Будинок (43.4 кВ м) земельною ділянкою (25 соток) , хлівом та літньою кухнею в Житомирському районі, село Селець В селі є школа, садок, продуктовий магазин, свиноферма і лісопилка. Недалеко озера, річка та ліс. Будинок деревʼяний, автентичний, 2 кімнати і кухня. На ділянці колодязь, фруктовий сад.Є підвал у літній кухні. Опалення будинку пічне, заведена електроенергія. В селі проведені комунікації. Документи готові, господар (Сергій)

власник
Земельна ділянка з хатиною

Окремий будинок, біла цегла три кімнати , санвузол , вікна пластикові всі зручності, котел газовий, та твердопалений котел, біля будинку знаходяьься хозпостройкі. 06******34, земельна ділянка знаходиться біля. будинку 25сот. Приватизована. 09******29.

Будинок  ,Нова Калинівка

Продам 1/2 будинку в с.Сингаї. По всіх питаннях дзвоніть власнику за номером вказаним в оголошенні! Ми просто виставили оголошення!!! На повідомлення немає часу! Реальному покупцеві хороший торг! Дякую!

власник
Продам 1/2 будинку 5 км від Коростеня

Будинок розташований в с. Норинці Народиького району. В будинку 4 кімнати, кладова. В будинку є газ, піч, груба. В домоволодінні наявна літня кухня, хлів, присадибна ділянка, два садки. Колодязь, підведена вода. Для реального покупателя торг.

власник
Будинок