Будинок має дві квартири та комерційне приміщення. Квартира на першому поверсі має окремий вихід у двір. Квартира на другому поверсі має велику веранду з видом на парк та вікна, що виходять на чотири сторони будинку. Висота стель у квартирі на першому поверсі 3 метри. Кімнати в квартирі на першому поверсі розмірами: 29,1 кв.м.; 24 кв.м.; 22 кв.м.; кухня 14 кв.м. Кімнати в квартирі на другому поверсі розмірами: 18 кв.м.; 19,7 кв.м.; 20 кв.м.; кухня 17,8 кв.м. Є цоколь (підвал) площею 84 кв.м. з окремим входом з вулиці та велике горище по периметру усього будинку.
Будинок має індивідуальне газове опалення, центральну каналізацію, газ, центральний водопровід.
Будинок продається.
Будинок має загальну ділянку розміром 30м./14м.
Будинок розташований навпроти парку імені Шевченка.
6 кімнат
280 м²
цегляна
2-поверховий будинок
власник
1.51 млн грн
14 704 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок / Дім в Чернівцях. 103 м2.2 земельних ділянки по 0.1 га. Інфра
Будинок деревяний з цегляною прибудовою. Є 2 входи. Під великим коридором розташований погреб. В будинку зроблений житловий ремонт.
Опалення індивідуальне газове. Газ заведений в грубки, що дозволяє швидко повернути опалення через дрова у разі потреби. Є криниця з чистою питною водою.
Продаж будинку повязаний із бажанням перевезти бабусю ближче до родини.
Будинок має затишне і велике подвіря з садом. На території є город. Є можливість розмістити багато автомобілів.
У 100 метрах знаходиться магазин. Школа, садочок та лікарня розташовані за 2 км від будинку. Від дому до центру Чернівців курсують 2 маршрутки.
Будинок має щільні стіни, що дозволяють зберігати тепло взимку та прохолоду влітку. Туалет розташований на вулиці. Є окрема земельна ділянка площею 0.1 га, зареєстрована як та, де можна побудувати свій дім. Можливий окремий вїзд на ділянку. Загальна площа обох земельних ділянок становить 0.2 га.
Квартира має планування студії з роздільним санвузлом.
Квартира обладнана електроопаленням. На першому поверсі встановлена тепла підлога, на другому - радіатори. Є можливість підключити генератор, встановити тепловий насос та заряджати електроавто.
Є окремий вхід та парковка.
Будинок має центральний водопровід та каналізацію.
Квартира розташована на вул. Прутська 29Б.
Квартира має світло та швидкісний інтернет.
Одноповерховий особняк з прибудовою.
Можливість нової будівлі на 3 поверхи плюс мансарду.
Є земельна ділянка площею 0.392 га у місцевій власності, закріплена за нерухомістю.
Ремонт виконано за авторським проектом.
Будинок обладнаний індивідуальним газовим опаленням. Комунікації включають газ, центральний водопровід, центральну каналізацію, свердловину та електрику. Каналізація також має септик.
Будинок повністю мебльований.
Пропозиція від власника.
Будинок має земельну ділянку.
Будинок двоповерховий. На першому поверсі розташовані гараж з входом у дім площею 27 кв.м., кухня-студія з виходом на терасу площею 24 кв.м., кімната площею 20 кв.м., санвузол площею 9.5 кв.м., котельня площею 10.5 кв.м., коридор площею 20 кв.м. та тераса. На другому поверсі знаходяться три кімнати площею 25 кв.м., 21 кв.м. та 29 кв.м., гардероб площею 15 кв.м., санвузол площею 5 кв.м. та коридор площею 22 кв.м.
Будинок має централізоване водопостачання та газ. Світло 380V за договором 10 кіловат.
Будинок побудований з використанням залізобетонного перекриття. Стіни першого поверху товщиною 40 см, другого - 30 см. Кожен третій ряд покладено два прута арматури 10 мм. Перемички над вікнами і дверями утеплені. Дах зроблений з німецької бляхи 0,5 мм.
Будинок розташований на ділянці площею 6 соток. Близька роша знаходиться за 4 км від театральної площі.
З будинку відкривається гарний вигляд на місто, університет, ратушу та собор.
Квартира має три великі кімнати, простору кухню, коридор, два підвали та підсобне приміщення. В кухні та ванній кімнаті зроблений капітальний ремонт. Зал має житловий стан, інші кімнати потребують ремонту.
Є центральна каналізація, водопровід, нова електропроводка та опалення. Встановлено газовий котел.
Квартира мебльована.
Ціну домовимось.
Будинок має свій двір, заїзд для авто, ворота та огорожу. Є окремий вхід. У будинку є дві мансарди з їх власниками.
Будинок розташований у центрі міста Чернівці в парковій зоні біля студентських гуртожитків.
Високі стелі. Встановлені великі металопластикові вікна, покриті антивандальною плівкою. Є роздільний санвузол з підігрівом підлоги та душовою кабіною.
Дача має 2 кімнати, кухню, коридор, ванну. Є великий підвал (погріб), горище, на якому можна зробити ще одну кімнату, та допоміжні приміщення. Будинок з косметичним ремонтом.
Всі комунікації проведені. Є колодязь, вигрібна яма та інтернет. Система опалення твердопаливна.
Дача мебльована.
Продається цегляна дача.
Дуже гарне розташування на горі біля лісу. Поруч всі будинки з постійно проживаючими сусідами.
Біля будинку є гарна земельна ділянка.
Гарний сучасний будинок, збудований для себе з використанням якісних матеріалів.
На ділянці є криниця з 27 трубами, світло 3 фази 16 кВт. У цьому році будуть проведені міська вода та каналізація. Після цього буде встановлено бруківку та шлагбаум.
Продаж без посередників.
Будинок розташований на рівній локації з розміром ділянки 35м/51м (18 соток). Є заїзд з двох сторін. Ділянку можна розділити на 2 частини. Вулиця тупікова, широка, забудована та проживають приємні, відомі, заможні сусіди.
В районі розташований АТБ.
Є 2 і більше санвузлів.
Будинок під ремонт або реконструкцію.
У будинку є газ, електрика, міський водопровід і каналізація. Опалення індивідуальне газове.
Продаж від власника. Можливий торг.
Будинок з земельною ділянкою 0.01 га.
Поряд розташовані магазин, школа, зупинка транспорту. Поблизу активна забудова будинків і таунхаусів.
Будинок має дуже гарний краєвид на центральну частину міста. Це затишне та атмосферне місце. Від Майдану пішки 15-20 хвилин, на авто 5 хвилин.
Цегляна недобудована дача з підвалом.
Можливо провести електрику та газ.
Можливий розумний торг.
На ділянці є хороший заїзд, плодові дерева, сад і город.
Дача розташована на кінцевій зупинці маршруту автобуса #3. Поруч знаходяться житлові будинки.
Є 6 соток землі.
Будинок зроблений дуже якісно, планували для себе. Вхід до підвалу окремий, є можливість дім поділити на дві сімї. Будинок перебуває в процесі будівництва.
Будинок підключений до газу та електрики. На ділянці є криниця.
Будинок продається без меблів.
Ціна договірна.
Будинок розташований на спокійній та перспективній території.
Будинок з дизайнерським ремонтом. Зручне продумане планування. Є світла простора вітальня, велика столова, окрема кухня, дві окремі спальні, два санвузли та окрема ванна кімната. У цоколі розташоване приміщення з тренажерами, також є підвал та приміщення для інвентарю.
Будинок опалюється двохконтурним газовим котлом. На першому поверсі тепла підлога, на другому - батареї. Всі комунікації міські (на все лічильники).
Меблі та техніка виготовлялись на замовлення.
Продається половина особняка.
Будинок має свій окремий двір та окремий вхід. Тихе та спокійне місце, друга лінія від дороги. У дворі є велика альтанка.
Є підсобні приміщення, спортзал, цоколь, підвал та огороджена територія.
Таунхаус здається в першій половині 2025 року. Є вихід на дах з терасою площею 60 кв.м., з якого відкривається вигляд на місто.
Встановлено комбіновану систему опалення.
Квартира здається без меблів.
Таунхаус розташований у новому районі, навколо якого будуються нові будинки.
Встановлені вікна з алюмінієвого профілю з дубом. Квартира має два і більше санвузлів.
Будинок має два поверхи. На першому поверсі розташовані кухня, вітальня, прихожа та санвузол. На другому поверсі розташовані три спальні, гардероб та санвузол. Є балкон з гарним видом.
Будинок підключений до газової мережі. Є світло і колодязь. Вигрібна яма має обєм 18 кубів.
Будинок мебльований. Є швидкісний інтернет та Wi-Fi.
На території знаходиться великий будинок, літня кухня у два поверхи та сад з городом. Територія має огорожу. Є паркувальні місця на верхньому та нижньому дворах під два автомобілі.
Район тихий та спокійний. До центру міста можна дістатися за 10 хвилин.
Будинок має цоколь, підвал, підігрів підлоги, ванну та гостьовий літній будинок. Є 3 фази газу.
Євроремонт. У будинку є цоколь, підвал, сад, город, альтанка, мангал, гараж та огорожа.
Будинок обладнаний твердопаливним опаленням, свердловиною, електрикою та каналізацією септик.
Будинок повністю мебльований. У будинку є телевізор, кабельне та цифрове ТБ.
Дачний будинок з двома і більше санвузлами.
Будинок в житловому стані з суміжним санвузлом. Є підвал, горище, літня кухня та господарські приміщення.
Будинок підключений до газу та електрики. Є скважина, септик і комбінована система опалення.
Будинок мебльований.
Ділянка приватизована. Є можливість реконструкції та добудови.
Будинок цегляний, утеплений пінопластом -10.
Будинок з гарним євроремонтом. На першому поверсі розташована велика вітальня з дубовим паркетом, коридор, кухня з плиткою на підлозі, санвузол з душовою, вхід в підвал. На другому поверсі є невелика вітальня з березовою паркетною дошкою, дві спальні (велика і менша) з березовою паркетною дошкою, велика комора-гардеробна, балкон з виходом на чердак. Санвузол потребує внутрішнього оздоблення та встановлення сантехніки.
Будинок опалюється за допомогою твердого палива (3 кафельні пічки). Встановлені 5-ти камерні пластикові вікна Болена. На ділянці є свердловина з насосом. Газ розташований за 50 метрів від будинку.
Будинок повністю мебльований. У вітальні є телевізор.
Будинок розташований на приватизованій ділянці 0,10 га.
Будинок побудований у 2015 році. Він обжитий, утеплений пінопластом 10-ю, повністю укріплений стяжкою з товстої арматури по периметру. Зроблена бетонна отмостка. Дах накритий якісною металочерепицею. На другому поверсі в одній зі спален вихід на великий критий балкон.
Будинок розташований у 200 метрах від кінної бази та 100 метрів від асфальтованої дороги. На вулиці декілька будинків, де постійно проживають. Поруч ліс.
Будинок дуже теплий. Взимку тепло, влітку прохолодно. На ділянці є сад з фруктовими деревами, виноградники, горіхи та літній туалет. Ділянка огороджена сіткою по периметру. Є паркомісце для авто.
Будинок має окремий двір із заїздом. У дворі є місце для відпочинку, плодовий сад, мангал і коптильня. У будинку є 2 кімнати, кухня, санвузол, підвал, горище та багато підсобних приміщень. Можлива добудова або перебудова.
Опалення індивідуальне, здійснюється за допомогою газового котла.
Будинок мебльований.
Земля приватизована, документи в порядку. Продаж від власника.
Будинок побудований в 1998 році. У будинку є два або більше санвузлів. Ремонт житловий.
Будинок має централізовану систему опалення. Комунікації включають газ, свердловину та асфальтовану дорогу. Стіни мають вентиляцію, що є термосистемою, враховуючи теплу і холодну пору року.
Будинок продається.
Будинок має фундамент і будівлю дуже якісної побудови. У будівлі є гараж із заїздом з центральної дороги. На великому подвірї загальною площею 15 соток є окрема будівля та літнє дахове покриття для авто.
Будинок має євроремонт. На першому (цокольному) поверсі розташовані кухня, коридор, підвал і гараж. На другому поверсі є 4 роздільні кімнати, ванна кімната, окремий санвузол і коридор. Також є велике світле горище, яке можна переобладнати на додаткові кімнати. На території побудований менший гостьовий будинок, в якому є коридор, кухня, ванна кімната і кімната.
Будинок оснащений індивідуальним газовим опаленням.
Будинок мебльований. У ньому є телевізор, швидкісний інтернет і Wi-Fi.
Будинок розташований одразу біля центральної дороги. На території є велика озеленена територія з садом і городом. Також побудований окремий великий гараж. Будинок має цоколь і підвал.
Напроти будинку розташовані магазин і зупинка громадського транспорту.
Будинок має балкон, огорожу, грати на вікнах і відеоспостереження.
4 кімнати
з ремонтом
200 м²
2-поверховий будинок
власник
1.85 млн грн
19 073 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам землю із будинком не далеко від Університету ЧНУ.
Будинок у житловому стані. Санвузол роздільний.
Система опалення твердопаливна. Є електрика та Wi-Fi.
Будинок мебльований.
Можливий обмін на будинок у горах або біля річки, а також на автомобіль з доплатою. Відкриті до обговорення різних варіантів обміну та пропозицій.
Приватний будинок із приватизованою земельною ділянкою.
Будинок розташований у перспективному районі Чернівців, межує з річкою Клокучка. На ділянці є город та сад із фруктовими деревами. Згідно з містобудівною документацією та генеральним планом, у найближчому майбутньому поруч із ділянкою буде прокладено проспект. Будинок знаходиться в 15 хвилинах пішки від центру міста та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Нерухомість ідеально підходить для розвитку бізнесу, зокрема для будівництва хостелу або готелю. Власник - фізична особа.
Будинок на стадії ремонту. Планування включає одну кімнату і кухню-студію.
Опалення здійснюється за допомогою газових конвекторів. Встановлено новий двотарифний лічильник. У будинку є санвузол, вода, газ, каналізація (септик) та електрика. Додатково є свердловина.
Реальному покупцю хороший торг.
Будинок знаходиться на жилій вулиці. До зупинки Тупорівська 700 метрів.
Встановлені нові якісні вікна. Санвузол суміжний.