла. Є можливість встановлення твердопаливного котла в окремому господарському приміщенні. Централізоване водопостачання та міська каналізація. Розведена електрика по кімнатах під розетки, вимикачі, освітлення. Підготовлена мережа під систему відеоспостереження.
Будинок зведений із якісних матеріалів та додатково утеплений. Стіни з газоблоку (товщина 400 мм) утеплені мінеральною ватою 100 мм. Підлога утеплена пінополістиролом у два шари + водяна тепла підлога по всьому будинку. Дах утеплений мінеральною ватою (200 мм у два шари). Покрівля — металочерепиця. Є гараж на 1 автомобіль.
Будинок розташований у центрі Конотопа, за готелем Україна.
Простора доглянута ділянка площею 8,7 соток. Є новий паркан по периметру ділянки (профнастил). Встановлена охоронна система Ajax.
Маленький будинок з гарним підїздом для автомобілів.
Встановлено газову систему опалення з газовим конвектором. Вода та санвузол розташовані на вулиці.
Будинок продається з меблями.
Є хороший підїзд для автомобілів.
Будинок має звичайний ремонт. Санвузол суміжний.
Будинок має центральний водопровід, газ, електроенергію та водовідведення. Встановлено котел на газ та тверде паливо, а також груба, бойлер, душова кабіна та унітаз.
Будинок мебльований.
Будинок з господарськими будівлями розташований у центрі міста. На території є сарай, гараж, погреб, вбиральня, город та сад. Будинок має огорожу.
До будинку веде асфальтована дорога.
Будинок має підсобні приміщення. Встановлено супутникове ТБ. Вивіз відходів організований. Каналізація - септик.
4 кімнати
з ремонтом
71.9 м²
цегляна
1-поверховий будинок
власник
250 тис. грн
2 500 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам будинок в селі
Малий Самбір
Будинок з косметичним ремонтом. Санвузол роздільний.
Є центральний водопровід. Опалення твердопаливне.
Будинок мебльований. Є швидкісний інтернет.
Є підсобні приміщення, цоколь, підвал, сад, город, душова кабіна.
Асфальтована дорога.
5 кімнат
з ремонтом
100 м²
1-поверховий будинок
власник
510 тис. грн
8 380 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок у м.Буринь, житловий стан, газ, вода, ₴11999(торг)
Будинок без ремонту, але в житловому стані. Є ванна, унітаз.
Пластикові вікна. Центральний водопровід та індивідуальне водопостачання (колодязь + станція). Каналізація септик. Газ + пічне опалення, новий котел, бойлер. Є інтернет, вивіз сміття.
Наявні меблі.
Документи готові до угоди. Дім в оренду не здається. Можливий торг при огляді.
Є гараж, сараї, літня кухня, підсобні приміщення, цоколь, підвал, сад, город.
Вигідна локація: поряд лікарня, залізничний та автовокзали.
3 кімнати
без ремонту
60.9 м²
1-поверховий будинок
власник
298 тис. грн
4 977 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
будинок у центрі села Бистрик
Бистрик
У будинку є літня кухня, гараж, погріб, сарай, сад та город площею 20 соток.
Оформлені документи на землю (60 соток) та будинок.
До будинку веде асфальтована дорога.
Село Бистрик розташоване за 12 км від міста Кролевець.
4 кімнати
60 м²
1-поверховий будинок
власник
596 тис. грн
7 360 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається Чудовий Будинок дом 81 кв Андрія івашка дача Дім
Зроблений дизайн-проєкт будинку. Висота стелі 2.9 м.
Будинок підключений до центральної каналізації, центрального водопроводу, газу та електрики. Опалення газове та пічне.
Будинок мебльований.
Продаж від власника. Ціна договірна. Реальному покупцю торг.
Будинок має гараж на 1 авто площею 20 кв.м., 2 господарські будівлі та баню. На території є город під засадку, парковка на 2 авто та заїзд через ворота. Територія огороджена.
Будинок розташований в місті Кролевець.
Будинок з авторським проектом має шість житлових кімнат, простору кухню та роздільний санвузол.
Будинок обладнаний власною котельнею з газовим котлом та двома твердопаливними котлами, один з яких сучасний.
Будинок повністю мебльований.
Будинок має окремий вхід в котельню та всі надвірні прибудови. На території біля будинку розташовані три капітально збудовані гаражі, один з яких можна перепрофілювати під СТО. Також є камін.
Будинок розташований на асфальтованій дорозі. Біля будинку є 20 соток землі, де посаджені фруктові дерева та ягідні кущі.
Будинок має можливість проживання двох сімей.
Затишний будинок з житловим станом. Є простора кухня, прихожа, віранда та санвузол. Покрівля нещодавно замінена на новий шифер.
Централізоване водопостачання, газ, пічка та каналізація + дві вигрібні ями (антисептик). Система опалення комбінована.
Будинок мебльований.
Доглянута земельна ділянка площею 8 соток. На території розташовано гараж, сарай, майстерню, літній душ. Є власний город для господарства.
Тиха вулиця з гарними сусідами. Поряд маршрутка номер 10 та трамвай номер 1.
Будинок житловий, але потребує ремонту.
Будинок обладнаний індивідуальним газовим опаленням. Також є піч. Вода підведена не повністю, є колодязь на вулиці.
Будинок здається з меблями.
На ділянці 50 соток розташовані господарські будівлі - сарай, сад. Двір просторий.
До траси Конотоп-Суми 700 метрів. Дорога з твердим покриттям. Рядом луг, озеро та ручей на кінці ділянки.