Продам будинок в затишному смт.Пулини. до міста Житомир 45 км підійде як на дачу так і для комфортного проживання Цегляний будинок на два входи Знаходиться на центральній вулиці Подвір я асфальтоване Стан жилий Опалення газ.тверде паливо.пічне опалення Є виведена каналізація Площа земельної ділянки 0.19 га При бажанні є ще додатково земля під город До будинку підведено "трифазку" Літня кухня потребує внутрішнього ремонту До літньої кухні підведено газ За 500метрів знаходиться великий став.недалеко ліс Ціна 14500 з можливим торгом 06******46 06******43 Катерина

власник
Продам будинок в затишному смт.Пулини

Продаю будинок початок забудови 1994 рік (недобудова). Загальна площа будинку 121,9 кВ. м. Ділянка приватизована - 15 соток. Житомирська область, Пулинський район, смт. Пулини, вулиця Молодіжна.

власник
Продаю будинок смт Пулини Житомирська обл.

Продам будинок із земельною ділянкою в Смт. Пулини. Вул. Довженка. Будинок поруч з літньою кухнею та сараями. На території ділянки знаходяться город, садок, грядки клумби. Будинок деревяно-цегляні стіни, 4 спальні кімнати кімнати, коридор, кухня , велика віранда, 2 підсобних приміщеннях. В будинку поклеєні обох, підшиьий потолок - косметичний ремонт. Проведено із криниці воду в хату, також прокладено каналізацію. Почато встановлення розпод щита і почато будівництво ванної кімнати. Дод інформація в в повідомленнях.

власник
Продам будинок смт Пулини